Ја сам "драга Савета", ваш Вучић

Poruka
20.103
.

Кад нешто не знаш :think:.... ту је "драга Савета" и не брини
СВЕ ћеш да сазнаш!
Е, сад ..
"драгој Савети" мораш и да платиш,..а колико?
Ма, нема везе, нарочито кад знаш да она, јадница само од тога живи....

*******************************************************************************************************
.

zaradjuju-v.jpg

Aleksandar Vučić:Zarađujem na savetima

Ponedeljak - 02.02.2009
Drugi čovek naprednjaka Aleksandar Vučić otkriva za „Alo!“ da je od decembra prošle godine zaposlen u jednoj marketinškoj agenciji (čije ime nije hteo da otkrije) kao savetnik i da mu je to jedini izvor prihoda.]

http://www.alo.co.yu/politika/12201/Zaradujem_na_savetima

.
 
Колико би ме коштао савет таквог генијалца?

П.С. Сад ће барем имати за инфостан.


.
...У..... ја сам то скроз заборавила!
Шта оно беше, зашто је он имао онолики дуг?
Зна ли се је ли га коначно измирио или му је тај дуг отписан,
као социјалном случају.....:think:
 
Можда да промениш наслов и додаш реч Вучић, гарантујем да ће се створити у року од 2 минута.

Сад је готово, не могу ја да мењам наслов, тако ми се макар чини.

.
Јој, генијална ти је идеја,

да наслов теме буде..Ја сам "драга Савета", ваш Вучић

.
 
А могу да га замислим и како то изговара. Знаш онако кад дође у емисију па га са његова два метра набију на малу столичицу а он седи као дете на ноши и још онако стави руке у крило у облику троугла и онда нешто мрљави у пола гласа. Одвратно!
 
Ne znam sto ste se toliko ostrvili na Vucica, verovatno vam smeta sto je isao u prijateljsku posetu Hrvatskoj, i sto je otvoreno pricao o debelom psihopati Seseljugi. Ja nikada ne bih glasao za ove naprednjake, ali podrzavam restauraciju naprednjacke ideologije iz 19. veka jer je to retko normalna stranka koju smo imali u Srbiji.

GO, GO naprednjaci!

Само ти веруј да је то искрено :worth:
 
A ti ga kao poznajes i veliki ste prijatelji? Ajde molim te prodaj tu maglu nekom drugom. Vucic prica o nekim normalnim stvarima, slusao sam ga pre neki dan na Pinku, prica o uzgajivanju vina, o deci, o fodbalu, navijacima, Zvezdi, o svakodnevnim normalnim stvarima. Dok Vojislav Seselj zna samo da laprda o zardjalim kasikama i belosvetskim zaverama koje dokoni zli svet smislja protiv jadnih nebeskih Srba. Psihopata je ubio Djindjica i pobegao u Hag, i ne bi me uopste cudilo da svojim kriminalcima iz Zemuna naredi da udare po Vucicu i Nikolicu.
 
На сву срећу нисмо ни велики ни мали пријатељи а знам га довољно да могу да браним свој став, за разлику од тебе. Остатак твоје поруке нећу да коментаришем пошто видим да ниси нормалан а са таквима се не упуштам у полемике.
 
Uau kakav stav? Otkud tebi stav? Prvo ga iznesi pa ga onda brani. A i cim se hvalis da si se druzila sa Vucicem i to koristis kao argument, pokazujes da sa tobom nesto nije kako treba.

Где сам ја рекла тако нешто? Нигде! Ја сам своје друштво бирала и бирам и даље а такви као он се ту не уклапају. Да ли халуцинираш или си намерно безобразан - то не знам.

