Promena

Mislim, ako ce neko da uziva u tome kolike su mi sise, dupe, i struk vecno, mozda bi nesto imalo smisla i menjati, ali posto tajna dobrog sexa bio on u vezi ili van nje, nije u merama, sto mnogima ocigledno nije jasno, ona s pravom postavljam pitanje - zasto nas to pitas?
 
prvo odstranila visak kg....to najmanje boli...ako bih imala hrabrosti odradila bih i podizanje grudi.....i anravno podmladjivanje lica, ali ne skalpelom nego nekom ne invazivnom metodom....i to je to
 
Mislim, ako ce neko da uziva u tome kolike su mi sise, dupe, i struk vecno, mozda bi nesto imalo smisla i menjati, ali posto tajna dobrog sexa bio on u vezi ili van nje, nije u merama, sto mnogima ocigledno nije jasno, ona s pravom postavljam pitanje - zasto nas to pitas?

He he koliko god mi da se bunile, ali muškarcima mnogo toga zavisi od sisa i dupeta ..... :zaljubljena:
 
Pa eto, buniš se a znaš da je temu postavio jedan muškarac .... Odgovoriš jednostavno ono što bi on želeo da čuje i mirna bačka .... a to bi otprilike ovako trebalo da zvuči ''Na sebi ništa ne bih menjala. Volim svoje velike grudi, duge noge, trtasto dupe i ravan stomak .... i plavu kosu koja vijori na vetru'' z:girl:
 
Pa eto, buniš se a znaš da je temu postavio jedan muškarac .... Odgovoriš jednostavno ono što bi on želeo da čuje i mirna bačka .... a to bi otprilike ovako trebalo da zvuči ''Na sebi ništa ne bih menjala. Volim svoje velike grudi, duge noge, trtasto dupe i ravan stomak .... i plavu kosu koja vijori na vetru'' z:girl:

Kako si pogodila?:zstidljivko::sanke:
 
Uradila bih samo par prostih zahvata:
1. kosu
2. usta
3. grudi
4. nos
5. zadnjicu
6. salo
7. zube
8. jagodice
9. smanjila stopala ako moze
10. smanjila listove ako moze
11. povecala misicnu masu na racun sala
uh cek ima valjda jos nesto....
 
Nervozna sam jer mi direktor ne da dnevnice koje treba da mi da!
Pa mora da trpi forum!
Bas sam nesto na coskove danas!
Iskreno, ne znam da li bih uradila ijednu od operacija, a bolna tacka mi jesu grudi, kao jos nekima ovde hm hm znaju on je li, ali kad sam videla Severinu, i Cecu, i jos neke, i .... sta znam - ipak ne bih jer sam ja jedna velika kukavica u sutini i veoma zabrinuta za svoje zdravlje
A ako nisam zdrava, nikako ne mogu biti srecna
 
Uradila bih samo par prostih zahvata:
1. kosu
2. usta
3. grudi
4. nos
5. zadnjicu
6. salo
7. zube
8. jagodice
9. smanjila stopala ako moze
10. smanjila listove ako moze
11. povecala misicnu masu na racun sala
uh cek ima valjda jos nesto....

Haha, ti bolje da predješ u budizam i moliš se da u sledećem životu dobiješ sve gore navedeno... Manje će te košta....
Slatko me nasmeja...z:kiss:
 
Hm...da mi nije frka od anestezije i da ne znam koliko je bolan post operacioni deo (sa sve prilagođavanja na strano telo u sebi)...verovatno bi podigla grudi... Ali onda se mislim da li bi osećaj bio isti, da li je sve to vredno tolikog bola i novca...pa se pogledam u ogledalo i kažem sebi "Ma super su i ovakve! Kome se ne sviđa, nek nađe bolje!"z:p
 

Back
Top