Кад је њој тешко, како ли је тек вама

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Teško mi je da nađem muškarca koji bi me pratio

image.jpg

NEMA UDVARAČE... Gordana Karić

...."Njegovo materijalno bogatstvo nije bitno. Neko ko bi osvojio moje srce mora da bude ambiciozan, ali pre svega mora da ume da vlada sobom - ističe ona..."

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=57471&sectionId=41&seriesId=0

********************************************************************************************************

..................................................."амбициозан"...

Шта мислите, на шта је мислила.....
7.gif



.
 
meni ofa čist primer da šminka, a verovatno je i pumpala usne, a ostavila klempafe uši, znači ni plastika, ni dijete, ni sfe estetske drndalice, ne mož prikriju kod žene kad nije lepa....a na to računa i misli da jeste..šo znači da je i pametna..osim šo je bogata pa je slikaju po nofine...

мож за тебе није лепа, ал мораш признати да има нешто... како би ти објаснио у ове ране јутарње сате, не мог да наиђем на прикладну реч, мозак ми још трокира... :(
 
meni ofa čist primer da šminka, a verovatno je i pumpala usne, a ostavila klempafe uši, znači ni plastika, ni dijete, ni sfe estetske drndalice, ne mož prikriju kod žene kad nije lepa....a na to računa i misli da jeste..šo znači da je i pametna..osim šo je bogata pa je slikaju po nofine...



mora da idu kod istog plasticara sve su im usne iste :)
 
pa osim toga o ušima, šta možeš da znaš o anonimusu..koji ima samo prezime...u seljačkoj srbiji iz fonda za razvoj nerazvijenih....jer je ona je dala intervju samo zbog toga - da kao savršena i iz savršene porodice ne mož se uda..i nađe "srce koje će da prati njeno srce"...i to nije uopšte samo zbog toga, nego je jedino zbo toga..ša bi trebalo da komentarišemo....
 
pa osim toga o ušima, šta možeš da znaš o anonimusu..koji ima samo prezime...u seljačkoj srbiji iz fonda za razvoj nerazvijenih....jer je ona je dala intervju samo zbog toga - da kao savršena i iz savršene porodice ne mož se uda..i nađe "srce koje će da prati njeno srce"...i to nije uopšte samo zbog toga, nego je jedino zbo toga..ša bi trebalo da komentarišemo....

Kad je vec anonimus o kojem osim zahvata hirurga na njenom licu, nema nista zanimljivo najbolje da je ignorisemo. To valjda i zasluzuje.
 
Uvek sam mislila....Da ako su ti bogatasi iole normalni,njima je dosta teze nego nama ,manje vise obicnim ljudima.
teze u smislu da nadju pravog prijatelja,da nadju pravog bracnog partnera,jos ako poticu iz neke bogate porodice,pa su na taj nacin dosli do novca....kao naprimer ova zena...tesko im je i da se posteno dokazu u nekoj profesiji.
Jer sve sto postignu-bice,to su im sredili mama i tata.
Naravno,oni imaju sve pa im sve to dokazivanje i ne treba...ali,ima ljudi i medju njima koji zele da urade nesto sami.
Malo ih je...ali ih ima....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top