fight

ovog leta... neki djilkos sa ulice mi trazio pare za pivo, i to ne u smislu zickanje, nego tipa daj ovamo da ne bi najebao... morao sam da ga prevaspitam 8)
 
Bilo je to u dalekoj Americi! Leto 2001, rintalo se za dobre pare! :D Rintam ja od ujutru do uvece, a moji cimeri Jermeni se za*ebavaju. Trojica ih je bilo, Artak poglavica , Abu dezurni galamdzija i gluperda, Karen dobrica! U pocetku cvetalo prijateljstvo, ljudi vole Srbe, jer imamo *uda , 'ziveo' Sloba, bla, bla...Jednog dana dosli mi sa tuznom pricom, kako ce porodica jednog od njih da bankrotira, pa im trebaju na zajam mojih 2000$! :shock: Naravno, ja ih od*ebem! Prestadose da pricaju samnom???? :shock: A onda poglavica krenuo sa metodom zastrasivanja! Poceo covek da se stalno dernja na mene , trazi povoda za kavgu! :x Jedno vece , sedim ja sa mojom prijateljicom Litvankom i pijemo votku, zezamo se , lepo nam, kad eto ti poglavice i one sirovine, dosli da nam pokvare provod, onaj Artak melje li melje, ja mu lepo kazem da ide da spava, on nece i nece, i dalje provocira, usta ne zatvara! Ja lepo ustanem , dodjem do njega, unesem mu se u facu i kazem mu ''SHUT UP!'' :x , a on se usudio da me odgurne od sebe. U tom trenutku dozivim takvo pomracenje uma :twisted: , da ne mogu da se setim detalja kako sam nasrnula na njega :twisted: , al' da jesam, jesam, svi krenuli da nas rastavljaju, nastade piska i vriska, bruka i sramota! A joooooooj! :oops: Meni nista, a on je nedelju dana nosio modrice, jos sam ga na dva mesta tako izgrebala po grudima, da ce da me se seca za ceo zivot! 8) Posle ovoga, bog zna kako se covek 'odusevio' sa nama Srpkinjama, jos me grlio i vikao kako smo prijatelji do groba???? :shock: Nije ni pisnuo odonda, naravno,ja sam jedva cekala da im vidim ledja! Eto, stidim se :oops: , ali sto je bilo , bilo je!!! :P
 
I ja sam zadnje frke imao u Americi u leto 2002. Bas smo se peglali tri puta, i to dva puta sa crncima i jednom sa Makedoncima, ustvari napali smo jednog Siptara, skocili njegovi drugovi Makedonci da ga brane (inace momci sa kojima smo bili super) pa bilo peglanje izmedju nas a Siptar stoji sa strane i gleda! A bilo je jos nekoliko manjih frka sa gazdama lokala, izmedju nas...
Pre toga SVAKE godine smo se tukli na saboru u Guci. To su bile tuce za anale. Najveca je bila 200 na 200!, ko na utakmici :D .

Inace stvarno ne volim da se tucem i nijednom se nisam tukao zbog sebe, niti sam ja napravio tucu.
 
Moj prvi fajt je bio jos u obdanistu!
Voleli smo da se igramo Ratova zvezda!
I tako , iznervirao me Luk Skajvoker, i tada sam naucila gde muskarce najvise boli! Nogom u medjunozje! :lol:
Al' nije zezanje, vaspitacica me izgrdila opako pred svom decom ,rekla je da od toga moze i da se umre!Pa sam se jako potresla! :(

Inace, prva dva razreda sam lemala decake, da su se zalili na roditeljskom! Tukla sam i najjaceg! A onda sam se preselila iz te skole i postala prava devojcica vec u trecem razredu! :D
Na prvoj godini faksa , odemo na onu glupu setnju na Adi, i posle toliko godina sretnem onog najjaceg , odmah se prepoznamo, i znate cega se prvog setio??? :lol:
 
divlja-u-srcu:
Moj prvi fajt je bio jos u obdanistu!
:

