Vase misljenje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Vase misljenje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Vase misljenje

Mozda jedno malo drugacije pitanje.Naime,kao apsolvent vise medicinske skole i uskoro diplomac
    zeleo bih da odem i oprobam se u svom poslu negde napolju.Ostavimo sad pitanje jezika,papira,dozvola i ostalog za trenutak
    i recimo da bih sa diplomom jednog deficitarnog zanimanja u Evropi imao sansu da odem bilo gde.U kom pravcu bi islo vase razmisljanje i koja bi to zemlja bila
    gde bi mlad covek mogao sto bi rekli da "prozivi",mislim,da se ne pretvori sve u neku depresiju i trku za novcem,naravno ne razmisljam ni otici van svoje zemlje da bih samo prezivljavao
    ali da bih se mogao i provesti i ocekivati neki "normalan" i socijalni i svaki drugi zivot.Na primer Austrija,Irska i Norveska.Neko moje razmisljanje.3 zemlje,3 kulture sa 3 dela evrope,kakvo je vase misljenje o ljudima,drustvu i ostalim stvarima i da li bi kao 24-godisnjak izabrali jednu od tih ili mozda neku 4. , 5. zemlju koja ima nesto sto bi bilo interesantno
    Pitam za iskrena misljenja i savete tako da se nadam da se ovo nece pretvoritiu neka prepucavanja i upadice sa nepotrebnim komentarima,ako je moguce

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: Vase misljenje

Trebao bi da razmisljas vise o papirima i jeziku, jer je to konkretna prepreka a ne o tome gde je bolje....sve te zemlje su jako razvijene i u njima je standard jako visok...naravno da postoje neke razlike a sta se kome dopada je indivudalno....no svima je zajednicko, kao sto rekoh, jako visok standard i stepen uredjenosti.
    Posle Srbije, svidela bi ti se i Madjarska, prva do nas zemlja EU, a kamoli da ides dalje u jednu Norvesku ili Irsku.
    Sto se tice tog deficita zanimanja, nisam bas nesto primetio da je tako...moguce ponegde, ali konkurencija je sve veca pa tim i sanse manje. Ja sam konkretno u Austriji, pa ako te nesto zanima pitaj.

Zainteresovan član cokoladic@ (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Od tvog izbora mozda jedino Irska.

Ja bi se ogledala za juznijim zemljama, Spanijom, Italijom, Portugalom, Francuskom. Na severu je depresija...

Aktivan član pimbe (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

What about competence of your school certificates? U hope that anyone will accept them without ratification ? Think about it . . .

Slične teme

1. vase misljenje
    Autor k750i u forumu Automobilizam
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2006., 23:07
  2. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 17:58
  3. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3