pomooccc lozinka

taureg

Obećava
Poruka
74
Desila mi se glupost,stavio sam pre par dana lozinku na laptop, tj lozinku koju komp trazi kad palis komp, najobicnija pravljena u opciji "display", e sad, napisana je u cirilici,ali sad kad kucam mi je komp ne prepoznaje, izgleda da je komp prebacio na EN font i sad ne mogu da otkuzam lozinku pravilno....kako resiti problem??? hvala puno
takodje, kad me pita za HINT iako ga znam ocito kuca u EN fontu,pa ne prepoznaje cirilicna slova
 
probaj da se ulogujes kao administrator a onda skloni password......to ti je kad ukljucis komp zavisno od ploce koju imas pretisni f4 ili f8 nzm tacno i onda idi na safemode i tu udjes kao admin i posle lako u contro panelu skloni pass....
 
Ako znaš lozinku koju si napisao ćorilicom uopšte nije problem da se ulogiješ.Kod nas se koriste uglavnom tastature koje su zasnovane na nemačkoj abecedi(takozvane qverz) i zasnovane na ngleskoj abecedi(qwery). Iz tog razloga raspored slova na tastaturi nije isti.Neznam koja od ovih dve je tvoja, ali uzmi od nekog kolege "qwertz" tastaturu i vidi raspored slova, pa ukucaj lozinku.
Ako neznaš lozinku, druga solucija je iz SAFE moda, treća solucija je da resetuješ BIOS. Menije najbrža solucija reset BIOS-a.
Pozdrav.
 

Back
Top