Nemoguce?Neeee postoji to u mom recniku..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maslacak93

Aktivan član
Poruka
1.969
Pa,eto naziv je sve rekao..Nista nije nemoguce.Bar za mene.U stvari,znam da je jedno samo nemoguce-da ne odem u Ameriku\Englesku i tamo ne upoznam Roberta Pattisona.Kunem se da cu to uraditi,i niko me ne moze spreciti.....A vi,smatrate li da postoje stvari koje su prosto nemoguce ili znate da se sve moze ako se ima volja,?????Da produzim malo,da moderator ne bi odmah zatvorio,da li odmah odustajete ili se borite do kraja za ono sto zelite?z:)
 
'93 sam.A on je '86. Pa nije neka velika razlika,mislim neki se i sa dvadeset godina i vise vencavaju..I to nije nesto nemoguce,pa nije on Elvis Prisli pa da je mrtav pa da ne mogu da ga vidim..Pupu,daleko bilo...:roll: Znam da je klinacko pitanje (mada ni sama nisam mnogo velika) ali to stvarno nije nemoguce i nameravam da odem.Ako nista drugo,bar da se slikamo...:( i kisnemo koji put...:zstidljivko: z:)
 
Poslednja izmena:
'93 sam.A on je '86. Pa nije neka velika razlika,mislim neki se i sa dvadeset godina i vise vencavaju..I to nije nesto nemoguce,pa nije on Elvis Prisli pa da je mrtav pa da ne mogu da ga vidim..Pupu,daleko bilo...:roll: Znam da je klinacko pitanje (mada ni sama nisam mnogo velika) ali to stvarno nije nemoguce i nameravam da odem.Ako nista drugo,bar da se slikamo...:(

Iskreno se nadam da se salis, u suprotnom, probudi se :)
 
'93 sam.A on je '86. Pa nije neka velika razlika,mislim neki se i sa dvadeset godina i vise vencavaju..I to nije nesto nemoguce,pa nije on Elvis Prisli pa da je mrtav pa da ne mogu da ga vidim..Pupu,daleko bilo...:roll: Znam da je klinacko pitanje (mada ni sama nisam mnogo velika) ali to stvarno nije nemoguce i nameravam da odem.Ako nista drugo,bar da se slikamo...:( i kisnemo koji put...:zstidljivko: z:)

Au kakva opsesija
 
Ko mene ne postoji reč "ne" ili fraza "ne može".
Postoji može i videćemo.

Ajmo sada jedan katanac, al ne zardjao, nego lešina truo do stakala sa sve krovom.

I nema više tema vezanih za filmove. Masovna onanija nek se preseli na pdf Film.



katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top