Srbija kao raspadnuti medjunarodni protektorat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Kad malo bolje razmislim mozda je i najbolje da rasparcaju Srbiju i da uvedu protektorate. Malo Britancima, malo Amerima, malo Francuzima.

Ajde da pogledamo koje su to teritorije koje su malene i pod medjunarodnim protektoratima, ili nekim vidovima okupacije, sada i ranije.

Makao, Hong Kong, Gibraltar...

Srbija bi postala meka i licila na Kazablanku iz sredine XX veka.

Mislim da bi to nama najvise odgovaralo.. :D

Zar se ne slazete!


Ziveo medjunarodni protektorat i zivelo rasparcavanje Srbije. Hajde vise Obama i Briti, sa nemackom.. navalite i zavladajte nama i dovedite nas u red kao sto ste i kineze u Hong kongu, Makau, Sangaju.. Arape na Gibraltaru i sl. ! :D
 
Kad malo bolje razmislim mozda je i najbolje da rasparcaju Srbiju i da uvedu protektorate. Malo Britancima, malo Amerima, malo Francuzima.

Ajde da pogledamo koje su to teritorije koje su malene i pod medjunarodnim protektoratima, ili nekim vidovima okupacije, sada i ranije.

Makao, Hong Kong, Gibraltar...

Srbija bi postala meka i licila na Kazablanku iz sredine XX veka.

Mislim da bi to nama najvise odgovaralo.. :D

Zar se ne slazete!


Ziveo medjunarodni protektorat i zivelo rasparcavanje Srbije. Hajde vise Obama i Briti, sa nemackom.. navalite i zavladajte nama i dovedite nas u red kao sto ste i kineze u Hong kongu, Makau, Sangaju.. Arape na Gibraltaru i sl. ! :D

A kad ja malo bolje razmislim izgleda da ti droge prave ozbiljnu stetu na mozgu...ostavi ih:);)
 
Kad malo bolje razmislim mozda je i najbolje da rasparcaju Srbiju i da uvedu protektorate. Malo Britancima, malo Amerima, malo Francuzima.

Ajde da pogledamo koje su to teritorije koje su malene i pod medjunarodnim protektoratima, ili nekim vidovima okupacije, sada i ranije.

Makao, Hong Kong, Gibraltar...

Srbija bi postala meka i licila na Kazablanku iz sredine XX veka.

Mislim da bi to nama najvise odgovaralo.. :D

Zar se ne slazete!


Ziveo medjunarodni protektorat i zivelo rasparcavanje Srbije. Hajde vise Obama i Briti, sa nemackom.. navalite i zavladajte nama i dovedite nas u red kao sto ste i kineze u Hong kongu, Makau, Sangaju.. Arape na Gibraltaru i sl. ! :D

Ja bi onaj deo Srbije, u kome ti živiš, dao na upravljanje pederima, jer očigledno patiš za jednom velikom, nabreklom kobajom!!!!
 
ne bi ko Irak, Balkanci su poslusni bilo koji gospodar da dodje , mislim pogle koliko su Ameri izgubili vojnika za samo 5 godina u Iraku , a koliko za evo vec 15 na Balkanu , ovde nijednog , ili mozda ako je neki pao sa osmatracince i navukao sifilis , takodje u Srbiji nema medjusdobnih sukoba i gradjanskog rata ko u Iraku .Tako da nam primer moze biti eventualno Bosna koja sada nije mnogo losija od nas, a bila je potpuno razorena u ratu i ima tri naroda koja se ne podnose , sto sve mi nemamo .
Mislim ne kazem da bi nam sigurno bilo bolje al ne bi ni gore nego danas , isti qurac strane sluzbe, i zapadne i ruske ionako vrsljaju po zemlji i sprovode svoju politiku ,a jos imamo i domace lopove i budale koji nas jashu .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top