:lol: Moja takodje. I to ne nebitna decja tuca, vec pravi fajt. Ja i jos jedan lik smo bili zaljubljeni u najlepsu devojcicu u grupi, i ja sam resio da se to resi pesnicama... Vaspitacice se i danas smeju kad me vide i pricaju mi sta sam radio (jedna od njih je majka mog super druga). A tada sam imao obicaj kad mi se neko ne svidi ili me iznervira da mu odvalim samar. Bez obzira koliko godina imao. Tako se majka tog mog druga 'hvali' da je najaci samar koji je ikad dobila bio od mene sa 4-5 godina :lol: ... Moji su cesto crveneli zbog mene :lol:
 
da dam podrsku divljoj u srcu... :D
prve tuce se ne secam, a poslednja je bila u srednjoj. ortakinja iz klupe me nesto iznervirala u toku kontrolnog i, kao za baxuz, me kucnula po ramenu. tresnula sam je iz sve snage i ona je mene lupila i... tako bi napravila ona fleku od mene :( /ja sam ipak malecka! ;)/ da se profesorka nije umesala posle par razmena udaraca... :)
 
malecka:
da dam podrsku divljoj u srcu... :D
prve tuce se ne secam, a poslednja je bila u srednjoj. ortakinja iz klupe me nesto iznervirala u toku kontrolnog i, kao za baxuz, me kucnula po ramenu. tresnula sam je iz sve snage i ona je mene lupila i... tako bi napravila ona fleku od mene :( /ja sam ipak malecka! ;)/ da se profesorka nije umesala posle par razmena udaraca... :)
Promeni nick u flekica :P
 
ne znam... mene su uvek muskarci branili od muskaraca. zato mi je ta devojka bila tezak protivnik... jer je stvarno dva sa dva.

e, da nedavno sam u gradu popila batine od nekog tipa sa kojima sam igrala kaubojske crvene rukavice. lik me je tako odvaaaaaaaaaaliiiiioooooooo. :( :( :( izdrzala sam svega tri udarca, pobegla sam glavom bez obzira! a navodno me je muvao ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
 
malecka:
ne znam... mene su uvek muskarci branili od muskaraca. zato mi je ta devojka bila tezak protivnik... jer je stvarno dva sa dva.

e, da nedavno sam u gradu popila batine od nekog tipa sa kojima sam igrala kaubojske crvene rukavice. lik me je tako odvaaaaaaaaaaliiiiioooooooo. :( :( :( izdrzala sam svega tri udarca, pobegla sam glavom bez obzira! a navodno me je muvao ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahaha... ja volim izdržljive devojke :P
 
LEKCIJA ZA SVE MUSKARCE :!: :!: :!: :
ne prihvatajte igranje kaubojskih crvenih rukavica sa potencijalnim devojkama.... :evil: ili im bar nemojte otkinuti ruku prilikom udaranja! :wink:
 
malecka:
LEKCIJA ZA SVE MUSKARCE :!: :!: :!: :
ne prihvatajte igranje kaubojskih crvenih rukavica sa potencijalnim devojkama.... :evil: ili im bar nemojte otkinuti ruku prilikom udaranja! :wink:
Hmm ja imam baš obrnuta iskustva... no to nije za ovaj forum... ovde ima i dece. :twisted:
 
Milow:
malecka:
LEKCIJA ZA SVE MUSKARCE :!: :!: :!: :
ne prihvatajte igranje kaubojskih crvenih rukavica sa potencijalnim devojkama.... :evil: ili im bar nemojte otkinuti ruku prilikom udaranja! :wink:
Hmm ja imam baš obrnuta iskustva... no to nije za ovaj forum... ovde ima i dece. :twisted:


