Radetina sestra i Krasićeva žena u RIK-u naplatile 5 miliona
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Radetina sestra i Krasićeva žena u RIK-u naplatile 5 miliona

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Radetina sestra i Krasićeva žena u RIK-u naplatile 5 miliona

Poslanik Veroljub Arsić iz SNS-a tvrdi da su Biljana Krasić, supruga radikala Zorana Krasića, i Željka Radeta, sestra Vjerice Radete iz SRS-a, tokom 2008. godine u RIK-u uzele po 2,5 miliona dinara!

Radikalni profiteri... Vjerica Radet i Zoran Krasić

Poslanik Srpske napredne stranke Veroljub Arsić tvrdi da su članice RIK-a Biljana Krasić, inače supruga poslanika SRS-a Zorana Krasića, i Željka Radeta, koja je sestra poslanice SRS-a Vjerice Radete, na ime nadoknada za rad u RIK-u uzele po 2,5 miliona dinara tokom 2008. godine!

- Došli smo do podataka da su Biljana Krasić i Željka Radeta samo tokom prošle godine na ime nadoknada za rad u RIK-u dobile po dva i po miliona dinara! Te neverovatne sume su im omogućene zato što ne postoji pravilnik o tome kolike su nadoknade za rad u RIK-u. Predsednik našeg poslaničkog kluba Tomislav Nikolić tražio je od sekretara Skupštine Srbije Veljka Odalovića i stručnih službi zvanične podatke, ali još ih nismo dobili - kazao je Arsić.

Niko neće o ciframa

Poslanik i visoki funkcioner SRS-a Zoran Krasić ne želi da priča o milionskoj zaradi svoje „lepše polovine".

- Biljana Krasić jeste moja supruga, ali ne bi bilo korektno da pričam o tome, jer ne želim da dajem na značaju tom Arsiću, kome će za neki dan prestati poslanički mandat. Za te podatke obratite se predsednici RIK-a Sonji Brkić, Veljku Odaloviću, Tomislavu Nikoliću, ali i članovima RIK-a iz SNS-a Dejanu Đurđeviću i Marini Đukanović. Nemojte mene da ubacujete u tu priču... - rekao je Krasić za Press, ali nije želeo da konkretno kaže da li je njegova supruga naplatila 2,5 miliona dinara na skupštinskoj blagajni.

Stručnom saradniku 1,4 miliona dinara

Veroljub Arsić izneo je podatak i da je izvesna Biljana Šain kao stručni saradnik Republičke izborne komisije tokom prošle godine svoje usluge naplatila u milionskom iznosu.

- Biljana Šain na ime stručnih usluga tokom 2008. godine naplatila je milion i četiristo hiljada dinara - rekao je Arsić za Press.

Na drugoj strani, Vjerica Radeta tvrdi da Željka Radeta tokom 2008. godine nije podigla dva i po miliona dinara za svoj rad u RIK-u. Ona, ipak, ne zna koliko je tačno njena sestra naplatila rad u RIK-u.

- Željka je još od 2000. godine član RIK-a. Ona je to zaslužila svojim angažovanjem u SRS-u, a ne time što je moja sestra. Za svoj rad u RIK-u dobija nadoknade kao i svi ostali članovi tog tela. Ne znam o kom iznosu je reč, ali sam sigurna da nije o tolikim parama - objasnila je za Press Radeta.

Predsednica RIK-a Sonja Brkić kaže za Press da su za sve članove tog tela propisane nadoknade, ali da ne zna o kolikom iznosu je reč. Upitana koliku nadoknadu ona prima, Brkićeva nam je kazala da „o ciframa ne bi da se izjašnjava"(!?!).

Čija je nadležnost

Sekretar Skupštine Veljko Odalović kaže da je zahtev Tomislava Nikolića u kojem traži uvid u visinu primanja članova RIK-a prosledio sekretaru Republičke izborne komisije Marku Daniloviću.

- Tu prestaje moja nadležnost u tom slučaju. U ponedeljak bi trebalo da budem izabran i za sekretara RIK-a, pa tek tada mogu da se interesujem i za te stvari - rekao je Odalović.

