Malo sale nije na odmet

e sad baš znaš jel nosi kinez gacice ili Bugatti :lol: važno je kakvo joj je telo.

e a za šale što da ne, mada ja ne zbijam šale već uvek delim komplimente pa je uvek muškarcu pomalo neprijatno ali drago a to jača samopouzdanje kod muških sto je odlično :)
 
Jedna moja prijateljica se tako tokom sexa zasmejala i nije mogla da prestane.
Muz se naljuti, obuce se i izadje.
Nije pricao sa njom nedelju dana.
Mislim....meni je to bas preterano, pa sta ako se zena zasmejala, nece valjda da nariche :(
Razumem da to nekoga moze da iznervira, ali kao da je sex toliko vazan i kao da je taj smeh toliki udarac za njegov ego, da je to razlog za ljutnju...
Meni licno takve sale, pa i smeh nikad nisu smetali, stavise, to mi je znak da smo oboje opusteni, a sta ima bolje od toga.
 
Da li volite da se salite pre, za vreme i posle sexa? Ja na primer volim da zezam zene koje su folirantkinje i na primer prave neku predstavu od svlacenja, da im kazem-'cek,cek pukle ti gace na dupetu, e bem ti kineze...' z:lol:
Vi?

Obožavam šale i pre i posle seksa, čak i u toku akcije. ;) Ali za vreme seksa se možeš šaliti samo sa ženom koja te voli i stopostotno razume. Ništa nije podsticajnije od njenog smeha, kad se ljubavna igra na trenutak prekine, posle te pauzice shvatiš da se bliskost među vama upravo ispoljila na najbolji način, najiskrenije, da joj više značiš od tih manje - više uigranih pokreta kojima se dolazi do zadovoljstva...
 
znam zenu koja je isla u bolnicu da se leci jer je ovaj njen cepao k'o lud??aman zaman .. se nisi istrosio na vreme ..kad je trebalo ?????? mislim jadna ona kad nadje takvog ...samo znam da ga je proklinjala

mislim koja je razlika izmedju chiste zhene i "prljave" ?opet se postavlja ovo pitanje i ide se u jos veci ponor zvana carstvo izmisljotina :lol:
 

Back
Top