Немамо делегацију за СЕ - Жути Тома продао Србију - Чомићка прекинула седницу

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
Због лупања у "инвентар Народне Скупштине" подпредЦедник НСРС Чордана Чомић је изрекла 23 опомене и прекинула седницу на којој се одлучивало о саставу делегације Скупштине Србије на Седници Скупштине Савета Европе ...

Не дозвољавају смену свог новог Џокера - Томислава Николића ...

Зашто се ЛСД не буни, имају више заслуга ???
 
Због лупања у "инвентар Народне Скупштине" подпредЦедник НСРС Чордана Чомић је изрекла 23 опомене и прекинула седницу на којој се одлучивало о саставу делегације Скупштине Србије на Седници Скупштине Савета Европе ...

Не дозвољавају смену свог новог Џокера - Томислава Николића ...

Зашто се ЛСД не буни, имају више заслуга ???

Zasto je Toma zut kada muti sa DS,a kada V. Seselj muti sa tim istim DS to je za svaku pohvalu???
 
Zasto je Toma zut kada muti sa DS,a kada V. Seselj muti sa tim istim DS to je za svaku pohvalu???

Ако ти је свака вест коју објави "Курир", "Б-52", "Блиц" ... оно у шта се не сумња, свака дискусије је илузорна ...

За дискусију су неопходно потребна два интелектуално приближна актера ...

Ако сте Ви кукали и молили да Вам се (одустајањем од амандмана) омогући усвајање Буџета РС у законом прописаном року јер би у противном био озбиљно угрожен монетарни споразум са ММФ,
што би директно утицало на позицију Србије,
да ли је ненормално да се Странка која се далеко више од Вас брине о интересима Срба о Србије,
Чији Председник те интересе брани пред назовисудом у Хагу,
не пристане да се такав (НИКАКАВ) БУЏЕТ,

не усвоји ...

Тражили сте - гледајте ... ћутите и трпите

ЕУРО - 150
Јелашић - оставка
Динкић - негде код његових мафијаша (док га трпе)
Тома - у Владу која ће ионако пући врло брзо заједно са ЗЕС-ом ...
 
Ако ти је свака вест коју објави "Курир", "Б-52", "Блиц" ... оно у шта се не сумња, свака дискусије је илузорна ...

За дискусију су неопходно потребна два интелектуално приближна актера ...

Ако сте Ви кукали и молили да Вам се (одустајањем од амандмана) омогући усвајање Буџета РС у законом прописаном року јер би у противном био озбиљно угрожен монетарни споразум са ММФ,
што би директно утицало на позицију Србије,
да ли је ненормално да се Странка која се далеко више од Вас брине о интересима Срба о Србије,
Чији Председник те интересе брани пред назовисудом у Хагу,
не пристане да се такав (НИКАКАВ) БУЏЕТ,

не усвоји ...

Тражили сте - гледајте ... ћутите и трпите

ЕУРО - 150
Јелашић - оставка
Динкић - негде код његових мафијаша (док га трпе)
Тома - у Владу која ће ионако пући врло брзо заједно са ЗЕС-ом ...

E ovo ce tebi,okorolem radikalu biti veliki minus. Ne pratis seseljevo sudjenje.

Da pratis,znao bi da je licno tzv vojvoda izjavio da je on ucestvovao u pregovorima oko usvajanja budzeta.
Znam da bi ti voleo da je to vest iz blica,kurira,...... pa da kazes da je laz.

Ali licno vojvoda izjavi,tako da sazaljevam slucaj,,,
 
E ovo ce tebi,okorolem radikalu biti veliki minus. Ne pratis seseljevo sudjenje.

Da pratis,znao bi da je licno tzv vojvoda izjavio da je on ucestvovao u pregovorima oko usvajanja budzeta.
Znam da bi ti voleo da je to vest iz blica,kurira,...... pa da kazes da je laz.

Ali licno vojvoda izjavi,tako da sazaljevam slucaj,,,
Лаве, ја пратио и испратио ...

Ал' ти ниси схватио смисао ...
Прочитај написано, не залећи се к'о ждребе пред руду ...
 
bravo za Comicku jos jednom , samo nek razvaljuje stoku seljacku , a ukoliko nastave nek isutiraju to iz skupstine dok se ne upristoji i unormali

Ма нека је и распусте,

Тадић је Цар ...

Да га прогласимо за доживотног и подигнемо пирамиду ...

И једну за Ђикија, ал' мању ...
 
Tu je samo pitanje ko ce da se uglavi tu.. jer i clanstvo u toj delegaciji donosi lepe pare.. a da ne pricam o mogucnostima instaliranja dupeta u neku evropsku fotelju. Ako se ne varam jedno vreme se instalirao Draskovic bio.

Samo da namaknu sebi.. a od zaposljavanja gradjana Srbije i uklanjanja korupcije nista.

