Problem sa kopjuterom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

robinhood

Zainteresovan član
Poruka
173
Sa starog kompa sam uzeo hard disk i cd/dvd rom i stavio u novi komp,ukljucio i na monitoru mi nista ne pokazuje,kao kad je kompjuter iskljucen,mozda je do hard diska ali probao sam ga pre nego sto sam ga prebacio,a mozda ima neke veze memorija,na starom kompu nije DDR a na kao novom jeste pa mozda hard nece da reaguje???
 
Dakle, imas tri kompa?
Ako sam dobro razumeo u taj drugi si ubacio stari ata disk i izvadio sata koji si stavio u treci.
Podesi dzampere na disku i optickom uredjaju. Proveri da li su svi kablovi lepo legli na svoja mesta. Kad ukljucis racunar udji u bios i proveri da li se disk i cd lepo vide. Ako je sve u redu. Namesti boot na cd i kreni...
 
Dakle, lampice sijaju i fenovi se vrte, a nemas sliku na monitoru.
Ono sto ti mozes da uradis je da povadis sve kartice i otkacis sve kablove. Cetkicom koja nije od sintetickih vlakana ocistis portove, vatom blago navlazenom alkoholom ocistis kontakte na memoriji i grafickoj. Vratis samo graficku i ram. Ako se komp ukljucuje, kreni da povezujes jedan po jedan uredjaj, ako se ne ukljucuje...
 
Dobro. Ti pritisnes dugme za ukljucenje racunara, lampice se ukljuce, fenovi se zavrte, ali nemas sliku na monitoru. Ni sa hard diskom ni bez njega. Jel tako?
Ako je tako i ako si uradio sve kako sam ti napisao u postu od 03.02.09, onda nemas bas monogo izbora. Jel imas asus plocu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top