Pitanje za muskarce
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Tema: Pitanje za muskarce

Zainteresovan član Little_Miss_Sunshine (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Pitanje za muskarce

Da li vise cenite devojku koju imate pored sebe ako ste je tesko osvojili, ili vam to nije vazno?
    Da li vam je vise stalo do nje ako ste se pomucili da je pridobijete ili to nema veze?

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano Re: Pitanje za muskarce

ma nema veze..yebe se njima

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio Little_Miss_Sunshine Pogledaj poruku
    Da li vise cenite devojku koju imate pored sebe ako ste je tesko osvojili, ili vam to nije vazno?
    Da li vam je vise stalo do nje ako ste se pomucili da je pridobijete ili to nema veze?
    Ja pored sebe sam uvek imao samo one koje lako osvojim. Za teska osvajanja nemam vremena i zivaca. A i smatram da ne postoji zena kojoj treba pokloniti osvajanje duze od dan, eventualno dva...tj jedan dva vidjenja...
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je u stvari jedno isto pitanje...
    Naravno da da...

Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    Naravno da da...
    Jeste isto pitanje, nisam znala kako da ga formulisem...Ali ako je devojka PREMIJA a ti je osvojis za tren, je l' ti onda padne u ocima? Strasno me kopka ovo jer sam primetila da prosecne ribe dizu sebi cenu kad glume da su neosvojive i to me uzasno nervira! A opet neke moje drugarice koje su stvarno blizu savrsenstva nailaze na tipove koji to ne umeju da cene. Mozda sam glupa pa ne shvatam u cemu je stos. Zato je tu krstarica da me prosvetli!

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Jeste isto pitanje, nisam znala kako da ga formulisem...Ali ako je devojka PREMIJA a ti je osvojis za tren, je l' ti onda padne u ocima? Strasno me kopka ovo jer sam primetila da prosecne ribe dizu sebi cenu kad glume da su neosvojive i to me uzasno nervira! A opet neke moje drugarice koje su stvarno blizu savrsenstva nailaze na tipove koji to ne umeju da cene. Mozda sam glupa pa ne shvatam u cemu je stos. Zato je tu krstarica da me prosvetli!
    Ne, ti si samo suvise mlada... Ova tema je vise za teen forum.bez uvrede. To su klinacke fore, dizanje cene i cuvanje blaga za koje si rodio dvoglavo tele...
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Mogu ti reci zanimljivo pitanje..moj odgovor je pod 3..cenicu je najvise ako se ona oko mene pomuci
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio snoshaj efendija Pogledaj poruku
    Ne, ti si samo suvise mlada... Ova tema je vise za teen forum.bez uvrede. To su klinacke fore, dizanje cene i cuvanje blaga za koje si rodio dvoglavo tele...
    Ne vredjam se, taman posla, i za mene su to klinacke fore, ali neke od mojih gorepomenutih drugarica su u shemama sa "zrelim" muskarcima sto je najgore, pa mi nikako ne ide u glavu!

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    Naravno da da...

Evo neko lepo da kaze iskreno..ma svi vise cene, samo neki *****ju kao nema to veze
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

1. da ,jer ne moze svako sa njom da radi sta hoce
    2. hmm..meni su sve devojke iste dok ne pochnem deliti : tugu-radost-troskove
    pa ima veze -- vise lako, ako drugima nije dala svakako

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

sta ima sa dr.oljom se prica mnogo !? kad voli voli nego je balkan to

a sta sa zenama koje ucenjuju zasto se one stite stoo imaju diplomu i brat joj mulja za velike pare haaa! ??

to ljubav ...a vamo ..ee

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Ne vredjam se, taman posla, i za mene su to klinacke fore, ali neke od mojih gorepomenutih drugarica su u shemama sa "zrelim" muskarcima sto je najgore, pa mi nikako ne ide u glavu!
    One su u vezi sa slepcima. Pazi, stavi se ako mozes u poziciju muskarca koji eto-iz nekog razloga ima uspeha kod zena...Zasto bi on morao da se odire od muvanja neke btw prosecne ribe, pa i extra bombe? Sto rece Georgi-cenis one koje se trude oko tebe.
    Pa jedna riba sa mog faxa je svojevremeno izgubila godinu namerno da bi ostala na godini sa likom koji joj se dopao...a pukao godinu...verovala ili ne.

