Завера НАЈГОРИХ

Poruka
20.103
Мемоари Радета Марковића, бившег шефа тајне полиције, откривају његову верзију масакра на Ибарској магистрали и „монтираног поступка“ на коме је осуђен на 40 година робије

6897.jpg


Лажну оптужбу су конструисали Зоран Ђинђић, Горан Петровић, Зоран Мијатовић, Душан Михајловић и Милорад Улемек. Преко мене хтели су да оптуже Слободана Милошевића
Ђинђић је лично наговарао Бујошевића и Илића да ме оптуже за Ибарску
Павковић се у ноћи 5. октобра плашио да га Легија не ликвидира
Из самице, Мијатовић ме тајно одвео на вечеру са Михајловићем и Петровићем
Да је Михајловић имао одрешене руке, данас би историја Србије ишла другим током


..
Први задатак ДОС-ове владе био је да размонтира „злочиначку пирамиду" Слободана Милошевића и реши „политичка убиства" која ће се „ставити на терет бившој власти".
- Зоран Ђинђић је имао идеју да ме што пре ухапси јер сам, по њему, а и сигурно по сугестијама његових пријатеља и сарадника Чумета и Спасојевића, био за све њих и даље потенцијална опасност, јер су знали да располажем сазнањима која би их могла и те како компромитовати, пише Марковић.

...
Петровић и Мијатовић су, уз огромну помоћ Легије, „монтирали" оптужницу за злочин на Ибарској магистрали.
- Зоран Ђинђић је два и по сата убеђивао Легију да је то задатак од изузетне државне важности, да им је циљ затварање и оптуживање Слободана Милошевића, а да до њега једино могу доћи ако оптуже мене, а ја Милошевића. Легија је пристао и у договору са Зораном Мијатовићем праве сценарио „Ибарске магистрале", открива Раде Марковић.
Легија је изабрао Ненада Бујошевића Рамба да на себе прими одговорност за убиство четворице сарадника Вука Драшковића. Поред Бујошевића, укључио је и Ненада Илића Главоњу, који је прво сведочио да је лично возио камион-убицу, да би то, у судском поступку, негирао.
Након што су Бујошевић и Илић дали изјаве и оптужили Марковића за организацију тог атентата, он је ухапшен 23. фебруара 2001. Током ноћи 24. фебруара је пребачен у Централни затвор, у самицу без елементарних хигијенских услова. Месецима је био сам у та четири зида, а разговарао је само са истражим органима и својим адвокатом Душаном Машићем.

http://www.pravda.co.yu/hronika/6593/zavera-nagorikh

**************************************************************************************************



Једва чекам да дође нека нова власт,..па да смени ово корумпирано
правобранилаштво ....

Да коначно ПРОГОВОРЕ сви ови који су по затворима, а тичу се ових
догађаја!...

.
 
Poslednja izmena:
u pravu si za Markovica, on spada u najgore, i brojne su njegove zavere, pazi da mu ne poverujem


Класична замена теза!.....

Нисам још ништа коментарисала за Радета Марковића.
"Завера најгорих" је назив чланка којег сам цитирала и није мој "изум"..!

.
 
Zahvaljujući takvim retardima, koji su bili, a mnogi su još uvek, u službama državne bezbednosti, zemlja nam je upropaštena, svima nam je gore, samo je njima bolje!

Srpske službe bezbednosti su najgore u regionu... Čak i polupismeni Šiptari su im održali lekcije...
 
Pa trebala si,,,

Кад дође на ред.
Полако, ......прво о овим "најгорима"!





Zahvaljujući takvim retardima, koji su bili, a mnogi su još uvek, u službama državne bezbednosti, zemlja nam je upropaštena, svima nam je gore, samo je njima bolje!

Srpske službe bezbednosti su najgore u regionu... Čak i polupismeni Šiptari su im održali lekcije...


Не завидиш му ваљда на затворском луксузу !z:hm:

.
 
.
.
"Ја сам у затвору, али слободног духа, а они остали напољу са својом савешћу''.

