pomooccc lozinka
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: pomooccc lozinka

Obećava
    Učlanjen
    29.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Question pomooccc lozinka

Desila mi se glupost,stavio sam pre par dana lozinku na laptop, tj lozinku koju komp trazi kad palis komp, najobicnija pravljena u opciji "display", e sad, napisana je u cirilici,ali sad kad kucam mi je komp ne prepoznaje, izgleda da je komp prebacio na EN font i sad ne mogu da otkuzam lozinku pravilno....kako resiti problem??? hvala puno
    takodje, kad me pita za HINT iako ga znam ocito kuca u EN fontu,pa ne prepoznaje cirilicna slova

Domaćin koca chemist (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: pomooccc lozinka

probaj da se ulogujes kao administrator a onda skloni password......to ti je kad ukljucis komp zavisno od ploce koju imas pretisni f4 ili f8 nzm tacno i onda idi na safemode i tu udjes kao admin i posle lako u contro panelu skloni pass....
    Skromnost se daruje veličinama.
    Kako je teško biti skroman,
    kad si nitko i ništa.

Početnik
    Učlanjen
    03.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomooccc lozinka

Ako znaš lozinku koju si napisao ćorilicom uopšte nije problem da se ulogiješ.Kod nas se koriste uglavnom tastature koje su zasnovane na nemačkoj abecedi(takozvane qverz) i zasnovane na ngleskoj abecedi(qwery). Iz tog razloga raspored slova na tastaturi nije isti.Neznam koja od ovih dve je tvoja, ali uzmi od nekog kolege "qwertz" tastaturu i vidi raspored slova, pa ukucaj lozinku.
    Ako neznaš lozinku, druga solucija je iz SAFE moda, treća solucija je da resetuješ BIOS. Menije najbrža solucija reset BIOS-a.
    Pozdrav.

Slične teme

1. Lozinka
    Autor ivan_zh u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.07.2005., 00:07
  2. Lozinka
    Autor Lexa u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.11.2004., 00:07
  3. LOZINKA
    Autor u forumu Operativni sistemi