Kings-Timberwolves

Nadam se da cnam ova tema biti srecna i da cemo proci.
Za veceras sam u svakom sslucaju optimista jer,sad treba dda ihg nagaze,navijaci treba da loode cele tekme pa cak i ako nekada gube.Svi treba da igraju srcem,pogotovu Pedja oji je korak do heroja grada i tako to...Jos jedna besana noc al jedva cekam!
HJer svi gledate prenos|?????
PS Mislim da ne obavesteni ne postoje barem ne u ovome :wink:
 
Ako pogledamo postave odmah se vidi da je Sacremento jaci,ali to ne mora nista da znaci.Pedja se u prethodnom mecu potpuno vratio u formu tako da on i Bibby i kompanija moga da pobede.Ali kako zaustaviti onu konjinu Garnnet-a?
 
Garnet ko Garnet....uprskace nesto samo da ga stisnu u odbrani.Marar na pocetku.
Pedja se probudio,nadajmo se da nece opet zaspati imace vremena za toi posle playoffa... :wink:
Bibi je snaga tima pored Pedje,mislim da ce i Miller i Christi odigrati bolje pre svega odbranu,mislim da ce biti OK :wink:
 
Dobro mislis snajo.Ali 21 skok Garneta nije mala stvar.Ipak je sve dobro.Sad jos kad bi napravili brejk u Minesoti sve bi bilo sjajno.Najneprijatnije me je iznenadilo samo 8 poena Pedje i jos jedno promaseno slobodno.Sta je to sa njim?Da nije klimaks?Pogodio je 64 uzastopna slobodna a sad u 2 meca promasi 4(da je pogodio bar 2 od ona 3 koja je promasio prosli put sad bi najverovatnije bilo 3-1 za Sakremento). :twisted: :twisted: :twisted:

P.S.Izvini snajo sto sam ono **** na forumu o kartama za mec u Beogradskoj areni.Bio mi je pun ***** nekih gluposti pa nisam ni znao sta pisem.O.K. :roll: :roll: :roll:
 
Zloca:
Dobro mislis snajo.Ali 21 skok Garneta nije mala stvar.Ipak je sve dobro.Sad jos kad bi napravili brejk u Minesoti sve bi bilo sjajno.Najneprijatnije me je iznenadilo samo 8 poena Pedje i jos jedno promaseno slobodno.Sta je to sa njim?Da nije klimaks?Pogodio je 64 uzastopna slobodna a sad u 2 meca promasi 4(da je pogodio bar 2 od ona 3 koja je promasio prosli put sad bi najverovatnije bilo 3-1 za Sakremento). :twisted: :twisted: :twisted:

P.S.Izvini snajo sto sam ono **** na forumu o kartama za mec u Beogradskoj areni.Bio mi je pun * nekih gluposti pa nisam ni znao sta pisem.O.K. :roll: :roll: :roll:
Da,sve je OK.Konacno.Sad idu u Minesotu sa psihickom prednoscu,a to je u playoffu jedan od najvaznijih segmenata igre.Kevin ovaj put nije uspeo da dovede tim do pobede.Konacno.
Pa Pedju drma zenidba verovatno,sto se vise blizi kraj playoffa eto ti svadbe.Mozda nije zbog toga,ono cisto ne moze neko da bude skoncentrisan stalno.A ona bacanja...kazu da je ima 66 bez promasaja,a kazu djavolski broj.*ebemo i taj broj upropasti sve!
PS Nista za ono za Beogradsku Arenu,opusteno :wink: .Svi smo mi ponekad sludjeni svacim pa se onda istresamo na Forumima.
:P :P GO KINGS
 
Posle ove pobede Lakersa u San Antoniju Kingsi si idu sa jos vecim samopouzdanjem i ako budu igrali kao juce ima da pobede.Wolvesima je glavni igrac K.G. i na nemu treba igrati dupli flaster posto jedan igrac ne moze da ga zaustavi;mnogo je je jak i brz.Primetio sam da se cesto dogadja da kada Pedja dobro igra Kraljevi pucaju a ipak im je on pored Bibbya najbolji igrac.Ako veceras pobede,sto bi im mnogo olaksalo zivot i najverovatnije pomoglo da prodju dalje,prebrodili bi najneugodniju ekipu na zapadu a mozda i u ligi.Ova utakmica veceras je i mozda i utakmica za titulu.Gladajte B92 veceras u 3:30. :twisted: :twisted: :twisted:


