Заједно против Србије

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Tači traži izvinjenje od Srbije !!??

List navodi da je Tači u intervjuu bečkom Standardu izjavio:
"Nema mesta za Srbiju na Kosovu, jer je Srbija ovde bila silom. Okupirali su ovu zemlju i izvršili genocid".
Prema Tačijevim rečima, lice Srbije je lice genocida, a "Kosovo nikada nije bilo srpsko".

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=121577

Čanak optužuje Srbiju za genocid !

Ono što nije uradio Međunarodni sud Pravde uradio je lider LSV. Da bi se dodvorio sarajevskoj čaršiji Nenad Čanak izrazio žaljenje što se Srbija nije još odrekla genocidne politike.

Čanak je sarajevskim medijima rekao da je njegova partija podnela NS Srbije Predlog rezolucije kojom se traži proglašenje 11. jula tzv. “Danom sećanja na genocid u Srebrenici i na sve žrtve ratova na prostoru bivše Jugoslavije tokom devedesetih godina prošlog stoleća”.

Srebrenicu hoće u udžbenike

- Zločini koji su se događali, uključujući i genocid u Srebrenici su istorijske činjenice.

Srbija će, veruje on, “kad-tad usvojiti rezoluciju”.


http://www.svevesti.com/?l=sr&a=121568


Albanci traže oslobađanje gnjilanske grupe


PREŠEVO - Oko 3.000 Albanaca u Preševu zatražilo je na današnjem protestu bezuslovno puštanje na slobodu takozvane gnjilanske grupe osumnjičene za zločine nad kosovskim Srbima.

Protest Albanaca održan je u organizaciji Skupštine svih albanskih odbornika iz Preševa, Bujanovca i Medveđe, koja zamenjuje Nacionalni savet Albanaca u Srbiji.

Na protestnom skupu pročitana je Deklaracija koju je Skupština svih albanskih odbornika usvojila juče u Preševu, a kojom se traži oslobađanje svih uhapšenih članova gnjilanske grupe i da se rasvetle svi zločini nad albanskim stanovništvom na jugu Srbije od 1999. do 2001. godine.

http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/kosovo_i_metohija/2009_01_26/vest_109294.jsp

Srbi vape za pomoć!?
- Proganjaju nas, otpuštaju i u sopstvenoj državi smatraju građanima drugog reda. Zbog toga želimo da stručno i savetodavno pomognemo stvaranju životnih uslova za opstanak - tvrde u „Pokretu za Bujanovac“

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/tema/glas-javnosti-26-01-2009/srbi-vape-za-pomoc

Oliver Ivanović: KBS velika opasnost za Srbe

NOVI SAD - Državni sekretar u Ministarstvu za Kosovo i Metohiju Oliver Ivanović izjavio je za Tanjug da međunarodna zajednica mora da shvati da Kosovske bezbednosne snage (KBS) predstavljaju veliku opasnost za srpski živalj u pokrajini.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...9/oliver-ivanovic-kbs-velika-opasnost-za-srbe

Rezolucija o Kosovu Evropskog parlamenta početkom februara

Poslanici Evropskog parlamernta trebalo bi početkom februara da glasaju o novoj rezoluciji o Kosovu u kojoj se ističe da je uloga Euleksa da pomaže kosovskim vlastima u jačanju sudske i policijske vlasti, kao i carinskih službi.

http://www.tv-avala.com/live/Vesti?contentId=19688

LSV insistira na obeštećenju Vojvodine

Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) danas je ponovo zatražila da pokrajina bude obeštećena za 840 miliona evra kolika je, prema proceni te stranke, razlika između onoga što bi Vojvodina trebalo da dobije posle prodaje NIS-a Rusima i realne cene te kompanije.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75889
 
Poslednja izmena:
ala si sve to spojio i povezao , ni Tarantino ne bi bi bolje , jos samo da dodas tu "impicovanje " Milorada Srbina Blagojevica pa da bude kompletan globalni udruzeni zlocinacki poduhvat protiv vesklolikog srpstva

Читам вести и не могу да се отмем утиску да се тек понегде провукла Ђелићева изјава да ћемо ући у ЕУ, а све остало Боже ме сачувај.
 
@Шта каже Тадић?


Шта да каже, није питао Америчанског Амбасадора,

Портир му рек'о :

- Ћути, баш те брига, ми смо те направили , ја кад аванзујем, можеш на моје место ...
 
Poslednja izmena:

1)Ovo je smesno.....da jedno prase u sakou kaze da Kosovo nije bilo srpsko....smesan je ko crtani film...kao i citavo to pleme.....sad ce jos da tvrdi kako su Albanci bili na kosovu od pra-doba(sto bi obajsnilo njihovo ponasanje i napredak:think::))....pretpostavljam da su manastire gradili pokrsteni Siptari :rotf:.........

2)Od onog debelog djubreta nisam ni manje ocekivao........