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Da ne deluje sovinisticki ili macho, ali..

Cenim je ako je cenim ne cenim je na osnovu trajanja muvanja ili tezine osvajanja
    treci izlazak, peta glavobolja, sta ce da kaze ova, ovaj onaj, tamo..
    ako se tu nesto kontamo a nesigurna je neka lepo ide da nadje nekog s kim ce biti sigurna. Nije u pitanju nestrpljivost, niti sovinizam, niti umisljenost niti bilo sta tome slicno. Sustina je principielne prirode. Bolje siva istina od sarene lazi i bolje biti sam nego u nekim pregovorima gde se osecas ko zlocinac jer zelis nekome da ulepsas zivot. Mrzi me da lobiram za sebe (i za druge) ili jesi ili nisi Boze moj..

prilicno cesto imam dosta bolje misljenje o direktnim konkretnim od odma na cist racun zenskama nego nekim princezama sto bi da se ali i tome slicno. Takve me smore i zapalim dosta pre nego sto skinu drlje sa ochiju probudjene u stvarnom svetu

U poslednje vreme se i ne trudim da bilo sta "pridobijem" nije iz izreke oce oce nece nece nije da mi je svejedno ali ako konta pricu nece da me zavlaci na foru da "ne ispadne laka" viceversa da kontam da je laka ne bi joj ni prisao i ili moze da mi glumi casnu sestru izvalicu ja vec koliko toga je istina i bez prenemaganja i oklevanja.

Nesto zbog razloga sto grace period i krediti ne postoje u realnom poslovanju, nesto zbog toga sto ne zavlacim pa ne volim da me zavlache

kad vi nama mi vama i drugi krupni bankarski izrazi

te i tome slicne igrarije su za tinejdzere i klince, niti imam vremena niti zivaca da se tu nesto molim. Ako mi se svidja ima otprilike malo vremena da se smisli da li sam joj dobar ili ne, ako da jeee da nastavimo, ako ne well nemam ja vremena tu nesto da molim ili patim

i jedno i drugo je ok ali ne volim da se igram macke i slanine ni u ulozi macke ni u ulozi slanine i ako joj je do tvrdjenja pazara nek lepo vidi gde to moze tako pa nek izvoli..

nisam nezamenljiv - nije nezamenljiva tako da ovaj, zakljucak ja i nemam zenske do kojih tesko dolazim. Cim vidim da se tu plete neka shema oko cekaj me doci cu ja vec mozda nekad nadjem drugu koja ce mi doci sad i odmah.

"oklevanje i opreznost ce ti pomoci da izbegnes mnoge zamke u zivotu ali te mogu spreciti da propustis mnoge dobre prilike"

Ne volim galaksije koje gutaju zetone
    Poslednji put ažurirao/la xpertbet : 01.02.2009. u 00:55
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

то нема везе
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

što teže to posle slađe
    a često te devojke cene trud i inventivnost
    tako da je posle dvostruka korist, da ne kažem naplata
    jedna sekunda do kraja...c... nemojte nam to raditi.

Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    Da ne deluje sovinisticki ili macho, ali..

Cenim je ako je cenim ne cenim je na osnovu trajanja muvanja ili tezine osvajanja
    treci izlazak, peta glavobolja, sta ce da kaze ova, ovaj onaj, tamo..
    ako se tu nesto kontamo a nesigurna je neka lepo ide da nadje nekog s kim ce biti sigurna. Nije u pitanju nestrpljivost, niti sovinizam, niti umisljenost niti bilo sta tome slicno. Sustina je principielne prirode. Bolje siva istina od sarene lazi i bolje biti sam nego u nekim pregovorima gde se osecas ko zlocinac jer zelis nekome da ulepsas zivot. Mrzi me da lobiram za sebe (i za druge) ili jesi ili nisi Boze moj..

prilicno cesto imam dosta bolje misljenje o direktnim konkretnim od odma na cist racun zenskama nego nekim princezama sto bi da se ali i tome slicno. Takve me smore i zapalim dosta pre nego sto skinu drlje sa ochiju probudjene u stvarnom svetu

U poslednje vreme se i ne trudim da bilo sta "pridobijem" nije iz izreke oce oce nece nece nije da mi je svejedno ali ako konta pricu nece da me zavlaci na foru da "ne ispadne laka" viceversa da kontam da je laka ne bi joj ni prisao i ili moze da mi glumi casnu sestru izvalicu ja vec koliko toga je istina i bez prenemaganja i oklevanja.

