Crna Gora priznala Kosovo - Kosovo priznalo Crnogorce

Pa nishta, na kraju krajeva Crnogorci ce shvatiti shta su uradili sebi kad se probude jednog dana i kroz prozor kuca ugledaju crvenu zastavu sa crnim orlovima. lol:

pa vec im je zastava 90 posto nalik albanskoj, jedino im je ona ptica zuta...
Mislim da me neko pogreshno ne razume, nemam nishta protiv prijateljstva albanskog i crnogorskog naroda...ipak su oni tamo blizu, i donedavno su imali slichne osobine, plemenske saveze, krvnu osvetu i ostale relikte iz srednjeg veka...
 
heheh, crnogorska nac manjina, i deo moje familije je sa Kosova -- preci crnogorskih kolonizatora, a zescih srpskih nacionalista od njih video nisam. Pitam se koliko broji ta manjina, gde sve zivi, i ko se tako izjashnjava osim ovih shto su placeni za pokazivanje u medijima...

Shta, ti ne znash gde ti zhivi familija?? Znash li onda mozhda gde ti zhivish? :lol:
 
pa vec im je zastava 90 posto nalik albanskoj, jedino im je ona ptica zuta...
Mislim da me neko pogreshno ne razume, nemam nishta protiv prijateljstva albanskog i crnogorskog naroda...ipak su oni tamo blizu, i donedavno su imali slichne osobine, plemenske saveze, krvnu osvetu i ostale relikte iz srednjeg veka...

Nemam ni ja nishta protiv toga, stojim sa strane i posmatram kako sami sebi potpisuju sopstvenu propast.
 
Nemam ni ja nishta protiv toga, stojim sa strane i posmatram kako sami sebi potpisuju sopstvenu propast.

nije to bitno, i ja sam pre za to, nego da im dopustimo ko u bivsoj zajednici da rade shta im je volja. Ovako svako svome i ciao...
A videcesh, chim malo zagusti opet ce oni Srbiji u zagrljaj, pitanje je vremena, ta nacionalna masa je amorfna, chas su Srbi , chas su Dukljani, sve po potrebi...
 
nije to bitno, i ja sam pre za to, nego da im dopustimo ko u bivsoj zajednici da rade shta im je volja. Ovako svako svome i ciao...
A videcesh, chim malo zagusti opet ce oni Srbiji u zagrljaj, pitanje je vremena, ta nacionalna masa je amorfna, chas su Srbi , chas su Dukljani, sve po potrebi...

Ma sve je to meni jasno, samo bojim se da nece imati vremena ni shanse da se vrate svojim korenima, zaposece ih isto kao i Kosovo shto su i bice u mat poziciji...
 
nije to bitno, i ja sam pre za to, nego da im dopustimo ko u bivsoj zajednici da rade shta im je volja. Ovako svako svome i ciao...
A videcesh, chim malo zagusti opet ce oni Srbiji u zagrljaj, pitanje je vremena, ta nacionalna masa je amorfna, chas su Srbi , chas su Dukljani, sve po potrebi...

Zna se ko sto cini kad se zagusti: vi trka put Grcke (bjezte noge stize vas ******), a mi stojimo na metu (Mojkovac).
 
Ime Dukljanin je od Ilirskog imena Duka a Crna Gora je nastala od Hercegovacke planine Crna Gora koja se nalazi u srednjoj Hercegovini gdje preovladjuju Bosnjaci.

Hercegovci su podali dosta obicaja Crnogorcima.

Hercegovci i Crnogorci su bili potpuno isti narod, samo su nas prillike i politika podijelili. Pogledaj kapu i nosnju koju nose Hercegovci i rechi mi na koga ti lice. O guslama da ne zborimo.
 

Back
Top