Fed Kup

JaNkOvIc FaN

Domaćin
Poruka
3.596
Pa posto imamo temu Davis Kup, red je da imamo i Fed kupa temu.
Posebno sto za nedelju dana pocinju mecevi Fed kupa:)
Nase ce igrati protiv Japana 7 i 8 februara u Areni, vidimo se tamo:)

Ostali parovi>


World group, 2009 - 1st Round
Russia v China Russia 07 Feb - 08 Feb
France v Italy France 07 Feb - 08 Feb
USA v Argentina USA 07 Feb - 08 Feb
Czech Republic v Spain Czech Republic 07 Feb - 08 Feb


World Group II, 2009 - 1st Round
Slovak Republic v Belgium Slovak Republic 07 Feb - 08 Feb
Switzerland v Germany Switzerland 07 Feb - 08 Feb
Serbia v Japan Serbia 07 Feb - 08 Feb
Ukraine v Israel Ukraine 07 Feb - 08 Feb
 
Ma nije osmina nego sad igramo sa porazenima da vidimo ko ce u uslovno receno prvu ligu. Pa ako to prodju, onda tek sledece godine imaju sansu da osvoje Fed kup. A ako izgube onda opet druga liga sledece godine.
 
E a najjaci mi juce bio Jelenin trener kada ga je prozvao onaj u Areni da ga publika pozdravi a on sav porumeni..hahahahahh!!! Kakva je faca covek. Posle ga prikazu pred kraj onako blazen sav posto JJ ovu odrala.....garantovano da je bilo drz ne daj situacija da bi se nervirao i skakao tamo ko lud hahahaa!!!
 
ako u sluchaju mushkaraca nismo imali srece, u ovom smo mi favoriti. ali ne moze se reci da smo imali neku posebnu srecu jer se ne igra kod nas, tj. oni biraju podlogu + ionako nije bilo ni mnogo tezih ni mnogo laksih mogucih protivnika... a 2 najbolje spanske igracice su karla suarez navaro i anabela medina gariges... i ako i ana i jj budu igrale- ne bi smelo da bude problema... :)
 
JJ je dva puta igrala sa njom, jednom na šljaci, jednom na travi i oba puta je lako pobedila. Mislim da Karli Suarez ne leže igračice kao što su JJ i Dementijeva.
 
Samo da nam ne zapadne Amerika i plus da gostujemo tamo....Onda ce verovatno igrati sestre a tu imamo male sanse i u singlu i dublu...Jedino Jelena moze da pobedi neku od njih dve ali za Anu ne verujem...
 
Jeste, Jelena zaista uvek rado igra za Srbiju, jedino koliko se sećam nije igrala onda kada smo igrali sa Slovakinjama (ili je igrala samo jedan meč), ali ne mogu da se setim da li je beše bila povredjena. Za Anu se ne sećam uopšte da je igrala.
 

Back
Top