stisni me

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
da li povezujete ples i seks? elem u smislu da ako se sa nekim uklapate u plesu da cete i u seksu i svemu ostalom...ako umete da pratite jedno drugom korak...
rekose ljudi ples je kao vodjenje ljubavi ;)
 
zene cesto podsvesno privlace dobri muski plesaci
odlikuje ih agilnost, spretnost i dobra konstitucija, sve ono sto cini dobrog lovca i zastitnika
e sada,
ta uskladjenost pokreta, moze imati ulogu, u smislu, da su oboje ostvarili neku konekciju, imaju isti ritam, osete se jedno u drugom, neki paralelni inter-dimenzionalni svet u njima samima
moguce moguce
mada ne mora da znaci

diablo.gif
 
Povezujem donekle.
Ima necega u tome da sa drugom osobom lako uskladjujes pokrete, da vam se tela razumeju i prate.
Mada, ne bih bas u toj meri generalizovao jer nisam plesao sa svakom zenom sa kojom sam bio.
Ustvari, ne znam sta je to sto sam sa svakom radio, kad malo bolje razmislim.
Hocu da kazem da sam jako originalan :mrgreen:
Mozete mi pisati na .......
 
e ja kontam ako muskarac ne zna da te drzi u plesu nece ni ovako...ako ne oseca tvoj vec tuce neki svoj ritam
pravi plesovi (ne stiskavac i sl) su ogromna razmena energije...koja se poklopi ili ne

sto se tice ponuda ja imam trip malo da vodim pa malo da budem vodjena...komplikovano to bude ljudima :lol:
 
Povezujem donekle.
Ima necega u tome da sa drugom osobom lako uskladjujes pokrete, da vam se tela razumeju i prate.
Mada, ne bih bas u toj meri generalizovao jer nisam plesao sa svakom zenom sa kojom sam bio.
Ustvari, ne znam sta je to sto sam sa svakom radio, kad malo bolje razmislim.
Hocu da kazem da sam jako originalan :mrgreen:
Mozete mi pisati na ....... Новопечени оригинални моод@крстарица.љис.цом

:eek::eek::eek:
 

Back
Top