intelsat eutalsat
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: intelsat eutalsat

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano intelsat eutalsat

Imam trenutno na tanjiru satelickom dva LNBA i satelite astru i hotbird zelio bi jos da stavim dva LNBA za intelsat i eutelsat ali moguli to postaviti bez zakretanja tanjira to znaci da imam na tenjiru cetiri elenbea asrtu,hotbirs,eutelsat i intelsat satelite sto se tice tanjira moze podrzati cetiri LNBA!

Početnik
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: intelsat eutalsat

Citat Original postavio salvisa16 Pogledaj poruku
    Imam trenutno na tanjiru satelickom dva LNBA i satelite astru i hotbird zelio bi jos da stavim dva LNBA za intelsat i eutelsat ali moguli to postaviti bez zakretanja tanjira to znaci da imam na tenjiru cetiri elenbea asrtu,hotbirs,eutelsat i intelsat satelite sto se tice tanjira moze podrzati cetiri LNBA!
    možeš staviti i 8 lnb -ova samo ti treba nosač za 4 lnb.Uzavisnosti od veličine tanjira postavlja se centralni lnb ,recimo kod mene je mađarica 95 cm na njoj mi je 7 lnb-ova i centralni satalit mi je između 16 e i 13 e.Ako ti trebaju pojašnjenja samo pitaj

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ocigledno da trebaju kada kupim nosac samo postavim LENBE u ovom polozaju kako jeste tanjir i sa trenutnim polozajem ova dva lnbea i dali bi trebao dobiti ova dva zeljena satelita ili bi trebao pomjerati lnbe ili nosace!

Početnik
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

moraš navesti koji ti je tanjir,jer ako je recimo mađarica 95 cm moraš kupiti jedan uski lnb(alps) i on se stavlja za eutelsat 16e jer je trenutno najslabijii, centralni satalit ti je u zavisnosti od antene ,kod mađarica je između 16 e i 13 e a kod većih centralni satalit ti je 13e.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •