Zato brate nemoj biti cinkaros

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rain Song

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
277
Mnoge stvari se trebaju razjasniti i da se ne prijavljuje.Zasto da se prijavljuje kad nema potrebe ce se dogovorimo oko svega.Mozemo da zivimo ali da se ne prijavljuje.Prijava je odlika sise, i zato se ne prijavljuje a da prijavis bio bi cinkara.I zato brate nemoj biti cinkara.To je zaista losa stvar.Budi sve sta hoces ali nemoj biti prijavljivac.
 
Mnoge stvari se trebaju razjasniti i da se ne prijavljuje.Zasto da se prijavljuje kad nema potrebe ce se dogovorimo oko svega.Mozemo da zivimo ali da se ne prijavljuje.Prijava je odlika sise, i zato se ne prijavljuje a da prijavis bio bi cinkara.I zato brate nemoj biti cinkara.To je zaista losa stvar.Budi sve sta hoces ali nemoj biti prijavljivac.

lakše prijavit da te uklone nego raspravljat. znamo MI HRVATI to dobro.
 
Oni kazu:
I za to brate nisi znao ko smo mi,
da si znao ne bi bio ono sto jesi,
sta je to dva tri samara danas,
sto se mi bunimo oko toga,
da smo znali ne bi smo te tukli,
nije lepo da se cinkari, ej nemoj me prijaviti,
i zatoo bratee nemoj biti cinkaraaaa.
 
Mnoge stvari se trebaju razjasniti i da se ne prijavljuje.Zasto da se prijavljuje kad nema potrebe ce se dogovorimo oko svega.Mozemo da zivimo ali da se ne prijavljuje.Prijava je odlika sise, i zato se ne prijavljuje a da prijavis bio bi cinkara.I zato brate nemoj biti cinkara.To je zaista losa stvar.Budi sve sta hoces ali nemoj biti prijavljivac.

ja sam tuzibaba takav sam kakav sam
tako da mene zaobidji :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top