Vasha savrshena ona

Somebody yours

Početnik
Poruka
40
Zene stalno pricaju o nama :per: kako nas zamishljaju. Mi ne sedimo bas toliko kuci, i zamishljamo al je l' ste upoznali i je l' znate kako izgleda i ponasha se vasha savrshena ona? :think:
Ja sam moju upoznao. z:mrgreen:Niska je i tamnoputa, koracha kao vila i ima prelepe noge. :zstidljivko:Savrshen osmeh, zivahne ochi... Prelepa je, ima pune usne i retko koji muskarac je imun na njenu pojavu .Nasmejala bi i najhladniju osobu koliko je luckasta.. I ima najvishe .. od svih devojka koje znam..
 
Poslednja izmena:
Zene stalno pricaju o nama :per: kako nas zamishljaju. Mi ne sedimo bas toliko kuci, i zamishljamo al je l' ste upoznali i je l' znate kako izgleda i ponasha se vasha savrshena ona? :think:
Ja sam moju upoznao. z:mrgreen:Niska je i tamnoputa, koracha kao vila i ima prelepe noge. :zstidljivko:Savrshen osmeh, zivahne ochi... Prelepa je, ima pune usne i retko koji muskarac je imun na njenu pojavu .Nasmejala bi i najhladniju osobu koliko je luckasta.. I ima najvishe .. od svih devojka koje znam..
Nijesam je upoznao, zapravo, sve koje su mi se ikad svidele su bila dosta drugačije od gđe Idealne, zapravo suprotne da se tako izrazim.

A sad neki profil...

Pa volim plavuše... prirodne :rumenko: ne debeljuškaste u licu, nekih 5 cm niže od mene, mršave sa grudima srednje velićine, mada mogu i male, nisam neki fan tog dela ženskog tela... pa onda... da imaju ravan stomak i lep pupak koji mogu da ljubim :rumenko: lepo oblikovanu zadnjicu, oblikovane noge, ali nikako one koje idu u X. Pametniju od mene (mada to i nije problem), prodornu, otvorenog uma, mirnu, lajavu : ) i lojalnu...

Uf uf, sad ću da se rasplačem, pa gde siiiiiii?
bawling.gif
 

Back
Top