Ajmo sad svi zajedno: Hrvatska! Hrvatska!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако неко на форуму пљује по Србима и Србији то си ти.

kako ti tumačiš stvari koje ne možeš da dobaciš, to je samo tvoja stvar. Ja ne pljujem po Srbima, ali nisam budala da vičem Srbija do Tokija... Dakle, ako ukazujem na naše greške, ja na to imam pravo. Ali ne dozvoljavam da šiptari, ustaše i ostali glupi usranci blate moju državu i narod. Za raspravu sam uvek, a protiv jednostranog pljuvanja od strane glupih morona se moram boriti...
 
kako ti tumačiš stvari koje ne možeš da dobaciš, to je samo tvoja stvar. Ja ne pljujem po Srbima, ali nisam budala da vičem Srbija do Tokija... Dakle, ako ukazujem na naše greške, ja na to imam pravo. Ali ne dozvoljavam da šiptari, ustaše i ostali glupi usranci blate moju državu i narod. Za raspravu sam uvek, a protiv jednostranog pljuvanja od strane glupih morona se moram boriti...

...а да заборавио сам и да си на вишем интелектуалном нивоу... опрости... :worth: :worth: :worth:

Критиковао си Сановника што је надувао владу и политичаре, а ти бре причаш како су сви будале и да треба што пре ићи из ове земље(мрзи ме да ти извлачим старије поруке).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top