3)Pleme ko pleme.....trazi svoje najbolje nazad...:roll:

4)Niko ne zeli da cuje te vapaje zato je tako kako je.....

5)....:ok:

6)....:roll:

7)....:lol:

eto toliko....
 
Poslednja izmena:
1)Ovo je smesno.....da jedno prase u sakou kaze da Kosovo nije bilo srpsko....smesan je ko crtani film...kao i citavo to pleme.....sad ce jos da tvrdi kako su Albanci bili na kosovu od pra-doba(sto bi obajsnilo njihovo ponasanje i napredak:think::))....pretpostavljam da su manastire gradili pokrsteni Siptari :rotf:.........

2)Od onog debelog djubreta nisam ni manje ocekivao........

3)Pleme ko pleme.....trazi svoje najbolje nazad...:roll:

4)Niko ne zeli da cuje te vapaje zato je tako kako je.....

5)....:ok:

6)....:roll:

7)....:lol:

eto toliko....

ukucaj na gugl dardanija ili dardanci na vikipediji (staro ime za šiptare :D) i ima da nađeš kako su mnogo propatili dvesta neke pre hrista od strane rimljana :sanke:
 
Poslednja izmena:
отприлике тако нешто... мени се слошило, па ја поделио са вама z:lol:

Nema šta da ti bude loše. Našem malom Hašimu nije ništa drugo ni preostalo nego da pljuje po Srbiji i Srbima.
Video sam intervju kad sam listao juče-prekjuče Standard, ali ga nisam hteo ni pomirisati, jer sam znao da ništa dobro neću pročitati.

Ne borimo se za Kosovo radi popularnosti, već radi samih sebe. Ideja naše borbe nikad nije bila, a nije ni sada omiljena u Evropi i to je evidentno. Ne znam zašto se potresate? Iza nas stoji zakon i to je najbitnije. Doći će svima njima to u glavu pre ili kasnije.
 
Nema šta da ti bude loše. Našem malom Hašimu nije ništa drugo ni preostalo nego da pljuje po Srbiji i Srbima.
Video sam intervju kad sam listao juče-prekjuče Standard, ali ga nisam hteo ni pomirisati, jer sam znao da ništa dobro neću pročitati.

Ne borimo se za Kosovo radi popularnosti, već radi samih sebe. Ideja naše borbe nikad nije bila, a nije ni sada omiljena u Evropi i to je evidentno. Ne znam zašto se potresate? Iza nas stoji zakon i to je najbitnije. Doći će svima njima to u glavu pre ili kasnije.

Pravda je uz nas.....najmocnije sile sveta...e to je vec pitanje...u pravdu ne verujem...sve je to oko interesa...pravda je davno prestala da postoji....
 
Pravda je uz nas.....najmocnije sile sveta...e to je vec pitanje...u pravdu ne verujem...sve je to oko interesa...pravda je davno prestala da postoji....

Ne sumnjam sekunde u to što pričaš, ali postoje pravila igre kojih se mi držimo, a to je mnogima iritantno.

Samo polako, još će biti i veći pritisak na nas, ovo je ništa. Sačekaj da dođe mišljenje suda.
 
Nema šta da ti bude loše. Našem malom Hašimu nije ništa drugo ni preostalo nego da pljuje po Srbiji i Srbima.
Video sam intervju kad sam listao juče-prekjuče Standard, ali ga nisam hteo ni pomirisati, jer sam znao da ništa dobro neću pročitati.

Ne borimo se za Kosovo radi popularnosti, već radi samih sebe. Ideja naše borbe nikad nije bila, a nije ni sada omiljena u Evropi i to je evidentno. Ne znam zašto se potresate? Iza nas stoji zakon i to je najbitnije. Doći će svima njima to u glavu pre ili kasnije.

Туга је што није само Тачи и племе са југа, не бих имао никаквих проблема са њима. Неко гласа и за Чанка, који је иначе у влади. Прочитај и за Европски парламент.
 
Nema šta da ti bude loše. Našem malom Hašimu nije ništa drugo ni preostalo nego da pljuje po Srbiji i Srbima.
Video sam intervju kad sam listao juče-prekjuče Standard, ali ga nisam hteo ni pomirisati, jer sam znao da ništa dobro neću pročitati.

Ne borimo se za Kosovo radi popularnosti, već radi samih sebe. Ideja naše borbe nikad nije bila, a nije ni sada omiljena u Evropi i to je evidentno. Ne znam zašto se potresate? Iza nas stoji zakon i to je najbitnije. Doći će svima njima to u glavu pre ili kasnije.

Јес вала и то што кажеш, правда је спора, али достижна. Чујем сад неке усташе и наци-фашисте гањају, пре
прославе 100-ог рођендана...:mrgreen:

Млад си и треба да верујеш у право и правду, кад ћеш, ако не сада, касније људи верују у нешто конкретније...

21170nm.jpg
 

Back
Top