Ljudi,pisite malo.Pratite i vi valjda NBA!!! :evil: :evil: :evil:
 
moroni. svaki put kada se ponadam da mogu nesto da urade naprave najvecu glupost u istoriji ove igre. nikada nece osvojiti prsten, jer nemaju igraca sa izrazenim pobednickim mentalitetom kakvi su garnett ili brayant:evil:
 
glupi kingsi. zao mi je samo divca sto nece nikada uzeti prsten. mada pedja i bibi nisu losi. ostali ne bi mogli da igraju ni u lovcenu. mislim da je dag kristi maskota nba lige.
 
Kings are in Hall of Fame,
when they loss we gotta shame.
They are the best team ever,
or, they are the Kings, whatever!

Kings, Kings, in Arena fans sing,
playing hard, we want ring!

Greate guys, Peja and Chris,
Shots for 2 they can”t miss.

Vlade never will be sold,
For Kings he”s pure gold.

He like grabing, he like passing,
He never be on ACID.

This man is ever time cool,
He always breaks a rule.\

NBA rules, it”s very danger,
But for they he”s only stranger.

Stranger from Serbia, five-time Champion,
Whay we are best you probably now.

And Stojakovic Peja is one of the Kings,
Only with his help you will take a ring.
 
bane kralj rostilja:
glupi kingsi. zao mi je samo divca sto nece nikada uzeti prsten. mada pedja i bibi nisu losi. ostali ne bi mogli da igraju ni u lovcenu. mislim da je dag kristi maskota nba lige.
Ajd ne se*i majke ti!Christy maskota?Sta je tebi?Jesil' ti dobro!Christy je extra igrac!HE IS GREAT!!!! Pa samo pogledaj kad su igrali sa Lakersima,pa se malo zapitaj koliko je koseva Bryant dao za citavu utakmicu dok ga je Christy cuvao,i zato nemoj tu da kenj*s,ocigledno nemas pojma i kings igracima!!!!!!!
 
snaja88:
bane kralj rostilja:
glupi kingsi. zao mi je samo divca sto nece nikada uzeti prsten. mada pedja i bibi nisu losi. ostali ne bi mogli da igraju ni u lovcenu. mislim da je dag kristi maskota nba lige.
Webber je maskota i to losa u svakom pogledu :evil: :x
Ni Christy ni Webber nisu maskote a to se i nadam da ce dokazati.Jeste da sam mnogo ocekivao od nocasnje utakmice ali nije jos nista izgubljeno(osim zivaca).Mec u Sakrementu ce verovatno dobiti Kingsi a onda se najverovatnije selimo u Minesotu gde ce u slucaju 7. meca biti paklena atmosfera.Za Kingse navijam ja a da prodjemo dalje pobrinuce se Pedja.POMOZI BOZE!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Smatram da je trenutno najzesci protivnik Sakrementa Minesota i ako nju prodju imaju velike sanse da budu sampioni.Zasto?Zato sto su Wolvesi jedina ekipa koja je ove sezone pobedila Kingse 2 puta u Arco areni,zato sto su Kingsi usavrsili odbranu i napad protiv Lakersa i zato sto je vec nekoliko zadnjih godina istok slabiji od zapada. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Zloca:
Smatram da je trenutno najzesci protivnik Sakrementa Minesota i ako nju prodju imaju velike sanse da budu sampioni.Zasto?Zato sto su Wolvesi jedina ekipa koja je ove sezone pobedila Kingse 2 puta u Arco areni,zato sto su Kingsi usavrsili odbranu i napad protiv Lakersa i zato sto je vec nekoliko zadnjih godina istok slabiji od zapada. :twisted: :twisted: :twisted:
Istok je slab vec odavno a ko dobije na zapadu bice sigurno prvak
 
POOOOOOOOOOBEEEEEEEEEEEEEEDAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
YEEEEEEEEEEEEEEEEY!!!!!!! GO KINGS!!!

PELLER JE CAR,JEDINI SE USUDIO DA LUPI GARNETTA!!!LOL!!!SLADECA UTAKMICA CE BITI VATRENA,BICE TUCE 100%
KAO I DANAS!!!LOL!
 

Back
Top