Budi bog s nama...
 
Баш се претргла, да јој одговара да се реши лупања, избацила би стоку из скупшите, па нека псују и лупају код себе кући. Али радикали раде оно што и власти одговара, према томе :sanke:
 
Ма нека је и распусте,

Тадић је Цар ...

Да га прогласимо за доживотног и подигнемо пирамиду ...

И једну за Ђикија, ал' мању ...
ne mora da je raspuste nemoj da patetises ,nema to veze sa Tadicem,ni sa piramidama, nego jednostavno i u najsmrdljivoj kafani ako lupas nogom patos ili sto i stolice te najure napolje , a ne u najvisem predstavnickom i zakonodavnom telu jedne zemlje , ako oce da budu stoka nek idu na livadu niko im ne brani , al ne treba tolerisati da prave obor i stalu od skupstine
 
Ви сте је таквом направили ...

Како мали Ђокица замишља Скупштину ???

Мењали сте пословник како вам се ћефнуло, а при томе сте увек правили грешке, рупе ...
Пре свега због себе јер ништа не радите за Србију ...

И они безобразни радикали, стока једна, све те рупе користе ...

Имате 8 (еј бре ОСАМ - мало ли је) година, и још мало више скупштинску већину и не умете да је искористите никако другачије осим за личну добит ...

Па урадите већ једном нешто за Србе и Србију - Радикали ће Вас подржати - али то, до сада, нисте радили и што се чудите што Вас нападамо !!!!
 
ma mogu radikali da napadaju i kritikuju koga hoce , to im niko ne brani ali problem je sto se ponasaju kao stoka seljacka bez minimuma kucnog vaspitanja,a to se vec ne treba tolerisati

Питање је ко толерише такво понашање радикала. Ко их мотивише на то и коме то највише у Србији одговара?
 
Mogli bi ovi tomini da duvaju u pištaljke dok radikali govore, čisto zbog reciprociteta, a i da pokažu da su istiz:mrgreen:
Ма и ти би могао да дуваш,
заједно са њима,
чисто због реципроцитета ...

Мислим кад већ у исту тикву, зато да не у дуету ...

Да дувате ...
 
Mogli bi ovi tomini da duvaju u pištaljke dok radikali govore, čisto zbog reciprociteta, a i da pokažu da su istiz:mrgreen:

А ми иначе лупамо јер нам је досадно и јер смо неиживљени? Интересантно запажање.
Молим те најави се један дан у Скупштини, па дођи и седи са наше стране и одседи од јутра до мрака - да видим да ли ће ти после бити јасно што лупамо и шта се све дешава а да камера не снима.
 
Ма и ти би могао да дуваш,
заједно са њима,
чисто због реципроцитета ...

Мислим кад већ у исту тикву, зато да не у дуету ...

Да дувате ...

Dobro bre, poznata nam je radikalska kultura i nemoć da adekvatno odgovorite, pa je ovaj tvoj očajnički pokušaj poluduhovitosti promašioz:mrgreen:
'ajde lupkaj...z:lol:
 
А ми иначе лупамо јер нам је досадно и јер смо неиживљени? Интересантно запажање.
Молим те најави се један дан у Скупштини, па дођи и седи са наше стране и одседи од јутра до мрака - да видим да ли ће ти после бити јасно што лупамо и шта се све дешава а да камера не снима.

Mogu da dodjem i bez tvog poziva, ali ne bih da sedim sa vaše strane.
Navikao sam na pobedničku stranu, unazad jedno 7-8 kojekakvih izboraz:lol:
Evo ti snimi, pa nam prikaži.
 
Mogu da dodjem i bez tvog poziva, ali ne bih da sedim sa vaše strane.
Navikao sam na pobedničku stranu, unazad jedno 7-8 kojekakvih izboraz:lol:
Evo ti snimi, pa nam prikaži.

Па ето ти дођи само са десне стране (гледано од улаза, лево кад гледаш са говорнице) нећеш баш моћи да сагледаш безобразлук Томиних који кочи рад Скупштине и изазива то лупкање. Када би Тома, Цица и екипа престали да сикћу од позади вероватно би све ишло много брже и лакше.
 
Па ето ти дођи само са десне стране (гледано од улаза, лево кад гледаш са говорнице) нећеш баш моћи да сагледаш безобразлук Томиних који кочи рад Скупштине и изазива то лупкање. Када би Тома, Цица и екипа престали да сикћу од позади вероватно би све ишло много брже и лакше.

Lupkanje je samo kad neko izadje za govornicu, i ne može biti opravdanje.
Veruj mi daje u početku bilo zanimljivo, ali sada izgleda jasno, odrasli ljudi, narodni poslanici, lupkaju u klupe po komandi.
Pih
 

Back
Top