Šiptari bez duše nad Srbima

nesko101

Elita
Poruka
17.849
Srbi koji žive u Kosovskom pomoravlju već peti dan nemaju struje a nemaju ni vode.Šiptari su im preneli da će im pustiti struju i vodu ako je plate unazad 8 godina.A većina tih Srba po selima Kosovskog pomoravlja živi od socijalne pomoći i minimalca jer posla nema a upravo ti Šiptari su im oteli radna mesta koja su oni imali pre okupacije.Za te Srbe južno od ibra, Srbija još nije našla rešenja.
Šiptari se jednostavno brutalno obraćunavaju sa preostalim Srbima koji su upravo dovedeni šiptarskom tvorevinom do prosjačkog štapa i jednostavno svaka budućnost za te Srbe u okruženju Šiptara je TEROR i PAKAO.
 
Srbi koji žive u Kosovskom pomoravlju već peti dan nemaju struje a nemaju ni vode.Šiptari su im preneli da će im pustiti struju i vodu ako je plate unazad 8 godina.A većina tih Srba po selima Kosovskog pomoravlja živi od socijalne pomoći i minimalca jer posla nema a upravo ti Šiptari su im oteli radna mesta koja su oni imali pre okupacije.Za te Srbe južno od ibra, Srbija još nije našla rešenja.
Šiptari se jednostavno brutalno obraćunavaju sa preostalim Srbima koji su upravo dovedeni šiptarskom tvorevinom do prosjačkog štapa i jednostavno svaka budućnost za te Srbe u okruženju Šiptara je TEROR i PAKAO.

Ajde ja i ti da probamo da neplatimo struju 8 godina, baš me zanima šta će nam se dogoditi. Na stranu politika.:sanke:
 
@ nesko jel ove mere vaze zamo za Srbe ili i za ostale bez obzira gde na Kosovu..Ali budi iskren.
Pa naravno kad vi budete platili struju koju ste krali Srbiji.
Pa ja sam po selima vašim oko Prištine nalazio duple skrivene strujne kablove i koristili ste ih isključivo za grejanje.To ste radili tokom cele vladavine Srba čak i pod Miloševićem.Ja sam lično video jer sam ing.elektrotehnike.
 
@ nesko jel ove mere vaze zamo za Srbe ili i za ostale bez obzira gde na Kosovu..Ali budi iskren.

Kako to da samo Srbi ostaju po nekoliko dana-nedelja bez struje?
Ukuno naplata potrosnja struje na Kosovu i Metohiji je oko 24%,pa jel Srbi na KiM cine 76%?
Nista drugo nije no da proteraju i ono malo Srba sto je ostalo...
Siptarska gamad je jedna velika bagra
 
Ja ne bi živela tamo gde ne mogu da živim,pokušala bi da pronađem bolje mesto za život.
Šta kažeš na ovaj smorljivi argument?:sanke:


E pa vidis, meni je u sred Srbije postao nepodnosljiv zivot i to zbog jedne velike manjine srpskog smrada (ustvari uopste je u putanju ko su ti tipovi) , koji hoce da celu Srbiju prisvoji i strpa u sopstveni dzep, milom ili silom, koristeci sva raspoloziva sredstva, pocevsi od unuistavanja radnih mesta, lopovluka, kradja i otimacine svega do cega mogu da dodju sa samo jednim ciljem da celu Srbiju raseli na sve cetiri strane sveta, pravdajuci sav taj svoj cilj i kriminal apstrktnim zakonima koji samo odgovaraju jednoj velikoj manjini to jest samo njima.
Naravno da mi ne pada na pamet da menjam mesto zivljenja, jer pre ce na kraju morati da lete glave bas tim izrodima nego sto cu ja promeniti mesto gde zivim od rodjenja i gde su ziveli moji pretci vec vekovima unazad.

E tako je isto i na Kosovu i Metohiji.
Pa sta mislis da svaka belosvetksa susa moze da dodje i da te istera iz kuce ?

Pa nece moci i tom americkom-evropskom smradi ce sveca brzo dogoreti do kraja a onda ce siptarima biti samo jedan put i to put na nebo.....a ti se pobrini da se i sama ne nadjes sa njima na tom njihovom putu.
 

Back
Top