Fed Kup

Ja bih jako voleo da bude finale fed kupa Srbija vs Rusija to bi bilo super, i jos da se igra u areni :), a to su realno 2 najace ekipe, zajedno sa Amerima, ali kad ima sestre neigraju.
 
A, inače, Rt dobre nade se prvo zvao Olujni rt ("kumovao" Bartolomeo Dijaz), pa ga je portugalski kralj kasnije "prekrstio" u Rt dobre nade. Učili smo iz istorije ove godine... :mrgreen:
 
25.04.2009. se igra>

World Group, 2009 - Semifinal
Italy v Russia Italy 25 Apr - 26 Apr
Czech Republic v USA Czech Republic 25 Apr - 26 Apr

World Group, Play-off 2009
Spain v Serbia Spain 25 Apr - 26 Apr
France v Slovak Republic France 25 Apr - 26 Apr
Germany v China Germany 25 Apr - 26 Apr
Argentina v Ukraine Argentina 25 Apr - 26 Apr

World Group II, Play-off 2009
Belgium v Canada Belgium 25 Apr - 26 Apr
Estonia v Israel Estonia 25 Apr - 26 Apr
Poland v Japan Poland 25 Apr - 26 Apr
Australia v Switzerland Australia 25 Apr - 26 Apr
 
Lepo mogu onda na miru da navijam za Chakvetadze...

Igra se u Italiji - to treba gledati... Mozda najlepsi prenos nekog meca koji sam gledao je Italija - Francuska u Fed kupu pre nekoliko godina. Potpuno sam slucajno naleteo na njega na tv-u - i vidim neke zastave se vijore, publika na nogama, navijanje, ludilo... Iako nisam imao za koga da navijam (sem za Tati), bas sam uzivao u atmosferi... Francuskinje su vodile 2:1, ali je Italija na kraju u takvoj ludackoj atmosferi odnela pobedu sa 3:2. A Skjavone je igrala zadnja dva meca jedan za drugim, prvo je bilo klanje protiv Tati, a posle malo protresla noge i nastavila da igra dubl... Bila je jedno 6 sati na terenu bez prekida... A Nole pada u nesvest posle pola sata...
 

Back
Top