Nesto zbog razloga sto grace period i krediti ne postoje u realnom poslovanju, nesto zbog toga sto ne zavlacim pa ne volim da me zavlache

kad vi nama mi vama i drugi krupni bankarski izrazi

te i tome slicne igrarije su za tinejdzere i klince, niti imam vremena niti zivaca da se tu nesto molim. Ako mi se svidja ima otprilike malo vremena da se smisli da li sam joj dobar ili ne, ako da jeee da nastavimo, ako ne well nemam ja vremena tu nesto da molim ili patim

i jedno i drugo je ok ali ne volim da se igram macke i slanine ni u ulozi macke ni u ulozi slanine i ako joj je do tvrdjenja pazara nek lepo vidi gde to moze tako pa nek izvoli..

nisam nezamenljiv - nije nezamenljiva tako da ovaj, zakljucak ja i nemam zenske do kojih tesko dolazim. Cim vidim da se tu plete neka shema oko cekaj me doci cu ja vec mozda nekad nadjem drugu koja ce mi doci sad i odmah.

"oklevanje i opreznost ce ti pomoci da izbegnes mnoge zamke u zivotu ali te mogu spreciti da propustis mnoge dobre prilike"

Ne volim galaksije koje gutaju zetone
    George, ti si moj covek!
    Svaka ti je ka' Njegoseva. Eh, sto nema vise tak'ih momcova, gde bi nam bio kraj...

Zainteresovan član cheda@ (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Prilaskom zeni sedamdesetpet posto je gotova stvar,mozes i hoces,ona moze jos da hoce,eh,ali to ne vazi ako na kiosku kupujes cigarete ili na nekom salteru trazis uverenje.

Ističe se Revolveras (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Devojke cenim prema tome kako se ophode i ponasaju prema meni i prema jos nekim situacijama i stvarima, a ne prema tome da li je ona igrala hard to get.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Izvini devojko, a koji si ti autoritet da oceniš koja je devojka "premija" a koja "glumi da je neosvojiva"?
    Janidebi

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Mogu ti reci zanimljivo pitanje..moj odgovor je pod 3..cenicu je najvise ako se ona oko mene pomuci
    Oh Džordži pa ja se mučim već godinu dana
    Janidebi

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Definisi bold-ovane pojmove, ali pre toga napishi koliko imash godinica.

Ako ti je tLinaest, nemoj da se mucish.

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

ja iz svog skromnog iskustva kazem da to nema veze..samo kad te teze osvoji, sve se razvuche, pa i veza koja je mogla da traje par meseci traje vishe godina..
    ovako se ispucash i cao djaci

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bad_Wolf Pogledaj poruku
    Definisi bold-ovane pojmove, ali pre toga napishi koliko imash godinica.

Ako ti je tLinaest, nemoj da se mucish.
    Starost korisnice nije bitna, niko ne sme biti diskriminisan zbog toga.

Inače da, više sam cenio ako se više pomučim, mada to uopšte nije ključno za ukupnu ocenu o nekome.

Zainteresovan član The End (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nesha t. Pogledaj poruku
    Starost korisnice nije bitna,
    nije bitna?
    Citat Original postavio nesha t. Pogledaj poruku
    niko ne sme biti diskriminisan zbog toga.
    kako ne sme?
    pa sam naslov podforuma (18+) diskriminise one koji su 18-

Domaćin
    Učlanjen
    15.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ljudi džaba pričate. Ko je nije zaskočio u prva tri dana i neće,Garantujem, nakon više stotina promašaja (i nešto uspešnih pokušaja)

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. pitanje za muskarce...
    Autor cristl u forumu Muškarci
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 20.06.2009., 01:25
  2. pitanje za muskarce
    Autor posesivac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 28.04.2007., 12:11
  3. pitanje za muskarce