Dan kada je kriv za sve

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Da li vam dođe dan kada vam je dragi kriv za sve?
Šta god uradio-KRIV JE!
Kriv je što niste stigli da odete kod frizera, što nema tople vode, što je poskupeo telefon, što ne možete da se setite gde ste ostavile omiljene minđuše, kriv je što traži sex, kriv je što ne traži sex.........
Koliko puta mesečno imate ovakav dan u kalendaru?
Da li vas posle takvog dana grize savest i da li mu se posle toga umiljavate više nego obično kako bi on to zaboravio?
 
Hihihihi ja cu lakse da prebrojim dane kad nije drugi kriv za sve :mrgreen:

Koliko ih imam mesecno...paaaa tacno onoliko koliko traje pms ...jedno 7 do 10 komaTa.
I ne da me ne grize savest nego mi zao sto ga nisam i vise mucila :lol:
Nisam luda da se umiljavam , pa da me posle ne uzima za ozbiljno.

Kakava bi ja to veštičara bila kad bi se umiljavala ???
 
Da li vam dođe dan kada vam je dragi kriv za sve?
Šta god uradio-KRIV JE!
Kriv je što niste stigli da odete kod frizera, što nema tople vode, što je poskupeo telefon, što ne možete da se setite gde ste ostavile omiljene minđuše, kriv je što traži sex, kriv je što ne traži sex.........
Koliko puta mesečno imate ovakav dan u kalendaru?
Da li vas posle takvog dana grize savest i da li mu se posle toga umiljavate više nego obično kako bi on to zaboravio?

On je uvek za sve to nabrojano kriv, samo sam ja dobra duša pa mu ćutim stalno... a kad puknem, e onda bude haos...
Od sad ga navikavam na loše... :rtfm::whistling::hvala:
 
Niko mi nije kriv za los dan..mozda kratko za raspolozenje..ali da je ucestalo verovatno ne bi trajalo dugo

..dobro bre, june.. :roll:
..chitash li ti..?..malo, rekreativno..?
..pdf zene, tema - koliko puta MESECHNO vam naidje dan
da vam je DRAGI kriv za sve,
i da li MU se posle toga umiljavate vishe nego obichno..
(..plus - gde su mi mindjushe, plus - frizer..)
i ti opet odgovarash na temu mrtav-'ladan.. :neutral:
..da i ne spominjem konstataciju kako bi ti to reshavao po skracenom postupku.. :roll:
 
..dobro bre, june.. :roll:
..chitash li ti..?..malo, rekreativno..?
..pdf zene, tema - koliko puta MESECHNO vam naidje dan
da vam je DRAGI kriv za sve,
i da li MU se posle toga umiljavate vishe nego obichno..
(..plus - gde su mi mindjushe, plus - frizer..)
i ti opet odgovarash na temu mrtav-'ladan.. :neutral:
..da i ne spominjem konstataciju kako bi ti to reshavao po skracenom postupku.. :roll:

Jel bre dete cija si ti..jesu te tako ucili da pricas sa starijim osobama:lol:
 
Da li vam dođe dan kada vam je dragi kriv za sve?
Šta god uradio-KRIV JE!
Kriv je što niste stigli da odete kod frizera, što nema tople vode, što je poskupeo telefon, što ne možete da se setite gde ste ostavile omiljene minđuše, kriv je što traži sex, kriv je što ne traži sex.........
Koliko puta mesečno imate ovakav dan u kalendaru?
Da li vas posle takvog dana grize savest i da li mu se posle toga umiljavate više nego obično kako bi on to zaboravio?
Iz ličnog iskustva znam da je to prvi dan mece
 
Ma, ja volim kad sam joj taj neki dan kriv za sve... bolje ja nego neko drugi. Nece je skontati, pa ce joj opizditi shamar. Ovako bolje, nek se istrese na meni, ne smeta kad znam sta je. Posle je cvrsto, cvrsto zagrlim i gotova stvar, odma joj lakse.
(i padne obicno dobar sex posle :lol: )
 
Da li vam dođe dan kada vam je dragi kriv za sve?
Šta god uradio-KRIV JE!
Kriv je što niste stigli da odete kod frizera, što nema tople vode, što je poskupeo telefon, što ne možete da se setite gde ste ostavile omiljene minđuše, kriv je što traži sex, kriv je što ne traži sex.........
Koliko puta mesečno imate ovakav dan u kalendaru?
Da li vas posle takvog dana grize savest i da li mu se posle toga umiljavate više nego obično kako bi on to zaboravio?

Meni su SVI krivi za SVE dva dana pre menstruacije...
Kao i većini žena...Ništa što neki bljuzgav ljubavni film i kilogram sladoleda ne može da izleči..ili bar ublaži...
Moj savet muškarcima..."tih" dana budite neprimetni...najbolje da odete na pecanje.....
 

Back
Top