О Вучићу сам све што сам имала рекла у претходних 50 и нешто порука и стварно нисам ја крива што си се тек регистровао па ниси у току. Иначе друштво бирам и на форуму и не натежем се са провокаторима, тако да можеш да се урачунаш у моју игноре листу и да се не мучиш да ми одговориш пошто нећу прочитати твоје изливе интелигенције. :brus:
 
Ne znam sto ste se toliko ostrvili na Vucica, verovatno vam smeta sto je isao u prijateljsku posetu Hrvatskoj, i sto je otvoreno pricao o debelom psihopati Seseljugi. Ja nikada ne bih glasao za ove naprednjake, ali podrzavam restauraciju naprednjacke ideologije iz 19. veka jer je to retko normalna stranka koju smo imali u Srbiji.

GO, GO naprednjaci!

Што се тако изнервира,
па тек смо почели о Вучићу (пошто је Тома интересантнија политичка фаца)

А, кад су нам то Хрвати били пријатељи?

.
 
Што се тако изнервира,
па тек смо почели о Вучићу (пошто је Тома интересантнија политичка фаца)

А, кад су нам то Хрвати били пријатељи?

.

Фора је што он никада не би гласао за назадњаке и наводно је сав европски оријентисан али их здушно бодри а Вучић му је ГОСПОДИН. :lol: Ако је ово неки контра-маркетинг за њих успева боље од Ђуке, само напред :super:
 
Фора је што он никада не би гласао за назадњаке и наводно је сав европски оријентисан али их здушно бодри а Вучић му је ГОСПОДИН. :lol: Ако је ово неки контра-маркетинг за њих успева боље од Ђуке, само напред :super:

Види ти шта "драга Савета" пише о оном,
некад омраженом Лабусу:

Zahvalan sam Labusu

Na stranačkim konferencijama za novinare sada potencirate ekonomska pitanja. Otkud to odjednom?

- U poslednje vreme, sve češće se bavim ekonomskim temama. Čitam ekonomske udžbenike i usavršavam se svakodnevno. Nekada sam kao student prava bio najbolji u političkoj ekonomiji.

Koliko dugujete profesoru Miroljubu Labusu za poznavanje ekonomije?

- Sasvim je sigurno da je na prijemčiv način, u
pristojnom i razumljivom udžbeniku, predočio osnovne makroekonomske kategorije i zahvalan sam zbog toga. Cenim ga kao profesora, ali ne kao političara.



:roll:
 
Што се тако изнервира,
па тек смо почели о Вучићу (пошто је Тома интересантнија политичка фаца)

А, кад су нам то Хрвати били пријатељи?

.

Ko se iznervirao? Ja sam hladan ko spricer i uvek opasno tih. Iznervirala se ova tvoja ortakinja (ukoliko niste ista osoba pa bi ona bilo drugo ti :)) i stavila me na ignore listu, kakva budalesa. Sto se Hrvata tice, pa i Nemci i Francuzi su ratovali u proslosti pa su sada prijatelji, go go naprednjaci!
 
Фора је што он никада не би гласао за назадњаке и наводно је сав европски оријентисан али их здушно бодри а Вучић му је ГОСПОДИН. :lol: Ако је ово неки контра-маркетинг за њих успева боље од Ђуке, само напред :super:

Pa ti si navikla da ratujes na krv i noz i da sekircetom i zardjalom kasikom udaras po neistomisljenicima. Ja nisam takav.

Meni je drago da je gospodin Vucic doziveo KATARZU jer je to dokaz da i citava Srbija i svi njeni gradjani posle procesa denacifikacije mogu doziveti katarzu.
 
Pa ti si navikla da ratujes na krv i noz i da sekircetom i zardjalom kasikom udaras po neistomisljenicima. Ja nisam takav.

Meni je drago da je gospodin Vucic doziveo KATARZU jer je to dokaz da i citava Srbija i svi njeni gradjani posle procesa denacifikacije mogu doziveti katarzu.
Samo na ovoj strani - brdo provokacija ... Za tako novog korisnika previše!

Upozorenje : da sa ovakvim načinom obraćanja nemaš budućnost.
 

Back
Top