Fed Kup

bravo! :super: :mrgreen:
mecevi u fed kupu (pa jos u gostima) nikad nisu unapred dobijeni... al mesto nam je u svetskoj! :D

voleo bih da aleksandra odigra naredni singl... ali bih voleo i da to prenose... pa nek izaberu koju ce zelju da mi ispune. :)
 
Cestitke JJ na pobedi i devojkama na prolasku u svetsku grupu.:D:super:

Ali su me stvarno iznervirali ovi skotovi iz javnog wc-a. Nedelja popodne, preziveli smo triler i sad umesto da opusteno odgledamo nase devojke do kraja - oni puste emisiju o tome kako preziveti pad aviona.:evil:

Takva emisija gradjanima Srbije treba ko patki gojzerice. A da ne pominjem da je neko djubre snimano pre 30-40 godina.... Strasno...
 
Cestitke JJ na pobedi i devojkama na prolasku u svetsku grupu.:D:super:

Ali su me stvarno iznervirali ovi skotovi iz javnog wc-a. Nedelja popodne, preziveli smo triler i sad umesto da opusteno odgledamo nase devojke do kraja - oni puste emisiju o tome kako preziveti pad aviona.:evil:

Takva emisija gradjanima Srbije treba ko patki gojzerice. A da ne pominjem da je neko djubre snimano pre 30-40 godina.... Strasno...
? :)
 
Stigosmo i do svetskog kupa,svaka cast devojkama.
Srbija je to zasluzila,pa dalje u pohod do sto boljeg plasmana,a moguce je doci i do najbolje pozicije.
 
Amerikanke i Italijanke se bore za Fed kup....Nzn samo na koju foru Amerikanke pobedise bes sestara nemaju nijednu ozbiljnu teniserku....Za Italijanke bi to trebao da bude lak posao (pod uslovom da Venus i Serena ne igraju)....opet SVAKA CAST nasima!!!!
 

Back
Top