A Marko Danilović kaže da će zahtev Tomislava Nikolića sačekati ponedeljak i Veljka Odalovića.

J. JEVREMOV

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Radetina sestra i Krasićeva žena u RIK-u naplatile 5 miliona

Sram ih bilo....ja sve mislio ove dike "patriotske" postene kad ono,kao one kod Plavog mosta....
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Aktivan član
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    51

Prljavi, prljavi a napunjeni. Pa kakav je to posao da se mesecno u RIK-u zaradi 200 'iljadarki.
    Krasicka, Krasicka, dok si bila u Telkomu nadoknade nisu bile tolike.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Odvratni su.

Primećen član tamoneki (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Samo jos jedan dokaz da su svi isti, da su politicke stranke postale porodicna preduzeca, da svim nasim politicarima briga o narodu i drzavi na poslednjem mestu...

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Aman dokle vise , mamu im lopovsku . Svi hoce na racun sirotinje da se bogate .
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne zna se ko je gori,one ili ovaj aleksandar.........

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Ja sam gori.
    Ja hebem narod besplatno.

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne zna covek za koga da glasa ,svi su isti.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Ja sam gori.
    Ja hebem narod besplatno.
    Eto jest.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Mene više od pet miliona brine činjenica da Radeta ima sestru. Na šta li tek to liči.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Mene više od pet miliona brine činjenica da Radeta ima sestru. Na šta li tek to liči.
    Da nije ovo?

Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Nije ta ja sam dobio ekskluzivnu fotografiju :

Sestra je ova prva s leva, Vjerica je druga , treca je sestra od tetke , a cetvrta Vjericina cerka .

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Vid' ga Ratko. Svezhe obrijan.

Domaćin neverujuidole (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Nije ta ja sam dobio ekskluzivnu fotografiju :

Sestra je ova prva s leva, Vjerica je druga , treca je sestra od tetke , a cetvrta Vjericina cerka .
    Grozno
    Mrzim lazne legaliste i lazne demokrate! I docekacu svog predsednika onako kako dolikuje!

Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Cerka je jos i dobra , mada sam cuo da su joj na faksu odbili zahtev za menzu u Studenjaku .

Domaćin neverujuidole (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Cerka je jos i dobra , mada sam cuo da su joj na faksu odbili zahtev za menzu u Studenjaku .
    Nisu mogli da zadovolje dnevne potrebe?
    Mrzim lazne legaliste i lazne demokrate! I docekacu svog predsednika onako kako dolikuje!

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

A ovo bi mogla da bude Krasićeva žena (sudeći po mužu).

Zainteresovan član cheda@ (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ako je ovo tacno,onda treba tuzilastvo da reaguje na ovu informaciju,cini mi se da ima tu krivicnog dela.

Aktivan član
    Učlanjen
    09.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Poslanik Veroljub Arsić iz SNS-a tvrdi da su Biljana Krasić, supruga radikala Zorana Krasića, i Željka Radeta, sestra Vjerice Radete iz SRS-a, tokom 2008. godine u RIK-u uzele po 2,5 miliona dinara!

Radikalni profiteri... Vjerica Radet i Zoran Krasić

Poslanik Srpske napredne stranke Veroljub Arsić tvrdi da su članice RIK-a Biljana Krasić, inače supruga poslanika SRS-a Zorana Krasića, i Željka Radeta, koja je sestra poslanice SRS-a Vjerice Radete, na ime nadoknada za rad u RIK-u uzele po 2,5 miliona dinara tokom 2008. godine!

- Došli smo do podataka da su Biljana Krasić i Željka Radeta samo tokom prošle godine na ime nadoknada za rad u RIK-u dobile po dva i po miliona dinara! Te neverovatne sume su im omogućene zato što ne postoji pravilnik o tome kolike su nadoknade za rad u RIK-u. Predsednik našeg poslaničkog kluba Tomislav Nikolić tražio je od sekretara Skupštine Srbije Veljka Odalovića i stručnih službi zvanične podatke, ali još ih nismo dobili - kazao je Arsić.

