Udaja za stranca?

Ako je Nemac, nije strašno, potrebno je nešto dokumenata, uverenje o slobodnom bračnom stanju, državljanstvo i slično.
Ako je iz neke druge zemlje, onda treba mnogo više dokumenata.
Šta ti tačno treba najbolje će ti reći matičar u opštini. Na Čukarici (BG) imaju i odštampan papir sa spiskom potrebnih dokumenata.
 
удаја за странца, занимљива тема...

колико пута си љубила странца
и била као птица крај човјека
који не лети до твојих висина
и не зна тајну скривену у теби...
 
Ako je Nemac, nije strašno, potrebno je nešto dokumenata, uverenje o slobodnom bračnom stanju, državljanstvo i slično.
Ako je iz neke druge zemlje, onda treba mnogo više dokumenata.
Šta ti tačno treba najbolje će ti reći matičar u opštini. Na Čukarici (BG) imaju i odštampan papir sa spiskom potrebnih dokumenata.
Mislim da ovo vazi za vecinu Evropljana, nije strasno, samo gledaj da ti daju tacnu informaciju i da pribavis sve odjednom, a ne da te cimaju za jedno po jedno, pa da puknes pare na DHL. z:mrgreen:
 
..."odustala od udaje"...umretju..nego, nije bwe ništa potrebno specijalno. naša drugarica se udala za amera u bg-u, sve lepo prošlo.. al čoek umro posle 3 godine i sad ima silne petljancije oko nasledstva, jer se radilo o pametnom ameru koji nije imao ništa u vlasništvu, samo delebeli konto u banci..i dve ćerke iz ranijeg braka....dade žena silne pare na američke advokate, ali biće sve u redu....ovo šta je bilo posle, ne moraš da čitaš, ali možda ipak ti pomogne da što pre središ papire u inostranstvu, ako budete tamo živeli. samo zaključivanje braka kod nas sa strancem nije problem.....
 
A ja se ponadala da neki stranac, zgodan, pametan i bogat traži ženu iz Srbije koja je razvedena, koja ima dvoje dece i koja hoće da ode... i koja hoće da u stvari živi sama sa decom, u nekoj uređenoj državi, a novi muž da joj finansijski pomaže iz zahvalnosti što ona postoji. Ne moramo da se diramo. Sam ja malko nerealna : ) al volela bih i želela, majke mi.
 
A ja se ponadala da neki stranac, zgodan, pametan i bogat traži ženu iz Srbije koja je razvedena, koja ima dvoje dece i koja hoće da ode... i koja hoće da u stvari živi sama sa decom, u nekoj uređenoj državi, a novi muž da joj finansijski pomaže iz zahvalnosti što ona postoji. Ne moramo da se diramo. Sam ja malko nerealna : ) al volela bih i želela, majke mi.

blago tebi :eek:
i srecno :super:
 

Back
Top