Zashto me svi ignorishu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Znam da krshim pravila otvarajuci ovu temu, molim moderaciju da mi oprosti, ali nije mi jasno zashto me svi ignorishu na ovom podforumu? Pretpostavljam da je to zbog ovog shto mi pishe u trenutnoj aktivnosti, ali zashto to ljude nervira kad je to potpuna istina, kad Rusija samo shto nije propala? :dontunderstand: :dontunderstand:
 
Kad sam vec otvorio temu o sebi, da vas informishem da se lechim od tri psihichke bolesti:
bipolarnog poremecaja, shizofrenije i anksioznosti. Pored ta tri leka, za svaku bolest po jedan, mesham po malo alkohola. Nadam se da ce te posle ovog biti tolerantniji prema meni.
 
Znam da krshim pravila otvarajuci ovu temu, molim moderaciju da mi oprosti, ali nije mi jasno zashto me svi ignorishu na ovom podforumu? Pretpostavljam da je to zbog ovog shto mi pishe u trenutnoj aktivnosti, ali zashto to ljude nervira kad je to potpuna istina, kad Rusija samo shto nije propala? :dontunderstand: :dontunderstand:

Evo, ja te ne ignorisem. Vidis da sam ti postao i prijatelj iako sam veliki rusofil a ti tako o majcici Rasiji...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top