Mastanje za vreme masturbacije-pitanje za zene

Poruka
19.457
Evo ozbiljna tema.Zanima me sta zene kao neiskusne zamisljaju kad se drkaju a nisu nikada imale kontakt sa muskarcem (dok su bile klinke).Tj u tim mastanjima za vreme drkanja
1.koja je poza
2.velicina kite
3. kakav je tip koji ih mrci


Jedna mi je skoro rekla da se drkala sa 12 godina i da je samo zamisljala da bude odpozadi i velika kita... Ja je pitam , pa koliko velika kad nisi nikad do tad ni videla kitu a ona kaze-nisam ali sam znala da mora da bude bar 20cm... ahahahaha z:lol: KRALJICA. z:lol:
 
Evo ozbiljna tema.Zanima me sta zene kao neiskusne zamisljaju kad se drkaju a nisu nikada imale kontakt sa muskarcem (dok su bile klinke).Tj u tim mastanjima za vreme drkanja
1.koja je poza
2.velicina kite
3. kakav je tip koji ih mrci


Jedna mi je skoro rekla da se drkala sa 12 godina i da je samo zamisljala da bude odpozadi i velika kita... Ja je pitam , pa koliko velika kad nisi nikad do tad ni videla kitu a ona kaze-nisam ali sam znala da mora da bude bar 20cm... ahahahaha z:lol: KRALJICA. z:lol:

Bome,ti si se nagutao peza......

p.s. nemoj vise ozbiljne teme
 
ja sam prvo maštala o crncima, pa o kinezima, pa onda o mongoloidima
dok sad najčešće patim od sodomskih pomisli na sve i svašta.
grupnjak i sving-varijante su bile negde između, kao
propratna epizoda uz prethodne. i tako, ukratko, tek sam počela

zaboravih na pod 1) i 2),
to su varijabilne funkcije
i relativne su (uglavnom)
 
Poslednja izmena:
Evo ozbiljna tema.Zanima me sta zene kao neiskusne zamisljaju kad se drkaju a nisu nikada imale kontakt sa muskarcem (dok su bile klinke).Tj u tim mastanjima za vreme drkanja
1.koja je poza
2.velicina kite
3. kakav je tip koji ih mrci
jao divno
konačno pitanje za žene

pa, dok sam bila još u vrtiću, ništa posebno nisam zamišljala
jedino sam bila svesna tog prijatnog osećaja

kasnije, kada sam malo porasla
sećam se da sam čitala "emanuelu"
opet nikakvu posebnu pozu, veličinu ni tipa nisam zamišljala
eto

zadovoljan?
 

Back
Top