Kako reci drugaru

da vas njegova devojka stalno startuje
dugo su u vezi rekao mi je da je to ta prava
a desilo se da mi se nabacuje stalno
i vidi se da ne misli kao i on ?

kako reci?
pa lako..kad ste svo troje zajedno..kazes mu..brate..(bez ovog brate ne pocinji :)) tvoja devojka mi se nabacuje,pa ako ti poveruje super,a ako ne,t.j. ako ga ona ubedi da lazes..onda neka ga duva..i zasluzio je takvu fuxetinu,a nije tvoje prijateljstvo!
a te 4e..kao..ne mesaj se i sl.,pa ybt..ako ti je prijatelj..jer zelis da zivi u zabludi "da je to ta",a ona fufa?
u stvari...razmisli da li bi zeleo da tebi neko tako nesto kaze u oci pred "devojkom" ili da se "ne mesa" a da ti zivis u iluziji...,mada nije lose ni da malo bolje porazmislis da li ti se zapravo nabacuje ili je to nekakav tvoj 3p...ma nemam pojma..radi sta 'oces..zabole me.
 
kako reci?
pa lako..kad ste svo troje zajedno..kazes mu..brate..(bez ovog brate ne pocinji :)) tvoja devojka mi se nabacuje,pa ako ti poveruje super,a ako ne,t.j. ako ga ona ubedi da lazes..onda neka ga duva..i zasluzio je takvu fuxetinu,a nije tvoje prijateljstvo!
a te 4e..kao..ne mesaj se i sl.,pa ybt..ako ti je prijatelj..jer zelis da zivi u zabludi "da je to ta",a ona fufa?
u stvari...razmisli da li bi zeleo da tebi neko tako nesto kaze u oci pred "devojkom" ili da se "ne mesa" a da ti zivis u iluziji...,mada nije lose ni da malo bolje porazmislis da li ti se zapravo nabacuje ili je to nekakav tvoj 3p...ma nemam pojma..radi sta 'oces..zabole me.

Ti ces se nasamarat desanke vise nego ja i to duplo.

Zapamti samo klinci budu ljubomorni kad im neko torba curu. Muskarac na muskarca se nikad ne treba ljutiti, torbo on ili neko drugi isto ti je. To ti je kao kad naviknes u kaficu na svoju stolicu (mesto) ali nisi ti tamo ceo dan i neko drugi ce sesti kad tebe nema.
 
sine..jebi fufu,a posle jebi i ortaka..sta bre oni tu tebe zajebavaju..

6sw12dh.gif
 
nebi ja to drugaru uradio ona je starter
to se vidi kad izadje iz sobe
njoj kao treba nesto iz najnize fijoke
pa se savije ispred mene a tange iskoce

a ti živiš sa njima il ona dolazi kod vas ili kako?
možda te nije primetila dok se nije savila:lol::lol::lol:

p.s. a možda joj stvarno treba nešto iz najniže fioke pa je logično da će se sagnuti da to uzme...:)
 
Meni se desilo da mi se na rodjendanu druga njegova devojka tako napadno nabacuje da su svi primetili.
Josh je pred njim rekla meni kao da podelimo sladoled (tj. da ga jedemo zajedno)....:eek:z:mrgreen:
 
da vas njegova devojka stalno startuje
dugo su u vezi rekao mi je da je to ta prava
a desilo se da mi se nabacuje stalno
i vidi se da ne misli kao i on ?

ne mesaj se...ne govori njemu nista a nju na finjaka odbijaj il sta vec...ako te bas smara onda mozes popricas sa njom da joj stavis do znanja da odyebe...al nemoj njemu nista...



hm...zaebano...ispasces grbav na kraju kako god da okrenes ako se umesas... pssst... z:mrgreen:
 
kako reci?
pa lako..kad ste svo troje zajedno..kazes mu..brate..(bez ovog brate ne pocinji :)) tvoja devojka mi se nabacuje,pa ako ti poveruje super,a ako ne,t.j. ako ga ona ubedi da lazes..onda neka ga duva..i zasluzio je takvu fuxetinu,a nije tvoje prijateljstvo!
a te 4e..kao..ne mesaj se i sl.,pa ybt..ako ti je prijatelj..jer zelis da zivi u zabludi "da je to ta",a ona fufa?
u stvari...razmisli da li bi zeleo da tebi neko tako nesto kaze u oci pred "devojkom" ili da se "ne mesa" a da ti zivis u iluziji...,mada nije lose ni da malo bolje porazmislis da li ti se zapravo nabacuje ili je to nekakav tvoj 3p...ma nemam pojma..radi sta 'oces..zabole me.

a vidi mu nick :roll: :hahaha:

ju ju ju sta sve vi uzimate za start
e tacno sam znala da je neka budalastina z:D

a mozda jednostavno vidi da si se nalozio, jer sto bi razmisljao o njenim tangama, pa te drk.a bezveze

ovo je onda jos gore....ovo uopste ne ide u njenu odbranu... z:hm:
 
Shto je babi milo, to joj se i snilo....pa nisi ti centar sveta pa sad ona zbog TEBE neshto trazzi u fijoci...ochito te i ne primechuje, kao da si vazduh, pa i ne razmishlja o tangama koje bi ti mozzda video....
Mnogo bre shtrumfujesh.
 

Back
Top