Zaljubljenost kao..

Poruka
15.196
Pokretacka snaga ili sila koja vas paralishe?z:lol:
Neke osobe kad su zaljubljene jako su poletne dobijaju zelju da rade, stvaraju, inspiraciju da npr pisu, zive, druge pak gube koncentraciju (kao ja:rumenko:), mogu samo da misle na voljenu osobu , ne umeju da sklope prosto prosirenu rechenicu z:mrgreen:..
Koji ste tip? Da li vas ljubav onemogucava tj pocetna zaljubljenost da zivite ili vam je sve lakse i lepse? :zaljubljena:
Sve mi je lepse ali i teze , jer su mi misli na nekom petnaestom mestu.. Skoro sam konstantno psihicki otsutna :aha:
:hvala:
 
Pokretacka snaga ili sila koja vas paralishe?z:lol:
Neke osobe kad su zaljubljene jako su poletne dobijaju zelju da rade, stvaraju, inspiraciju da npr pisu, zive, druge pak gube koncentraciju (kao ja:rumenko:), mogu samo da misle na voljenu osobu , ne umeju da sklope prosto prosirenu rechenicu z:mrgreen:..
Koji ste tip? Da li vas ljubav onemogucava tj pocetna zaljubljenost da zivite ili vam je sve lakse i lepse? :zaljubljena:
Sve mi je lepse ali i teze , jer su mi misi na nekom petnestom mestu.. Skoro sam konstantno psihicki odsutna :aha:
:hvala:

I ja sam odsutna, u oblacima, a opet tako raspoložena i sve mi ide od ruke,
entuzijazam proključa u meni, a kad sam sa njim isto kao ti ne mogu da
sklopim prosto proširenu rečenicu z:(
 
Mene ljubav motivise...zadovoljstvo na tom polju mi pruza neku cudesnu snagu..ma,tada bih mogla uraditi sta god da se od mene trazi...
A kada nema tih ''varnica''ili kada sam tuzna i nezadovoljna....samo rutinske stvari obavljam i to povrsno...
 
Pokretacka snaga ili sila koja vas paralishe?z:lol:
Neke osobe kad su zaljubljene jako su poletne dobijaju zelju da rade, stvaraju, inspiraciju da npr pisu, zive, druge pak gube koncentraciju (kao ja:rumenko:), mogu samo da misle na voljenu osobu , ne umeju da sklope prosto prosirenu rechenicu z:mrgreen:..
Koji ste tip? Da li vas ljubav onemogucava tj pocetna zaljubljenost da zivite ili vam je sve lakse i lepse? :zaljubljena:
Sve mi je lepse ali i teze , jer su mi misli na nekom petnaestom mestu.. Skoro sam konstantno psihicki otsutna :aha:
:hvala:
Takva stanja mi se smenjuju, ne onako periodično kao plima i oseka, ali su promene polariteta prisutne.

Nema na čemu. Kad budeš sledeći put psihički odsutna zbog zaljubljenosti pitaću te da mi pozajmiš izvesnu sumu evrića...:zstidljivko:
 
love3.jpg
 
Ja bih da ramka kad sam zaljubljen. To je valjda zato što ljubav intenzivno pokreće moje umne kapacitete, a poznato je da je nama muškarcima pamet u gaćama.
A mnoge bih da ramka i kad nisam zaljubljen! :per:
Mada je lepše kad sam zaljubljen. z:kiss::heart:
Ali ne može uvek... Evo ovo moje mače pobeže na posao, umesto zornjaka ja sedim ovde za kompom i gubim vreme s vama umesto da radim nešto pametno - igram igrice, spavam... z:( z:(
 
Pokretacka snaga ili sila koja vas paralishe?z:lol:
Koji ste tip? Da li vas ljubav onemogucava tj pocetna zaljubljenost da zivite ili vam je sve lakse i lepse? :zaljubljena:
:hvala:

E, pa ta početna zaljubljenost i ljubav nikako ne mogu imati isti uticaj...
Kad se zaljubim, najčešće sam "k'o muva bez glave" :rumenko:
...previše pozitivne energije, ali koncentracija - nula! Zbogom pameti...
:sanke:

Ljubav je već nešto drugo...ljubav je baš pokretačka snaga,
daje mi hrabrost, volju, energiju, ali sam s obje noge na zemlji,
a to je mnogo dobar osjećaj...mislim ovako sve zajedno...:cool:
 

Back
Top