Cure koje veruju u price svog decka

Da li je neko imao curu kojoj ne smeta ako imate i druge pored nje samo za sex, a nju volite i zelite biti zauvek sa njom?

Da li postoji cura koja toliko veruje svom decku. On ne laze nju, ona sve zna ali mu veruje da ce je ozeniti.

Зашто би ико желео да ожени такву паћеницу.
Жену која нема нимало поноса, самопоштовања...
Жену која о себи мисли да није довољна...
Искомлексирану до крајњих граница да је одустала од живота...
Жену која воли да пати... или жену која је равнодушна...
Зашто?
 
ma super organizacija !
ja mu budem žena , druga kuva, treća ide u njivu, s četvrtom se sexa, peta radi po kući,
ja uživam jer on samo mene voli, a ove su mu sve za onako...
vrlo lukavo...
e ima neki Milan iz Sabca bio gost pre par god u nekoj emisiji ima 4 zene ,kani dovesti i petu/sestu svaka ima sta da radi a najmladja je uvek za sex :P ostale kad im on kaze da dodju kod njega u sobu i ujutru sve zajedno piju kavu eeee :)
 
Зашто би ико желео да ожени такву паћеницу.
Жену која нема нимало поноса, самопоштовања...
Жену која о себи мисли да није довољна...
Искомлексирану до крајњих граница да је одустала од живота...
Жену која воли да пати... или жену која је равнодушна...
Зашто?

Ozbiljno se pitas zasto ili pitas da li takvi likovi uopste postoje?
 
ma da raspisao konkurs usmeni covek i kaze dolaze ali ih otera ako nece 'da radU' :lol:
al za krevet dolazi uvek najmladja i najsladja,a ostale koje rmpbaju kad ih on pozove
i kad se dogovore medju sobom, nema ljubomore, sve funkcionise kao košnica, bile
i one u emisiji samo klimaju glavom potvrdno i gledaju u pod i kazu ''nema boljeg do Milana'' :)
 
ma da raspisao konkurs usmeni covek i kaze dolaze ali ih otera ako nece 'da radU' :lol:
al za krevet dolazi uvek najmladja i najsladja,a ostale koje rmpbaju kad ih on pozove
i kad se dogovore medju sobom, nema ljubomore, sve funkcionise kao košnica, bile
i one u emisiji samo klimaju glavom potvrdno i gledaju u pod i kazu ''nema boljeg do Milana'' :)

A joj! :rotf: Upisacu se od smeha.... :) :)
 

Back
Top