gde je tu dvoje?

cokim te

Zainteresovan član
Poruka
253
Znam postavljam slične teme, ali svi mi ponekad prolazimo kroz isto, pa se preispitujemo, pa su neki i nesigurni šta da misle...Mislim, da ipak znači, čuti i tuđa iskustva i mišljenja.

Dešava li vam se da se zaletite, pomislite to je to, to je ljubav, nekome je stalo do mene..biće lepo...I nekako kako vreme prolazi, otkrivate se, otkrivate svoja osećanja, a taj neko postaje rezervisan...Onda počnete da se nervirate, osetite se sami u vezi...radost zamenjuje tuga...
Čujete od prijatelja " zaboravi ga, nije vredan..."

ili od drage osobe čujete " Takav sam, ili odgovaram ili ne...ti, kako hoćeš!" I gde je tu dvoje?:cry:
 
Znam postavljam slične teme, ali svi mi ponekad prolazimo kroz isto, pa se preispitujemo, pa su neki i nesigurni šta da misle...Mislim, da ipak znači, čuti i tuđa iskustva i mišljenja.

Dešava li vam se da se zaletite, pomislite to je to, to je ljubav, nekome je stalo do mene..biće lepo...I nekako kako vreme prolazi, otkrivate se, otkrivate svoja osećanja, a taj neko postaje rezervisan...Onda počnete da se nervirate, osetite se sami u vezi...radost zamenjuje tuga...
Čujete od prijatelja " zaboravi ga, nije vredan..."

ili od drage osobe čujete " Takav sam, ili odgovaram ili ne...ti, kako hoćeš!" I gde je tu dvoje?:cry:

Tu ne vidim samo odsustvo osobe, vidim samo odsustvo ljubavi z:(
 
Znam postavljam slične teme, ali svi mi ponekad prolazimo kroz isto, pa se preispitujemo, pa su neki i nesigurni šta da misle...Mislim, da ipak znači, čuti i tuđa iskustva i mišljenja.

Dešava li vam se da se zaletite, pomislite to je to, to je ljubav, nekome je stalo do mene..biće lepo...I nekako kako vreme prolazi, otkrivate se, otkrivate svoja osećanja, a taj neko postaje rezervisan...Onda počnete da se nervirate, osetite se sami u vezi...radost zamenjuje tuga...
Čujete od prijatelja " zaboravi ga, nije vredan..."

ili od drage osobe čujete " Takav sam, ili odgovaram ili ne...ti, kako hoćeš!" I gde je tu dvoje?:cry:

Ako je takav,hm.onda je bolje sto pre raskantati.hm.Ne trosi svoje vreme na nekoga ko ga nije vredan....najgore je osecati nesto prema nekome,to prema tebi ne gaji slicna osecanja....i sto pre to shvatis tim bolje za tebe..bice tesko.ali stisines zube.i krenes dalje......jer siguran sma da ce se pojaviti neko koji ce tu na svu tu neznosti odgovriti neznoscu,i srcem......;) Hjade glavu gore......i idemo dalje..;)
 
Niko ne može da voli na silu.
Ako to nije to traži nešto drugo.
Zamisli da si ti u vezi kad ne voliš, a on tebe nenormalno voli.
Zar bi ostala u takvoj vezi? Ne.Još bi te nerviralo što te guši sa tim "ja te volim ja te volim -- a ti mene ?"
 
z:) Sa svima vama se slažem, znate i sami, sve nešto gledate da nije tako...pa se mučiš, nadaš..nervirate što si toliko slab da prihvatiš...da preboliš ;)

Misliš, gde smo se mimoišli, gde si pogrešio-la...:zima:
 
To sam primetio kod drugih kad nekoga dobijaju hlade se..mislim da to ide s godinama i nezrelo je..klasicno iskoriscavanje..uglavnom se posle ljudi zatvore i teze je doci do njih..u svakom slucaju ako niste iskusni i ako ne umete dozirati i citati izmedju redova..budite ono sto jeste pa sta bude..treba tom predociti da je kreten sto mu otvorenost i paznja ne prijaju..imati cvrst stav u vezi toga da jedino tako napredujete..ako to ne shvati ko ga j***;)
 
ILUZIJA

Jednom prilikom, ne tako davno,
a opet mi se čini hiljadama dana pre,
primetih sjaj u očima tvojim,
i učini mi se da baš u mene gledaju.

Jednom prilikom, biće da je ipak prošlo
baš hiljadu dana, prepoznah lice iz
sopstvenih snova, i umislih da se možda
tu krije prava ljubav, za mene
sasvim i neobično nova.

Jednom skoro, pre možda samo nekoliko sati,
Pomislih da tih hiljadu dana
i nije tako mnogo,
da ipak sjaj može da se vrati.

