Šta je veća šteta?

Sta je veca steta.

  • Veca steta je rad parlamenta.

  • Veca steta su novi izbori.

  • Ista steta.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Naravno, novi izbori.

U ovoj teskoj ekonomskoj krizi izdvojiti par miliona za nove izbore je ravno samoubistvu.

Parlament i ovakav kakav je spor i neefikasan, ipak nekako taljiga.

Novim parlamentarnim izborima se ništa ne mijenja. Politička struktura Srbije je takva, kakva jeste. Ostaju iste stranke, više-manje isti postotak prolaznosti u parlament i sastav istoga se ne bi značajno promijenio.
Po meni je problem u vladi (ako smatrate da problem postoji). Ako ima neki opravdani razlog, opozicija bi trebalo da izglasa nepovjerenje vladi i da je smijeni. Ali ne parlamentarnom krizom, pa novim izborima, već demokratski, izglasavanjem novog mandatara vlade.
 
Штета је већ направљена ...
И сад би да се вадимо ???
Е, није мајка тукла сина што се коцка, него што се "Вади"!

И шта сад ?
Дилема - Избори или не !
ДС би добио мало више
СПС мало мање, али нема везе јер су они саставни део, нокат и месо са ДС - УЕРОпска соц.ин.
"Народњаци" исто ...
СРС и СНС исто онолико као кад су били једно ...
Драгошеви гејови не би добили чак ни батине ... (Не прљај руке, немаш од шта ...)

И шта би се променило ???

ГЕЈ напоље, Томи унутра (јел ја то нешто промаши око правописа ????)

Иста мета - исто одстојање ...
Исти валов, неке друге свиње ...
 
Jeste, samo nam još fale izbori, hajde svakog meseca da organizujemo nove. :sanke:

Licno sam protiv cestih izbora, ali sam ove nedelje sticajem okolnosti pratio i parlament i nisam mogao da verujem da se onakvo nesto zove parlament...da ima neke pravde onima sto se nazivaju poslanici mesto je u nekim ozbiljnim psihijatrijskim ustanovama...hitno im treba zabraniti da se sastaju i dalje brukaju ovaj narod i drzavu...
 
Licno sam protiv cestih izbora, ali sam ove nedelje sticajem okolnosti pratio i parlament i nisam mogao da verujem da se onakvo nesto zove parlament...da ima neke pravde onima sto se nazivaju poslanici mesto je u nekim ozbiljnim psihijatrijskim ustanovama...hitno im treba zabraniti da se sastaju i dalje brukaju ovaj narod i drzavu...

Ма све то треба мотком, са погодним премазом, растерати ...

Тадића именовати за Цара, са наследним правом,
забранити опозицију,
распустити војску,
реорганизовати и умножити преторијанце,
жиг на чело, поред чипа, стоци ударити ...

И Бог да нас види ...

(Ајд' Лимунка, сложи се самном, ти то најбоље радиш,
И смајлиће обавезно ...)
 
Licno sam protiv cestih izbora, ali sam ove nedelje sticajem okolnosti pratio i parlament i nisam mogao da verujem da se onakvo nesto zove parlament...da ima neke pravde onima sto se nazivaju poslanici mesto je u nekim ozbiljnim psihijatrijskim ustanovama...hitno im treba zabraniti da se sastaju i dalje brukaju ovaj narod i drzavu...
Moje saučešće što si ga pratio. z:) z;) Tačno. Ali onda, zapravo najbolje odmah sasvim ukinuti parlament, jer izbori ništa neće rešiti. Za početak, ukinuti tv prenose sednica. Samo, opet je problem - a ko to da uradi, teško da će oni sami sebe da ukinu.
 

Back
Top