Castle Fest 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro, prikupljaju se polako nesuđeni učesnici Castle festa :lol:, bili već u međuvremenu Evergrey (baš na dan kada je trebalo na festu), Morbid Angel i 69 Eyes, dolaze Lordi, Manticora, Cradle of Filth, Gorgoroth, Amon Amarth...
 
aj emilija bas si paljevina i onako vas 90% nije imalo karte za ni jedan dan,i vi ste krivi sto nema kestla 2009 a nije ga ni bilo 2008..ja sam imo kartu za prvi dan.imo za otkazani judas na tasu,za slejer sam probavo da kupim kartu preko eventima al nije htelo jer je je samo trebalo da se potvrdi otkazivanje...hm nisam mogo raniej da skupim lovu a skupio sam je jedno 1dan predotkazivanje,brate 217 prodatih karata za slayer a puskiats grls napune arene *** nesto nn valja u ovoj zemlji. .. . a znam barem 10ljudi koje slusaju slejer a ***** su jer ne mogu da odvoje 2000din za kartu a imaju telefone od 20 000 din ,kompise i blabla bla ili su im keva i cale ***** pa ih ne pustaju kao bice im nesto pa nisu koncerti koncentracioni logori...naljuti me ova tema
 
i zbog ushranog kestla propustih legsi ,valjda mi tad bio veci pririoriteta da vidim judase nego testament ,mislio sam hebes testament su mladi ovaj halforda će hebe neki crnac pa ce rikne pa ga necu nikad videti live...ono prc..a testament mi jedan od naj 3 thrasha brate...+dark funeral,jos da ne pricam DESTRUCTION!! znaci necu se prisecam valjda ce ovaj frubi iz legaci promusuna da se sažali 2010 godine .... a ja tad napunim 16 ...aj mrs vise
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top