Al` dana je dosta i ne znam šta se zbilo,
samo mi je jasno da sjaja nije ni bilo.
Nevolja moja baš u tom` se krije,
Što vidim i volim i ono čeg` nikad bilo i nije!
 
Znam postavljam slične teme, ali svi mi ponekad prolazimo kroz isto, pa se preispitujemo, pa su neki i nesigurni šta da misle...Mislim, da ipak znači, čuti i tuđa iskustva i mišljenja.

Dešava li vam se da se zaletite, pomislite to je to, to je ljubav, nekome je stalo do mene..biće lepo...I nekako kako vreme prolazi, otkrivate se, otkrivate svoja osećanja, a taj neko postaje rezervisan...Onda počnete da se nervirate, osetite se sami u vezi...radost zamenjuje tuga...
Čujete od prijatelja " zaboravi ga, nije vredan..."

ili od drage osobe čujete " Takav sam, ili odgovaram ili ne...ti, kako hoćeš!" I gde je tu dvoje?:cry:

Da nazalost ... :sad2: Upravo sam izasla iz takve veze:( U pocetku je sve bilo divno i bajno ali kasnije kada sam i ja pokazala emocije pretvorilo se u katastrofu. Zato sada drzim teoriju da nikada ne trebati pokazivati mnogo emocija muskarcima jer oni to veoma vesto umeju da iskoriste.
Ako si u takvoj vezi bolje se sto pre otarasi toga zadrzi svoje JA jer ako to izgubis kasnije ces se mnogo kajati bas kao i ja ...:sad2:
 
Znam postavljam slične teme, ali svi mi ponekad prolazimo kroz isto, pa se preispitujemo, pa su neki i nesigurni šta da misle...Mislim, da ipak znači, čuti i tuđa iskustva i mišljenja.

Dešava li vam se da se zaletite, pomislite to je to, to je ljubav, nekome je stalo do mene..biće lepo...I nekako kako vreme prolazi, otkrivate se, otkrivate svoja osećanja, a taj neko postaje rezervisan...Onda počnete da se nervirate, osetite se sami u vezi...radost zamenjuje tuga...
Čujete od prijatelja " zaboravi ga, nije vredan..."

ili od drage osobe čujete " Takav sam, ili odgovaram ili ne...ti, kako hoćeš!" I gde je tu dvoje?:cry:

Deluje surovo ali je iskreno i jedino moguce. Postenije nego da obeca da ce se promeniti pa ne uspe ili da te uverava da to sve nije tako kao sto ti izgleda. Jace zaboli, cesto nema posle toga ljubavi ali je barem racun cist.
 
Upravo tako.prihvatiti stvarno nekoga sa svim njegovim vrlinama i manama.....tu ima ljubavi ili je nema....

Slažem se ... slažem se u suštini sa svima vama...
Ok, prilagoditi se nekom, prihvatiti ga takav kakav je, bez grča, trpljenja, ili potajne želje da se taj neko promeni...Prilagoditi u smislu, da i taj neko ima svoje potrebe, nismo mi centar ničijeg sveta...sve je to meni jasno.

Heh ide sad ono "ali"...šta je sa onim što vam nedostaje...kažu pokaži, pa i traži što hoćeš...Pa zar uvek mora da se kaže treba mi to i to, očekujem to i to...gde je osećaj za onog drugog?Podrška, zar mora da se traži...ili je sve to stvar individue? Ne znam ja uglavnom osetim, kako j enekom, potrudim se podržati ...

Ćutanje udaljuje ljude...a i šta sa stalnom pričom...

Eh ta ljubav :heart:
 
Bio sam dugo sam, godinama sam. Navikao sam se da budem sam. I onda sam primijetio djevojku koja me primijetila. Pokazivala je to nedvosmisleno. Pomislio sam da je to moja životna šansa. Našao sam bezbroj sličnosti i bezbroj razloga zbog kojih bi trebali biti zajedno, ali nikako nisam nalazio način kako da joj se pribiližim. Trajalo je to. I kada sam konačno našao svoju priliku i pokušao da joj se približim, ona me dobila uz obrazloženje da već ima dečka. Iako je nikad nisam vidio u društvu tog dečka, u prvom momentu sam ipak povjerovao iako je to bio posljedni odgovor koji sam očekivao od nje. Kasnije sam uvidio da se ona samo zezala i da opet nešto očekuje od mene. Opet je na bezbrojne načine pokazivala kako bi željela da ja ponovo pokušam, i ja sam to htio, svim srcem sam htio, ali više nisam imao snage. Neka shvati to kako ko hoće, ali ja nisam imao snage za drugi put, tim prije što su se u međuvremenu desile pomalo odvratne stvari, i ja nisam mogao više uprkos svojoj a čini mi se i njenoj želji. Ostalo mi je nejasno šta se desilo među nama.
 

Back
Top