metal i satanizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sarayu

Domaćin
Poruka
4.831
sto se tice onih koji slusaju metal,rock,gothic,itd...ima zilion predrasuda;ili su narkomani,ili satanisti,nasilnici,nakaze,nastrani,ludaci,ili slucajevi,ili...
to uopste ne mora da znaci,da ako neko slusa tu vrstu muzike,da je u sekti (ili da je satanista).Ljudi koje ja znam,a koji slusaju tu vrstu muzike,uopste nisu satanisti i ne izgledaju tako,bas naprotiv.Cak i je slusam metal,idem na svirke,izgledam normalno,ne drogiram se,i nisam u sekti.Zanima me sta vi mislite o ovim predrasudama?
 
Pa sudeci po muzici koju slusas i avatru nesto curo tu nije uredu
A narkomanija i satanizai itd. dolazi sa sto duzim izlaganjem takvim stvarima
U tvom slucaju tvoja normalnost ima veze sa kucnim vaspitanjem a dal muzika utice veruj mi utice
Evo ti extremni slucaj npr.
Pogledaj njegove pokrete i ponasanje i reci mi na koga te podseca
 
Draga moja,ne bi poverovala da ja to slusam kada bi me videla,a i avatar nema veze sa tim (to je vrlo dobro odradjena slika jedne glumice iz serije).Sto se tice metala,nesto slusam zbog muzike (zvuka,a ne texta),a nesto jer mi se stvarno svidja (plus nema satan. sadrzaja u textovima),npr:Eternal tears of sorrow;Opeth;Imperia;Arch enemy..........
Plus,ne bi poverovala da imam (skoro) 21god i da imam prelepog sincica.z:),i savrsenu osobu pored sebe.z:)
(a nikad nisam probala travu,i ne mislim)
 
U pravu si,sve je do kucnog vaspitanja,pa i moja sestra slusa Cecu,pa ja nemam nista protiv toga,a jednako smo dobro vaspitane.Sta vise,cak i ne psujem (samo kada se jaaaaaakoooo iznerviram,a to je retko)
 
Pre ce biti dragi moj
A avatar ti je uzas
Sto se tice muzike dosta metal muzike pre spada pod rock ili neku drugu grupu
Onaj youtube film taj pevac je panker cisti (majmun u glavi)
Pozz tebi i tvojoj porodici
 
Metal i jeste potekao od rock muzike,mene nervira sto se vecina njih unosi u ulogu zlog metalca (a u stvari je budala),pa ljudi donose uzasne predrasude o ostalim metalcima.
Protiv punka nemam nista protiv,ali prenadrndane punkere bas i ne mirisem.
A moj avatar...z:lol:z:lol:z:lol:
inace,hvala na pozzz
 
I ja slusam metal, kao sto rece vise zbog zvuka nego zbog teksta, ali opet kome to objasniti i ovi sto misle da metal utice na osobu jeste utice negativno ako se mnogo slusa i to kod labilnih osoba, a ostala muzika koja se slusa inace salje jako lepe i mudre pouke da ne navodim sad sve ove fenserske pravce i veciti ,,trip volim sve sto vole mladi,,... volim bre sta ja hocu, slusam sta hocu ...gore REVOLUCIJA, dole komercijala i fenseri :)
 
I ja slusam metal, kao sto rece vise zbog zvuka nego zbog teksta, ali opet kome to objasniti i ovi sto misle da metal utice na osobu jeste utice negativno ako se mnogo slusa i to kod labilnih osoba, a ostala muzika koja se slusa inace salje jako lepe i mudre pouke da ne navodim sad sve ove fenserske pravce i veciti ,,trip volim sve sto vole mladi,,... volim bre sta ja hocu, slusam sta hocu ...gore REVOLUCIJA, dole komercijala i fenseri :)

slazem se sa tobom
Jer,i kada pokusavas da objasnis,ili ljudi nece da razumeju,ili te shvataju pogresno.Ima dobrih bendova koje salju dobre i pozitivne poruke
 
