sifra

Gost
Cuo sam da postoji neka sifra da se ukuca da kada zavrsite razgovor ali samo ako ste zvali na mobilni sacekate da taj koga ste zvali na mobilni on prekine vezu i vi onda pretisnete 9 puta broj 9 i prekinete vezu. I to se tada racuna kao fiksni poziv, ako neko nesto zna o tome neka pise

Pozdrav.
 
He he... sanjaj o tome... Sta ce biti sledeci ritual koji ce neko izmisliti da skrene paznju na sebe? ... Dubite na trepavicama 2 minuta nakon obavljenog poziva, i jos cete i zaraditi nesto... jer ce vam ljudi oko vas zdusno bacati parice za vase akrobacije...
 
Anonymous:
Cuo sam da postoji neka sifra da se ukuca da kada zavrsite razgovor ali samo ako ste zvali na mobilni sacekate da taj koga ste zvali na mobilni on prekine vezu i vi onda pretisnete 9 puta broj 9 i prekinete vezu. I to se tada racuna kao fiksni poziv, ako neko nesto zna o tome neka pise

Pozdrav.

:lol: :lol: Pa skoro da si u pravu :wink: :lol:
 
Anonymous:
Cuo sam da postoji neka sifra da se ukuca da kada zavrsite razgovor ali samo ako ste zvali na mobilni sacekate da taj koga ste zvali na mobilni on prekine vezu i vi onda pretisnete 9 puta broj 9 i prekinete vezu. I to se tada racuna kao fiksni poziv, ako neko nesto zna o tome neka pise
Pozdrav.

Ne, to ide ovako.
Cim zavrsis razgovor, ODMAH nazoves isti broj ponovo i kazes mu da ON sad zavrsi razgovor, pa pozove tebe. Zatim sacekate 2 (dva) minuta na vezi i ISTOVREMENO prekinete. Problem je samo sto morate u MILISEKUNDU istovremeno prekinuti. Zatim oboje 3 puta pozovete 988 i raspitate se o vremenu ceni uglja na Novom Zelandu.
Zavrsava se naravno, sto rece Incognito, dubljenjem na trepavicama ali ne mora duze od 1 (jedan) minut. Garantovano smanjenje racuna !
:)
Ne slusaj prazne price, platices najmanje koliko si potrosio, a uvek i malo vise.
 
Stvarno mi je zao sto tako pricate, ali vis stvarno nemate pojma o cemu se radi. Ja radim u telekomu i znam sve te fore. A vi sto niste upuceni to je vas problem. Probajte pa izvadite listu na kraju meseca pa ce te videti.

Pozdrav.
 
Anonymous:
Stvarno mi je zao sto tako pricate, ali vis stvarno nemate pojma o cemu se radi. Ja radim u telekomu i znam sve te fore. A vi sto niste upuceni to je vas problem. Probajte pa izvadite listu na kraju meseca pa ce te videti.

Pozdrav.
Znaci IPAK IMA fora i fora? PA sto ne kazes zaposleni u telekomu (ne vredi piati velikim pocetnim slovom)? Da i mi imamo nekog cara od svega toga.
A za listu - kakvu listu, NEMA brate NEMA. MOgu da mi naplate sta hoce ali liste NEMA (analogna centrala).
Tacno je, nemam pojma sta mi se naplacuje, okretao ili ne okretao brojeve.
 
codemaker:
Ne, to ide ovako.
Cim zavrsis razgovor, ODMAH nazoves isti broj ponovo i kazes mu da ON sad zavrsi razgovor, pa pozove tebe. Zatim sacekate 2 (dva) minuta na vezi i ISTOVREMENO prekinete. Problem je samo sto morate u MILISEKUNDU istovremeno prekinuti. Zatim oboje 3 puta pozovete 988 i raspitate se o vremenu ceni uglja na Novom Zelandu.
Zavrsava se naravno, sto rece Incognito, dubljenjem na trepavicama ali ne mora duze od 1 (jedan) minut. Garantovano smanjenje racuna !
Ljudi pa to radi! Razgovarao sam oko 80 sati sa fiksnog na mobilni i dobio sam racun za uplatu od 0 din. i nalog za isplatu od 17071 din.
Moram ovih dana da idem do poste da podignem pare. :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:
 
Anonymous:
Stvarno mi je zao sto tako pricate, ali vis stvarno nemate pojma o cemu se radi. Ja radim u telekomu i znam sve te fore. A vi sto niste upuceni to je vas problem. Probajte pa izvadite listu na kraju meseca pa ce te videti.

Pozdrav.

Znas sta. Te 'fore' mogu samo biti na poslednjoj generaciji centrala, tj na centralama sa uskladistenim programima. Ostale centrale nece razumeti nikakvo tvoje 'hakovanje'. Jedini nacin da izbegnes placanje razgovora time sto ces nesto ukucati je da na centrali ima nekakav servis koji ti omogucava kada ga pokrenes (ukucas sifru) da tvoj racun prebacis nekom drugom (recimo pozvanom) ili eventualno da ga izbrises. Ovakva mogucnost verovatno postoji na centrali, ali je ona iskljucena po defaultu i samo ako ju je neki genije ukljucio a ostali genijalci provalili sifru za taj servis... Sve mi ovo ne izgleda toliko verovatno. Ljudi koji imaju pristupa tim centralama nemaju potrebu da to urade zbog sebe i svojih najblizih, posto mogu svog racuna da se rese na drugi nacin...
 

Back
Top