GoodYear liga je mrtva - zivela srpska kosarka?
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: GoodYear liga je mrtva - zivela srpska kosarka?

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano GoodYear liga je mrtva - zivela srpska kosarka?

Sudeci po intervjuu Ranka Zeravice (http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/S04051212.shtml) i najavi da su se nasih najvecih 6 klubova dogovorili oko formiranja domace profesionalne lige izgleda da GoodYear puca!
    Za mene je ovo najbolja vest u zadnjih 2 godine, sta vi mislite?

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Ja cula da vasi klubovi,npr.Partizan,MORAJU igrati Jadransku da bi igrali na evropskim takmicenjima-Uleb,Evroliga. A licno mi je drago sto postoji ta regionalna liga...

JEJA79
    Guest

Podrazumevano Re: GoodYear liga je mrtva - zivela srpska kosarka?

Citat Original postavio Muad'Dib
    Sudeci po intervjuu Ranka Zeravice (http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/S04051212.shtml) i najavi da su se nasih najvecih 6 klubova dogovorili oko formiranja domace profesionalne lige izgleda da GoodYear puca!
    Za mene je ovo najbolja vest u zadnjih 2 godine, sta vi mislite?
    Dace Bog da je tako,mada ne verujem. Uvek se kod nas nadje neko ekstra "pametan" ko "brine o domacoj kosarci"...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Jelena_Vukovar
    Ja cula da vasi klubovi,npr.Partizan,MORAJU igrati Jadransku da bi igrali na evropskim takmicenjima-Uleb,Evroliga. A licno mi je drago sto postoji ta regionalna liga...
    da li si ti normalna pa ta tvoja liga unistava srpsku kosarku. inace primetio sam da se predstavljas kao velika srpkinja mada ne bih rekao da jesi

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    da li si ti normalna pa ta tvoja liga unistava srpsku kosarku. inace primetio sam da se predstavljas kao velika srpkinja mada ne bih rekao da jesi
    Kao prvo,ja nemam svoju ligu.Hrvatsku uopste ne pratim,srpsku tako-tako,najvise Jadransku.A kao drugo,nemoj mi ti govoriti ko je koliki Srbin jer nisi kompetentan/na da govoris o tome.Usput,nisam "velika Srpkinja",ali se ponosim sto jesam te nacionalnosti,bez ovog "velika"

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Kao prvo,ja nemam svoju ligu.Hrvatsku uopste ne pratim,srpsku tako-tako,najvise Jadransku.A kao drugo,nemoj mi ti govoriti ko je koliki Srbin jer nisi kompetentan/na da govoris o tome.Usput,nisam "velika Srpkinja",ali se ponosim sto jesam te nacionalnosti,bez ovog "velika"

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Kad bi stvarno se dogovorili oko te domace lige vise, pa da batale tu glupu jadransku. Ali trebalo bi i sklopiti neki ugovor sa ulebom da bi mogli da igramo evro takmicenja.

Ako je neko obratio paznju na ekipe koje bi igrale u toj nasoj novoj ligi (ujedno i u trenutnoj super ligi), moze se slobodno reci da bi to bila najjaca liga u Evropi.

novi bg
    Guest

Podrazumevano

Gudijer liga je liga za spas hrvatskih klubova koji nemaju toliko jake timove da bi imali jake utakmice,takodje zvezdi odgovara da igra tu ligu jer je svesna da nemoze u evropu od partizana!
    Nemislim nista lose o toj ligi,ali generalno slaba je to liga za partizan.

LJUBA82
    Guest

Podrazumevano

DA...definitivno najbolja odluka za srpsku kosarku (pod uslovom da je tacna)! Mada, ukoliko bi dozvolili da 6 nashih klubova igra, zasto da ne...
    podigli bi kvalitet njihove, ali visestruko i nase kosarke!
    Josh kada bismo smanjili br. stranaca na 1/klubu, a vratili nase solidne igrace (Lukovski, Stanojevic, Nadjfej, Rebraca)...

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano nije samo to

Zasto da publika u Nisu ili Cacku bude uskracena najbolje domace kosarke? Ja sam iz Nisa, prosle godine je bio kup Koraca i hala je bila puna sva 3 dana turnira. '98 je bilo jos mocnije - nisi imao gde da se okrenes, oko 10000 ljudi u hali predvidjenoj za 6000.
    Ergonom je ove godine igrao lose, pa je uvek bilo dosta publike
    Cacak je npr kosarkaska sredina, sjajna publika koja takodje zasluzuje prvu ligu, a tu su i Krusevac, Leskovac...
    Pravilo 2 stranca je takodje dobro, odliv najboljih je veliki, a ovde dolaze prilicno dobri stranci od kojih mladi igraci mogu dosta da nauce

LJUBA82
    Guest

Podrazumevano Re: nije samo to

Citat Original postavio Muad'Dib
    Zasto da publika u Nisu ili Cacku bude uskracena najbolje domace kosarke? Ja sam iz Nisa, prosle godine je bio kup Koraca i hala je bila puna sva 3 dana turnira. '98 je bilo jos mocnije - nisi imao gde da se okrenes, oko 10000 ljudi u hali predvidjenoj za 6000.
    Ergonom je ove godine igrao lose, pa je uvek bilo dosta publike
    Cacak je npr kosarkaska sredina, sjajna publika koja takodje zasluzuje prvu ligu, a tu su i Krusevac, Leskovac...
    Pravilo 2 stranca je takodje dobro, odliv najboljih je veliki, a ovde dolaze prilicno dobri stranci od kojih mladi igraci mogu dosta da nauce
    Sto se tice domace lige apsolutno se slazemo (iako sam iz Beograda, smatram da bi ove vestacke tvorevine...Atlas, Lavove i sl. trebalo izbaciti iz lige (ne znam na koji nacin)! U BGD-u su dovoljni Zvezda, Partizan i Zeleznik! Te pare bi trebalo uloziti u Suboticu, Nis, Kraljevo, Cacak, Leskovac, pa cak i Krusevac, a ne da klubovi idu ,,peske'' na gostovanja! Bas bih voleo da vidim uzivo jedan Partizan (ili Zvezdu) kako gostuju u Kraljevu!
    Bez obzira sto bi dobili u 90% slucajeva...morali bi dobro da se oznoje!
    Sto se tice stranaca...2 su suvisna! Klubovi jesu jaci i konkurentniji u Evropi, ali uskoro necemo vise proizvoditi nase igrace sto ce se odraziti na reprezentaciju! Vec sada nije dobro sto glavnu ulogu u nekim klubovima imaju 2 stranca (Fimani, Frimen, sada Nesbi...Braun, Haus...)! Znaci jedan jeste dobar-da podigne nivo igre, nauci mladje i sl. ali 2. vec uzimaju previse minutaze!
    Pozdrav

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ljudi, batalite sa tim glupostima oko ogranicenja stranih igraca u ligi. Trebalo bi da mogu da igraju koliko god stranaca ekipa zeli da primi. Jel gledao neko Evropske prvake Makabi? Pa tu nema skoro nijedan Izraelac. Uostalom, ja ne navijam za igrace, vec za ceo klub, nebitno koji ga igraci cine.

Slične teme

1. Srpska kosarka danas
    Autor grgechh u forumu Košarka
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.03.2009., 05:03
  2. Fantasy kosarka - jadranska liga
    Autor drsimica u forumu Košarka
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2008., 19:41
  3. Goodyear liga
    Autor goocha u forumu Košarka
    Odgovora: 1