Stare teme koje treba zakljucati !!!

Pogledaj rezultate ankete: dajem svoj glas za:

Glasova
15. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DA - zelim da se teme obrisu

7 46,67%
  • NE - ne zelim jer mislim da su potreben

8 53,33%
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Stare teme koje treba zakljucati !!!

Ističe se Dr.Nitro (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Stare teme koje treba zakljucati !!!

Ovde cu postaviti GLASANJE za teme koje treba zakljucati i za one koje mislite da su stare i da nisu vise korisne. Neznam jedno mi nije jasno, igre kao sto se ovde pominju okrecu svet, i Dr. nauka se odmaraju uz njih, a mi ovde tupimo o nekim bzvznim stvarima. Zato glasajte jeste li za ciscenje i da napravimo nesto da stvarno svako moze da se pronadje u ovome ...
    Poslednji put ažurirao/la Dr.Nitro : 01.02.2009. u 04:26
    YouTube: http://www.youtube.com/user/nitrodex
    Facebook: http://www.facebook.com/NitroAcoustic

Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Srate teme koje treba zakljucati !!!

Anketa je jasna, ako neces da glasas nemoras tebe svakako necu jedinog pitati. Radi se o tome da posle zatvranja vagon tema ne pisete nove posebno se odnosi na vas novouclanjene. te prema tome ako neces da glasas, nemoras ni da mi smetas ovde !
    Poslednji put ažurirao/la Dr.Nitro : 01.02.2009. u 04:27

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano Re: Stare teme koje treba zakljucati !!!

hah.. izbrisao si mi poruku. pa dobro... ko god je ono uradio, stvarno je dobra fora

Inace, da odovorim, mislim da ne treba brisati stare teme, ne sve u svakom slucaju.
    Cesto imaju nesto koristino u njima, a i kada nemaju, onda je bar neka dobra zeyebancija

a i ovaj pf. je poznat po jednoj.. domacinskoj atmosferi.. tj. ja ovde ne pisem nesto mnogo al' cesto naletim na neke odgovore i umirem onda od smeha...... ne treba sad to ljudima kvariti

Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio LPhoklica Pogledaj poruku
    hah.. izbrisao si mi poruku. pa dobro... ko god je ono uradio, stvarno je dobra fora

Inace, da odovorim, mislim da ne treba brisati stare teme, ne sve u svakom slucaju.
    Cesto imaju nesto koristino u njima, a i kada nemaju, onda je bar neka dobra zeyebancija

a i ovaj pf. je poznat po jednoj.. domacinskoj atmosferi.. tj. ja ovde ne pisem nesto mnogo al' cesto naletim na neke odgovore i umirem onda od smeha...... ne treba sad to ljudima kvariti
    nece sve biti obrisane ...

Citat Original postavio /I/I@Ī@ Pogledaj poruku
    sta se desilo sa starim modovima :S
    ovde svaki mod ima neki mandat god dana :S
    Maga ovakve komentare ostavljaces od sada i nadalje samo u kafani a svaki chat van teme bice brisan a svi koji spamuju bice kaznjeni, svi oni koji se budu bunili bice banovani.

a sad se vratite temi !

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio LPhoklica Pogledaj poruku

Upravo tako.
    Ne znam otkud ti je to palo na pamet da se stare teme zakljucaju.
    Uostalom ti si mod a ne admin tako da bas ne znam da li bi ti to mogao da uradis.
    Ne buni se ovde niko,nego ti ljudi lepo kazu da ne treba brisati stare teme,uvek se nadju neke korisne stvari koje mogu da pomognu ljudima.
    Postavis anketu i kada neko kaze svoje misljenje (koje se razlikuje od tvog) ti pretis banovanjem i brises postove.
    I moderatori se moraju pridrzavati pravila,a ne da brises poruke koje ti se ne svidjaju i da pretis ljudima koji nisu nista lose napisali ili uradili.
    Poslednji put ažurirao/la dragi11 : 01.02.2009. u 18:34
    "I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here things will be different."

Domaćin Electric eXecutor (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Ne treba zakljuchavati teme ako ne krshe nikakva pravila.
    My father told me not to get old. Should have listened to him.

Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio dragi92 Pogledaj poruku
    Upravo tako.
    Ne znam otkud ti je to palo na pamet da se stare teme zakljucaju.
    Uostalom ti si mod a ne admin tako da bas ne znam da li bi ti to mogao da uradis.
    Ne buni se ovde niko,nego ti ljudi lepo kazu da ne treba brisati stare teme,uvek se nadju neke korisne stvari koje mogu da pomognu ljudima.
    Postavis anketu i kada neko kaze svoje misljenje (koje se razlikuje od tvog) ti pretis banovanjem i brises postove.
    I moderatori se moraju pridrzavati pravila,a ne da brises poruke koje ti se ne svidjaju i da pretis ljudima koji nisu nista lose napisali ili uradili.
    ne bunim se ja druze nit' pretim tebi i ostalima, ali svi oni koji vredjaju mene ili bilo koga odavde smatrajuci na taj nacin sebe nekim posebnim bice bez opomene banovani ... naravno da mogu i da obrisem i zakljucam i zalepim ali .. finta je sto ima preko 100 tema od kojih je 30% i vise istih ili slicnih sa istom problematikom. Pitao sam jer zahtevam veliko ciscenje foruma, zato jer ce sve koje su zakljucane a stare da odu u zaborav tj admin ih trajno brise. Ovde niko ne koristi pretrazivanje vec je najlakse da napise novu, ali kako god zakljucacu ovo i prekinuti anketu .... sa nekima odavde moze se i drugacije ...

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5785

Mislim da bi resenje moglo da bude negde na sredini.
    Forum je dosta nepregledan jer ga gusi gomila tema.
    Bivsi moderatori su trazili da se napravi podela prema tipovima igara.
    OK uradili smo to, medjutim ponovo se u rootu foruma nalaze razne teme kojima nije ni mesto tu vec u nekoj podgrupi.

Moja ideja bi bila da napravimo jedan PDF arhiva i da tu prebacimo sve iz roota foruma do pocetka prosle godine.
    Ostale teme bi bile prebacene u odgovarajuce podforume.
    Ipak treba napraviti neki red.
    Forum ima 217 strana. To sigurno niko nece gledati ali sam takodje protiv brisanja, ipak tu ima lepih postova i lepih zaostavstina starih moderatora. To je svojevrsno blago ovog foruma.

Sta kazete o mom predlogu da se sve do pocetka 2008. prebaci u nov pdf arhiva a ostalo rasporedi u odgovarajuce podforume, ono sta ne pripada podforumima se ostavi u rootu, iste teme se spoje i da najzad ovaj forum lici na nesto?

Za nove teme bi se strogo kontrolisalo gde se postuju.
    Poslednji put ažurirao/la tab503 : 02.02.2009. u 02:00
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio tab503 Pogledaj poruku
    Mislim da bi resenje moglo da bude negde na sredini.
    Forum je dosta nepregledan jer ga gusi gomila tema.
    Bivsi moderatori su trazili da se napravi podela prema tipovima igara.
    OK uradili smo to, medjutim ponovo se u rootu foruma nalaze razne teme kojima nije ni mesto tu vec u nekoj podgrupi.

Moja ideja bi bila da napravimo jedan PDF arhiva i da tu prebacimo sve iz roota foruma do pocetka prosle godine.
    Ostale teme bi bile prebacene u odgovarajuce podforume.
    Ipak treba napraviti neki red.
    Forum ima 217 strana. To sigurno niko nece gledati ali sam takodje protiv brisanja, ipak tu ima lepih postova i lepih zaostavstina starih moderatora. To je svojevrsno blago ovog foruma.

Sta kazete o mom predlogu da se sve do pocetka 2008. prebaci u nov pdf arhiva a ostalo rasporedi u odgovarajuce podforume, ono sta ne pripada podforumima se ostavi u rootu, iste teme se spoje i da najzad ovaj forum lici na nesto?

Za nove teme bi se strogo kontrolisalo gde se postuju.
    Uradi tako .. a ovu anketu zatvaram ...

Slične teme

1. Iron Maiden Ili G'n'R-nov pochetak stare teme
    Autor ancika u forumu Muzika
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 01.04.2008., 22:14
  2. KAKO DA IZBRISEM STARE TEME IZ TRAGACA
    Autor neven u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.10.2003., 22:46