Ishrana bebe

makimaki

Primećen član
Poruka
543
Imam bebu koja ima 7 meseci. Na rodjenju je imala 2450g. Dojila sam je bez dohrane do 5. meseca, kada je doktorka zbog loseg napredovanja uvela hranu 3 puta dnevno uz obavezno dojenje na zahtev deteta. Kasnije sam povecala ishranu na 4 obroka, ali je beba u sedmom mesecu dobila 100g. Na pregledu, pedijatar koji ne vodi bebu je rekla da je beba o.k. sto se meni ne cini, jer ona sada ima 5800g. Sramota me je da ponovo vodim dete kod naseg pedijatra, jer od tada nije proslo ni nedelju dana.Da li moze na ovo pitanje da odgovori neki pedijatar? Unapred hvala!!!
 
Nisam pedijatar ali vam mogu reci ovo ako smatrate da beba ne napreduje dobro odvedite je pedijatru, to je vase pravo kao roditelja da brinete o svojoj bebi i interesujete sa njeno zdravlje.Nema sta da vas bude sramota.
Ja cu vam samo reci da je normalno da beba za 6 meseci udvostruci svoju tezinu sa rodjenja,sto bih rekla da je vasa beba postigla a za celu godinu da je utrostruci...pa sad vi vidite ali opet kazem ako vam se cini da nije sve ok ,otodjite kod pedijatra i umirite svoju dusu.
 

Back
Top