Samo kratak odgovor...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Samo kratak odgovor...

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano Samo kratak odgovor...

Pokusala sam,nisam nasla temu o tome...Ako nije problem da mi kazete koliko je opasno imati prosireno srce? Mama mi je srcani bolesnik,ali pije redovno lekove i ide redovno na kontrole..I danas su joj rekli da ima prosireno srce....I ni ona sama ne zna koliko je to opasno,a ja sam se bas uplasila jer onda valjda srce ne pumpa koliko treba....Ako mozete da kazete samo koliko to moze biti opasno i da li moze lekovima da se regulise ?Ima inace 57 godina...Hvala unapred...Bilo kakav odgovor bi mi znacio
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Samo kratak odgovor...

Ne mozemo d ati kazemo jer to zavisi od njenih rezultata, prosireno srce samo po sebi ne znaci nista. Moras razgovarati sa maminim kardiologoim na tu temu, on je duzan da je upozori o tome kolko je ozbiljno njeno stanje, koju terapiju d apije i kakva je prognoza ako prati ili ne prati sugerisani nacin zivota. A teme o srcu postoje mnogobrojne, takodje tu je i lepljiva "Obavezno procitati pre postavljanja pitanja". POzdrav
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Postoji samo jedan odgovor na bezbroj pitanja...
    Autor Scheherezade u forumu Romantika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.05.2008., 08:51
  2. pitanje koje ima samo 1 odgovor
    Autor skoro normalan u forumu Arhiva
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 08.08.2005., 03:45
  3. Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 23.05.2005., 17:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor