Koju od ove dve stranke više podržavate?

SRS ili SNS? Koji su vam bolji ili manje odvratni, zavisno od ugla posmatranja?

  • SNS

  • SRS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Meni je jako teško da odlučim. Ako gledamo politike, programe i statut bliži mi je SNS pošto su ove teze o Velikoj Srbiji koje SRS zastupa totalno passe i totalno primitivne, po mom mišljenju. Ipak, mislim da svako ima pravo na svoj stav a politiku treba da sprovode ljudi koji veruju u to što rade i koji su iskreni. Mislim da su Šešeljevi wadikawi iskreniji u odbrani svojih stavova (ma koliko bolesni i zatucani oni bili) a da društvance iz SNS više gleda svoju korist i da obezbedi svoje pozadine.
Razmisliću još malo mada sam bliža da zaokružim SRS pošto u praksi neću glasati ni za jedne ni za druge a moralno mislim da su iznad Nikolićevih deset puta (osim što su ludi).
 
SRS ili SNS?
Molim demokrate, liberale, komuniste, socijaliste i sl. da zamisle da njihovih favorita nema i da se teška srca opredele za jednu od ove dve opcije. Hvala lepo z:)
Cilj je bio ustanoviti kako su se opredelili nekadasnji radikali,i dal su tacne tvrdnje SNS da oni imaju vise simpatizera,a ovako anketa nema smisla.............................al dobro, razumem vas strah od realnostiz:dm:
 
Cilj je bio ustanoviti kako su se opredelili nekadasnji radikali,i dal su tacne tvrdnje SNS da oni imaju vise simpatizera,a ovako anketa nema smisla.............................al dobro, razumem vas strah od realnostiz:dm:

Čiji strah i od čega? Nije poenta samo koliko simpatizera imaju jedni i drugi već i koliko su ostale stranke raspoložene prema njima. Džabe im simpatizeri ako niko neće koaliciju.
Ja mislim da SRS ima više simpatizera jer je Toma isuviše ljigav z:p
 

Back
Top