Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Evo jednog krokodilčića.
picture.php


Tanja beba je prekrasna, a koliko i vidim ukusna.
Šir kan je stvarno opasan i odlično napravljen.
Paki, cijelo društvo ti je super !
Minice, znaš šta ću reći; bravo, za 5
jadro, ruža je jako lijepa
 
Pozdrav!
Prvo vas sve želim pozdraviti, kao vaš novi član :) sada sam sedela 2 sata i "pročitala" a pre svega pregledala svih ovih 120 stranica ....
tako da vas sve želim pohvalti za sve vaše majstorije :) sve i jedna figura su fenomenalne ... baš imate živaca, vremena, volje i pre svega mirne ruke da tako nešto pravite, meni to nikako ne ide :(
Ali ne možemo svi sve znati :) gde bi nam bio kraj.
 
Pozdrav!
Prvo vas sve želim pozdraviti, kao vaš novi član :) sada sam sedela 2 sata i "pročitala" a pre svega pregledala svih ovih 120 stranica ....
tako da vas sve želim pohvalti za sve vaše majstorije :) sve i jedna figura su fenomenalne ... baš imate živaca, vremena, volje i pre svega mirne ruke da tako nešto pravite, meni to nikako ne ide :(
Ali ne možemo svi sve znati :) gde bi nam bio kraj.

Pozdrav novom članu,Dragici, mislim da znam o kome se radi:DTo je moja drugarica preko koje narucujemo pribor,I KOJA PRAVI DIVNE TORTEEEEEEE.(Nekima sam pričala o njoj...)
Tako da Dragice čekamo slike:rtfm:.Ima jos jedna ženskica koja isto pravi divne torte i nju treba da nagovorimo da se prijavi,pa da nas je vise iz Slo:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top