Koliki može da vam stanne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Sličnu temu otvorih na jednom drugom podforumu, pa se provedoh ko' popišan cvet (možda ću ovde imati više sreće....)

Drage dame,
koliki može da vam stane?


Za kolege forumaše:
Kolikog Kitona bi ste voleli da gajite u gaćama (samo paz' te da se ne preračunate, jer se ženke plaše predugačkih zveri, a često mogu biti i labave)?
 
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?
 
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?

:sanke: pa narafski....zato ovo nije kafica, caskanje nego net....i ima velikih razlika u odnosu na RL....ovde mozes biti ko zelis....
 
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?

najladnije mozes to da pitas!!!!!z:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top