Zahvaljujuci manjini zakljuchuje se o vecini. Zbog gomile Norveshkih retarda koji stavljaju u logoe obrnute krstove i pentagrame i pevaju TEACH CHILDREN TO WORSHIP SATAN i ostala sranja naravno, pomislice ljudi da su svi isti. Isto tako i za narkomaniju. Pa vishe narkomana ima na jednom splavu ili u nekom klubu gde se pushta elektrosnka/tehno muzika! Shto se oblachenja tiche ***, svako ima svoj imidz, draze mi je kad vidim nekog u koznoj jakni sa crnim farmerkama i nekom majicom ispod nego kad vidim shabanchinu sa tarzankom koju je montirao svinjskom mashcu sa sve uvuchenom crnom trenerkom u bele charape i air max giljama! Naravno ima izuzetaka, ali opet. Evo ja prvi, slusham extreme metal i vernik sam, idem u crkvu i ne stidim se toga da to priznam pred bilo kojim provincijskim govnarom koji je doshao iz male pampukovice i glumi mi nekog metalca i misli da je jedini on pravi metalac jer se klanja satani ili nekom paganskom bozanstvu, chak shta vishe takvi ljudi nakon diskusije o religiji sa mnom nisu vishe isti :D
 
Zahvaljujuci manjini zakljuchuje se o vecini. Zbog gomile Norveshkih retarda koji stavljaju u logoe obrnute krstove i pentagrame i pevaju TEACH CHILDREN TO WORSHIP SATAN i ostala sranja naravno, pomislice ljudi da su svi isti. Isto tako i za narkomaniju. Pa vishe narkomana ima na jednom splavu ili u nekom klubu gde se pushta elektrosnka/tehno muzika! Shto se oblachenja tiche ***, svako ima svoj imidz, draze mi je kad vidim nekog u koznoj jakni sa crnim farmerkama i nekom majicom ispod nego kad vidim shabanchinu sa tarzankom koju je montirao svinjskom mashcu sa sve uvuchenom crnom trenerkom u bele charape i air max giljama! Naravno ima izuzetaka, ali opet. Evo ja prvi, slusham extreme metal i vernik sam, idem u crkvu i ne stidim se toga da to priznam pred bilo kojim provincijskim govnarom koji je doshao iz male pampukovice i glumi mi nekog metalca i misli da je jedini on pravi metalac jer se klanja satani ili nekom paganskom bozanstvu, chak shta vishe takvi ljudi nakon diskusije o religiji sa mnom nisu vishe isti :D

Lazhesh, satanisto! z:((
 
Ja slusam metal, na drogu i satanizam nikad nisam pomislio, a od cigareta povracam xD
Takodje se ne oblacim u crno, bas naprotiv, uvek imam na sebi neku svetlu boju :)
Imam i kratku kosu, a poznato je da vecina metalaca ima dugu kosu.
Idem u crkvu i imam par ikona u sobi.

Znaci kao sto rece Orgasmatron, zbog par retarda svi metalci su na losem glasu.
 
Metal i satanizam je totalna glupost.Vecina ga fura samo zbog fanova a o istom nemaju pojma.Jedini bend koji mogu ozbiljno da shvatim sto se toga tice je Emperor.A ne onaj kremenko bend Gorgoroth koji se tako oblaci pa se nesto tripuju
 
Ja takodje slusam metal odavno.Satanizam u metalu jos nisam primetio!Drogu i cigarete nikada necu uzeti!Jedini metalac kojeg nevolim je onaj Merlin Menson!U skoli mene i moje 3 metal prijateljice mrzi ceo sprat a potpuno smo normalni!
 
Ja takodje slusam metal odavno.Satanizam u metalu jos nisam primetio!Drogu i cigarete nikada necu uzeti!Jedini metalac kojeg nevolim je onaj Merlin Menson!U skoli mene i moje 3 metal prijateljice mrzi ceo sprat a potpuno smo normalni!

Manson nije metal
Glavna tema black metala su antireligijske poruke ili satanizam

to mi nikad nece biti jasno
i ja slusam metal i niko me ne mrzi
svako ima pravo da izabere sebi religiju
 
Slusham sva ta,kako bi moja drugarica rekla,njasra.....
Ne verujem ni u boga ni u satanu....tako da me bash briga.....
Niko me ne mrzi,osim par frikusha koje ni ja bash ne podnosim,ali dobro to mi je najmanji problem:)......
Droga----hmmmm....nein! cigarete----ja und pitje-----ja xD xD
Ali svako ima pravo na svoj sopstveni izbor,ne?
A za,te kako kazete pogubljenike,shto se klanjaju satani,ismevaju te ako nosish brojanice ili si krshtem,verujem da spavaju nocju sa upaljenom svecjicom......jer znam nekolice takvih....ima ih u okolini :eek::eek:
Zato z:kiss: :guza:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top