Kad prijateljstvo preraste u nesto vise

Hihihihi. :D

Al' ne znam zašto tražiti savete... valjda ti najbolje poznaješ sebe i tog dečka?!

Evo, na primer, ja mogu da ti kažem da je u životu bolje kajati se zbog stvari koje uradiš nego zbog onih koje ne uradiš jer ja tako radim, makar to bilo i idenje glavom kroz zid, ali možda ti prosto nisi takva i šta sad?
 
Hihihihi. :D

Al' ne znam zašto tražiti savete... valjda ti najbolje poznaješ sebe i tog dečka?!

Evo, na primer, ja mogu da ti kažem da je u životu bolje kajati se zbog stvari koje uradiš nego zbog onih koje ne uradiš jer ja tako radim, makar to bilo i idenje glavom kroz zid, ali možda ti prosto nisi takva i šta sad?

Ko kaze da nisam?
Iskreno, ova tema nije otvorena zbog mene...a ne osecam se bas podobnom da odgovaram u necije ime...:)
Ali hvala svima na savetima :)
 
Poslednja izmena:
... onda više nema prijateljstva. :)

:hahaha::hahaha::hahaha: bash........:hahaha:

Ne,ozbiljno.To je stvarno uzas.Jedan od mojih boljih drugova zaljubio se u moju .b.f. bas smo o tome danas pricale...Ona zna za to i nema blage veze kako da se ponasa...Ne svidja joj se.Ne mogu da smislim kako ce njemu biti posto je pun nade...:( Ali mislim da ce sve to proci,ipak smo mi klinci,nego kad malo ''porastes'' ,tad ce sigurno biti problem.Zato se ne treba previse druziti s muskarcima-decacima.
 

Back
Top