Niko neće o ciframa

Poslanik i visoki funkcioner SRS-a Zoran Krasić ne želi da priča o milionskoj zaradi svoje „lepše polovine".

- Biljana Krasić jeste moja supruga, ali ne bi bilo korektno da pričam o tome, jer ne želim da dajem na značaju tom Arsiću, kome će za neki dan prestati poslanički mandat. Za te podatke obratite se predsednici RIK-a Sonji Brkić, Veljku Odaloviću, Tomislavu Nikoliću, ali i članovima RIK-a iz SNS-a Dejanu Đurđeviću i Marini Đukanović. Nemojte mene da ubacujete u tu priču... - rekao je Krasić za Press, ali nije želeo da konkretno kaže da li je njegova supruga naplatila 2,5 miliona dinara na skupštinskoj blagajni.

Stručnom saradniku 1,4 miliona dinara

Veroljub Arsić izneo je podatak i da je izvesna Biljana Šain kao stručni saradnik Republičke izborne komisije tokom prošle godine svoje usluge naplatila u milionskom iznosu.

- Biljana Šain na ime stručnih usluga tokom 2008. godine naplatila je milion i četiristo hiljada dinara - rekao je Arsić za Press.

Na drugoj strani, Vjerica Radeta tvrdi da Željka Radeta tokom 2008. godine nije podigla dva i po miliona dinara za svoj rad u RIK-u. Ona, ipak, ne zna koliko je tačno njena sestra naplatila rad u RIK-u.

- Željka je još od 2000. godine član RIK-a. Ona je to zaslužila svojim angažovanjem u SRS-u, a ne time što je moja sestra. Za svoj rad u RIK-u dobija nadoknade kao i svi ostali članovi tog tela. Ne znam o kom iznosu je reč, ali sam sigurna da nije o tolikim parama - objasnila je za Press Radeta.

Predsednica RIK-a Sonja Brkić kaže za Press da su za sve članove tog tela propisane nadoknade, ali da ne zna o kolikom iznosu je reč. Upitana koliku nadoknadu ona prima, Brkićeva nam je kazala da „o ciframa ne bi da se izjašnjava"(!?!).

Čija je nadležnost

Sekretar Skupštine Veljko Odalović kaže da je zahtev Tomislava Nikolića u kojem traži uvid u visinu primanja članova RIK-a prosledio sekretaru Republičke izborne komisije Marku Daniloviću.

- Tu prestaje moja nadležnost u tom slučaju. U ponedeljak bi trebalo da budem izabran i za sekretara RIK-a, pa tek tada mogu da se interesujem i za te stvari - rekao je Odalović.

A Marko Danilović kaže da će zahtev Tomislava Nikolića sačekati ponedeljak i Veljka Odalovića.

J. JEVREMOV
    ovo nit je chudno
    nit je novo
    nego, mene interesuje
    dal bi taj arsic ovo izneo da ga sheshesh nije izbacio iz stranke
    i dal bi ih ti branio za tih 5 miliona na sve zive nachine
    da ste ostali 1 stranka

ja odgovor znam... a verovatno i ostali

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Radetina sestra i Krasićeva žena u RIK-u naplatile 5 miliona
    Курир или Правда?

Elita Добро дошли (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    459

Лееелее мајко,
    како их провалисте.
    Замислите - сумрак,
    не гине срчка!

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Курир или Правда?
    Press
    Znači nisu se nafatirale?
    danas nam je divan dan

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ajde, ispucajte sve `adute` koje imate.

izdrzacemo jos ovo malo sto van je ostalo

ps stavi ovde svoju platu na uvid, sve sa porezima i doprinosima, ako uopste nesto radis
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Čudo da predstavnik SNS-a, g-din Đuka ne komentariše ovaj lopovluk, a baš su mu na ziceru
    Djuka, da nemaš koga u RIK-u
    danas nam je divan dan

Slične teme

1. Pedijatrijska sestra
    Autor ...Rising... u forumu Škole
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 14:12
  2. Sestra&brat
    Autor MaGnEt u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 220
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 09:58
  3. Ponoseva sestra - zena Agima Cekua?