...написао је Радомир Марковић у књизи "Казна без злочина",
која је настала као одговор Вуку Драшковићу на његову књигу
"Ибарска магистрала- злочин без казне".

.
 
I pun mi je q*** onih, naknadno pametnih, koji su ćutali dok su drpali, puni su ko brod, beskrupolozno su krali, a sad kad su na*ebali, sad su postali "književnici"... Ebali ga memoari i slična sranja. Kad bi došo do knjige, ostavio bi je u javnom WC-u, da bar posluži za nešto pametno!

Огорчена сам и ја .............исто то мислим!
Да ли је овај човек богат?
Да ли је могао ишта да нам саопшти на било који други начин, сем на овакав,
да напише књигу,
кад је ухапшен и у затвору је од почетка 2001.године?

Имамо ли на слободи оне који су дрпали, који дрпају,
док многима крчи стомак и желудац се преврће...


Радо бих прочитала ту његову књигу, да бих могла да је упоредим са
оном коју је Вук Драшковић написао, .......можда сазнам,
ко ЛАЖЕ!!!


Kada budemo imali temu o njemu možemo da polemišemo z:)

..о,.па о њему је између осталог!


Мислила сам да ћеш ми одговорити за шта је "заслужио", (како кажеш)
40 година робије, али пошто ниси, ево ти прочитај његов коментар на пресуду:

Ова пресуда је донекле задовољила Драшковића, јер је на крају ипак испословао да ми се пресуди без доказа, да се изрекне пресуда у којој је он жртва политичког прогона Слободана Милошевића и ДБ. Да ли је задовољио и породице жртава да сазнају ко је и зашто одузео животе њихових најмилијих? Ја то нисам учинио и они ми нису на савести, а да ли сам, ја њима. пита се Марковић у својој књизи.

.
 
Огорчена сам и ја .............исто то мислим!
Да ли је овај човек богат?
Да ли је могао ишта да нам саопшти на било који други начин, сем на овакав,
да напише књигу,
кад је ухапшен и у затвору је од почетка 2001.године?

Имамо ли на слободи оне који су дрпали, који дрпају,
док многима крчи стомак и желудац се преврће...


Радо бих прочитала ту његову књигу, да бих могла да је упоредим са
оном коју је Вук Драшковић написао, .......можда сазнам,
ко ЛАЖЕ!!!




..о,.па о њему је између осталог!


Мислила сам да ћеш ми одговорити за шта је "заслужио", (како кажеш)
40 година робије, али пошто ниси, ево ти прочитај његов коментар на пресуду:

Ова пресуда је донекле задовољила Драшковића, јер је на крају ипак испословао да ми се пресуди без доказа, да се изрекне пресуда у којој је он жртва политичког прогона Слободана Милошевића и ДБ. Да ли је задовољио и породице жртава да сазнају ко је и зашто одузео животе њихових најмилијих? Ја то нисам учинио и они ми нису на савести, а да ли сам, ја њима. пита се Марковић у својој књизи.

.

Пази, од криминалца се не може очекивати истина у ни једном случају. Али треба доказати да је криминалац, што је могуће у сваком случају. Енглеска логика. Криминал се не исплати.
 
Пази, од криминалца се не може очекивати истина у ни једном случају. Али треба доказати да је криминалац, што је могуће у сваком случају. Енглеска логика. Криминал се не исплати.

Како је могуће доказати да је он криминалац?

.
 
Rade je jedna od retkih ljudskih krmača za koju mogu da kažem da bih mu utrobu rado poslužio Papua Novogvinejskim ljudožderima.

Ako je i tačno to što piše.. neka je. :D

Ko zna koliko je njegov "rad" ožalostio porodica.


...не трчи пред руду са тим монструозним будалаштинама!


Čovek je samo potvrdio ono što sam ja postovao - da iza Ibarske,kao i za ubistvo Stambolića stoji najveći...... Zoran Đinđić!

...Ма још ће ови бити истраумиранији, кад се закотрља ИСТИНА о свим
актерима тих злочина...!!!
 

Back
Top