Pa poslednja ozbiljnija frka koju sam imao je bila u prvom srednje. Ekipe iz krajeva su igrale i tu pochnem da se napu$avam sa nekom napaljenom sirowinom oko faula i udarim ga. Razdvoje nas, zavr$imo utakmicu i svako ode na svoju stranu. Mi u na$e naselje Tozino Voce, a oni u pizdu materinu 8) Nastavimo mi da igramo fudbal i eto ti posle pola sata njih 50 i taj tip. Lozhili ga kao majmuna i poche fight. Odlichno sam krenuo da ga lemam, ali nisam imao srca da ga gazim kada sam ga iz prve oborio $to se pokazalo kao kobna gre$ka. U daljem kome$anju skiner je upseo da me uhvati za moju dugu, bujnu i ultraorange metalsku kosicu (definitivno nemam srece sa kosom) :) Nisam mogao da se iskobeljam i naboo me je na kolence tako da sam nedelju dana imao $ljivku :) Kasnije sam se razrachunavao sa bracom srbima u brojnim navijachkim okr$ajima, ali sam uvek bio brzhi od cigle $to se za pendrek ne bi moglo reci.
Dobio sam jedan ovla$ u glavu i ne$to preko ledja, ali zadovoljan sam jer sam zhiv mada je pendrek izbrisao deo lepih uspomena iz detinjstva :twisted:
Skoriji fajtevi se svode na neke gurke, a najozbiljnija je bila sa kamermanom iz moje MTV koji nas je ostavio u Sopotu u peezdi materini na festivalu LOW-FIa koga smo gledali... Na (ne)srecu nai$la je urednica tako da sam morao da po$tedim poltrona zarad jadnih honorara :D
 
Milow:
malecka:
LEKCIJA ZA SVE MUSKARCE :!: :!: :!: :
ne prihvatajte igranje kaubojskih crvenih rukavica sa potencijalnim devojkama.... :evil: ili im bar nemojte otkinuti ruku prilikom udaranja! :wink:
Hmm ja imam baš obrnuta iskustva... no to nije za ovaj forum... ovde ima i dece. :twisted:


Pa poslednja ozbiljnija frka koju sam imao je bila u prvom srednje. Ekipe iz krajeva su igrale i tu pochnem da se napu$avam sa nekom napaljenom sirowinom oko faula i udarim ga. Razdvoje nas, zavr$imo utakmicu i svako ode na svoju stranu. Mi u na$e naselje Tozino Voce, a oni u pizdu materinu 8) Nastavimo mi da igramo fudbal i eto ti posle pola sata njih 50 i taj tip. Lozhili ga kao majmuna i poche fight. Odlichno sam krenuo da ga lemam, ali nisam imao srca da ga gazim kada sam ga iz prve oborio $to se pokazalo kao kobna gre$ka. U daljem kome$anju skiner je upseo da me uhvati za moju dugu, bujnu i ultraorange metalsku kosicu (definitivno nemam srece sa kosom) :) Nisam mogao da se iskobeljam i naboo me je na kolence tako da sam nedelju dana imao $ljivku :) Kasnije sam se razrachunavao sa bracom srbima u brojnim navijachkim okr$ajima, ali sam uvek bio brzhi od cigle $to se za pendrek ne bi moglo reci.
Dobio sam jedan ovla$ u glavu i ne$to preko ledja, ali zadovoljan sam jer sam zhiv mada je pendrek izbrisao deo lepih uspomena iz detinjstva :twisted:
Skoriji fajtevi se svode na neke gurke, a najozbiljnija je bila sa kamermanom iz moje MTV koji nas je ostavio u Sopotu u peezdi materini na festivalu LOW-FIa koga smo gledali... Na (ne)srecu nai$la je urednica tako da sam morao da po$tedim poltrona zarad jadnih honorara :D
 
malecka:
ne znam... mene su uvek muskarci branili od muskaraca. zato mi je ta devojka bila tezak protivnik... jer je stvarno dva sa dva.

e, da nedavno sam u gradu popila batine od nekog tipa sa kojima sam igrala kaubojske crvene rukavice. lik me je tako odvaaaaaaaaaaliiiiioooooooo. :( :( :( izdrzala sam svega tri udarca, pobegla sam glavom bez obzira! a navodno me je muvao ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: Dobro je kad ti se nije udvarao na nachin na koji se pavijani udvaraju :lol: :lol:
 

Back
Top