A....šta??Aseksualnost!

tiportoinafrica

Zainteresovan član
Poruka
167
evo mene sa temom o aseksualnosti medju svima vama, alfa mužijacima i ženkama, sa neutoljivim seksualnim apetitima i filmskim iskustvima...

da li znate nekog ko je aseksualan?
koji je vaš stav po tom pitanju?
počela sam da se pronalazim u tom fenomenu..ne znam, je li danas lakše biti aseksualan ili gay? sa društveno prihvatljivog aspekta...jer, danas ne počinje radni dan bez komentar ko je koga, kolika puta i ko bi koga i gdje...

eto...
 
ne razumem što je to toliko čudno
poremećaj neke funkcije žlezda ili mozga i eto aseksualnosti
a da ne govorimo o psih. faktorima
idi bre
mislim, neki ljudi ne vole da jedu pa se nad njima niko ne sablažnjava nego im svi kažu wtg i ja bih volela tako..
 
pa dobro, ima perioda kada jelibido smanjen. usledbolesti, ogromnog premorakoji traji duzi period, iscrpljenosti organizma usled raznih stresova i eve tonesto.alito ne znaci da je osoba aseksualna. samo da joj jelibido pao usled...toga svega
 
aseksualnost po meni ne moze da postoji.
moze da postoji samo potiskivanje. toliko.

a vidiš, kad sam ja otvorila temu o tome kako neke, naizgled aseksualne žene, svoju seksualnost (u smislu pripadnosti ženskom polu) ispoljavaju kroz priče o svojim mesečnim ciklusima opet je bilo parka lupa.
a ja i dalje stojim iza toga
i koliko god otrcano bilo o tome govoriti, pa tesla je svoju seksuanu energiju sublimirao odnosno podjarmio i stavio u službu nauke. svu strast, sve je usmerio ka tome =)
 
haha..ako je pričanje o mjesečnim ciklusima simptom aseksualnosti- onda nijesam ta! haahaa

ja sam mislila da ćete ozbiljnije prići temi a ne odgovarati tipa- to ne postoji! svi živi ljudi bi da *ebu!

je li seksualnost uslov opstanka društvene jedinke? moramo li svi da se parimo? što ako nekoga ne privlače ni muškarci ni žene..a taj neko je super u svom poslu, društvenom životu, izgleda sasvim dobro...a odbija da ulazi u meaningless veze zarad pružanja nekome fizičkog zadovoljstva..
 
haha..ako je pričanje o mjesečnim ciklusima simptom aseksualnosti- onda nijesam ta! haahaa

ja sam mislila da ćete ozbiljnije prići temi a ne odgovarati tipa- to ne postoji! svi živi ljudi bi da *ebu!

je li seksualnost uslov opstanka društvene jedinke? moramo li svi da se parimo? što ako nekoga ne privlače ni muškarci ni žene..a taj neko je super u svom poslu, društvenom životu, izgleda sasvim dobro...a odbija da ulazi u meaningless veze zarad pružanja nekome fizičkog zadovoljstva..

jednostavno...nece podariti nikome svoje gene....i to je to.....
 
pa nemoras da imas seks. razlozi za to mogu da budu svakojaki. ali, recimo da je to tvoj izbor. tako ti odgovara u jednom periodu zivota. i? nekome treba da polazes racune? ne. to niti je devijacija niti je cudno niti nenormalno. to je odluka u odredjenoj zivotnoj fazi. imala sam i ja takve faze, mada tada sebe nisam smatrala aseksualnom, pre- nista na vidiku ko bi me zainteresovao. pa ondak se ne seksas. ne vidim tu nista cudno..
ali ovo nije aseksualnost, razumes..
 
haha..ako je pričanje o mjesečnim ciklusima simptom aseksualnosti- onda nijesam ta! haahaa

ja sam mislila da ćete ozbiljnije prići temi a ne odgovarati tipa- to ne postoji! svi živi ljudi bi da *ebu!

je li seksualnost uslov opstanka društvene jedinke? moramo li svi da se parimo? što ako nekoga ne privlače ni muškarci ni žene..a taj neko je super u svom poslu, društvenom životu, izgleda sasvim dobro...a odbija da ulazi u meaningless veze zarad pružanja nekome fizičkog zadovoljstva..
e
slušaj vamo
oćeš ozbiljne i ne znam kako pametne odgovore
a ne čitaš i ne obraćaš pažnju na ono što je već napisano.
gde sam rekla da je simptom, gde?

što stalno očekujemo od dgugih ono što sami ne umemo da pružimo =I
 
ih... naravno da postoji, tvoj rikan kad ti kaze... nije svim ljudima najpreca jedna ista stvar... svako ima svoje potrebe i svoje prioritete... a priznajem da mi je malo cudno to sto 'radni dan ne pocinje bez'... cega god... mislim... sto bi to nekoga zanimalo? i sto bi ti nekome to uopste i pricala il' slusala o tome? na forumu i razumem tu pojavu... donekle... ovde su ljudi, uglavnom, visoki 4 metra, neverovatno liberalnih shvatanja i imaju jako izrazenu seksualnu zelju i moc i... sta sve ne... al', sad... sve je to puno drugacije stvarno... doci ce neko ko ce u tebi probuditi tu zelju ponovo... ili je probuditi po prvi put... kako god... samo lagano... sve dodje na svoje... nema razloga da mislis da imas problem il' da gresis samo zato sto se ne uklapas u pricu vecine...
 
i nije da ikom polažem račune..samo se s vremena na vrijeme osjecam izopšteno..kao, svi su u nekim vezama, trudni, netrudni, promiskuitetni, one night stands i te fore..a ja onako po strani, uvijek interesantna ali se ne primam ni na koga..pa onda dodjem do toga da se pitam šta mi hvali...

mislim da moji sumnjaju da nešto nije ok samnom...haha..a ja sam skroz cool u glavi..samo nemam neki izražen libido, ***...
 

Back
Top