Postovani diskutanti
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Postovani diskutanti

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Postovani diskutanti

Postovani diskutanti molim vas za pomoc ukoliko neko od vas zna odgovor na sledece pitanje, ali prvo da opisem situaciju.
    Cetvoroclana porodica,drzavljani Republike Srbije.Roditelji razvedeni ali u normalnim medjusobnim odnosima.Majka i dvoje maloletne dece nalaze se u Srbiji dok im je otac i suprug u USA i poseduje Permanent resident card.Pojavila se zelja roditelja da deca takodje ostvare neka prava u USA.Rezident status recimo i da nastave skolovanje i zivot u USA.Ukoliko i majka bude imala istu potrebu sasvim je moguce ponovno sklapanje braka u cilju njenog ostavrenja rezident statusa.
    Recite mi molim vas koji je najbrzi nacin za ostvarenje ovih planova i u koju kategoriju viza,statusa ili sta vec ceo ovaj slucaj spada.Treba li se neceg pribojavati i ima li u ovoj ideji iceg ilegalnog?Napominjem da su supruznici bili u braku 14 godina a da su razvedeni oko 2 godine.Ako to nesto znaci.Malo sam zakomlikovao ovo pismo ali se iskreno nadam da ste razumeli sta je ono sto me interesuje.Velika vam hvala na odgovorima,naravno ukoliko ih bude uopste.

Hvala!

Aktivan član Tallulah (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Postovani diskutanti

Ja stvarno ne znam, ali nadam se da ce ovo biti od pomoci.. najsigurnije je da posaljete mejl nasem konzulatu ili da otac ode licno da se raspita, s obzirom da je tamo.. A i majka bi mogla ovde, u ambasadi SAD-a..

http://www.serbiaembusa.org/lat/index.php
    ..u peći je žar na prozoru rosa,
    pustimo da svjetlo postane vosak..

Slične teme

1. Posao u kanadi
    Autor nokautiran u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 27.04.2015., 13:55
  2. Postovani molim za odgovor
    Autor gogligogol u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.10.2008., 17:58