Николић: Подносим оставку ако се распишу избори!

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
Николић: Оставку подносим ако се распишу нови избори

Бета, 26. јануара 2009. - Шеф посланичке групе Напред Србијо Томислав Николић изјавио је данас да је за њега прихватљиво да поднесе оставку у Скупштини Србије само у случају да се распишу ванредни парламентарни избори.


Поводом позива лидера Јединствене Србије Драгана Марковића да поднесе оставку како би се окончала опструкција у парламенту због сукоба радикала и напредњака о мандатима, Николић је рекао да Марковић не треба да одлучује о томе да ли ће он поднети остваку.

"Мој мандат је апсолутно мој, као и мој живот и моја политика и нека ми се не мешају ни Палма, ни Шешељ, ни Ивица Дачић, нити Борис Тадић који све то организује. Имаће ме на врату док постоји овај сазив Народне скупштине", рекао је Николић новинарима у Скупштини Србије.


Како је навео Николић, Марковић је увек био задужен да као органски део политике лидера радикала и хашког оптуженика Војислава Шешеља буде у свакој власти.

"Ово је жеља Војислава Шешеља и ја ту жељу не могу да испуним", навео је Николић и поручио владајућој колацији да распише изборе.



Николић је рекао и да очекује да ће Скупштина Србије изгласати чланове сталних делегација у међународним парламентраним институцијама, и оценио да је срамота да се на заседању Парламентарне скупштине Савета Европе не појави српска делегација.
 
Николић: Оставку подносим ако се распишу нови избори

Бета, 26. јануара 2009. - Шеф посланичке групе Напред Србијо Томислав Николић изјавио је данас да је за њега прихватљиво да поднесе оставку у Скупштини Србије само у случају да се распишу ванредни парламентарни избори.


Поводом позива лидера Јединствене Србије Драгана Марковића да поднесе оставку како би се окончала опструкција у парламенту због сукоба радикала и напредњака о мандатима, Николић је рекао да Марковић не треба да одлучује о томе да ли ће он поднети остваку.

"Мој мандат је апсолутно мој, као и мој живот и моја политика и нека ми се не мешају ни Палма, ни Шешељ, ни Ивица Дачић, нити Борис Тадић који све то организује. Имаће ме на врату док постоји овај сазив Народне скупштине", рекао је Николић новинарима у Скупштини Србије.


Како је навео Николић, Марковић је увек био задужен да као органски део политике лидера радикала и хашког оптуженика Војислава Шешеља буде у свакој власти.

"Ово је жеља Војислава Шешеља и ја ту жељу не могу да испуним", навео је Николић и поручио владајућој колацији да распише изборе.



Николић је рекао и да очекује да ће Скупштина Србије изгласати чланове сталних делегација у међународним парламентраним институцијама, и оценио да је срамота да се на заседању Парламентарне скупштине Савета Европе не појави српска делегација.

Толико о Томи и поштењу, принципима, Кумству ...

"Ко о чему :
Војска о скраћењу,
Ку**е о поштењу ...

Ко једном изда, издајица је за увек !!!!
 
Толико о Томи и поштењу, принципима, Кумству ...

"Ко о чему :
Војска о скраћењу,
Ку**е о поштењу ...

Ко једном изда, издајица је за увек !!!!

Ti si definitivno covek opterecen Tomom.
Ili te radikalska stoka placa da po ceo dan seres po forumu.
 
А јел' ти немаш шта паметније да радиш него да га браниш ???

Ne branim ja nejga upste,ali ga ti ne ispustas iz usta......Posle nekog vremena,to postaje smesno.

Jeste Toma izdajnik,utalio se sa zutima. Samo je problem ,kada to uradi seselj ,e to je vec nesto drugo. Kod tebe kipti od dvostrukih arsina.

Ako radikal ukrade ,on nije lopov,jer je neki zuti ukrao vise.
E vidis,meni su i jedan i drugi lopovi. Samo je jedan bio u prilici da ukrade manje ,a drugi vise. I obojica su pokazali da su lopovi.
 
А јел' ти немаш шта паметније да радиш него да га браниш ???

А јел ти немаш ништа паметније него да пљујеш и ****ш издајник?
Шта је са сарадњом СРС и ДС?
То није издаја а?
Уосталом 100 пута сам рекао
СРС и СНС
не СМЕЈУ да се препуцавају
или ће ДС да буде 100 година на власти...
 
Taj Toma se zajebao ..bolje da je izasao iz skupstine ovako je samo na gubitku posto znam u okruzenju par ljudi koji su posle raspada SRS se priklonili Tomi cak i neke koji nisu gotivili SRS a kad je Toma izasao iz SRS oni su postali simpatizeri SNS ali kako ide vreme polako su svi razocarani u doticnog i sad vec ne bi glasali za njega na izborima .....samo gubi time sto su jos u skupstini.
 
Ne branim ja nejga upste,ali ga ti ne ispustas iz usta......Posle nekog vremena,to postaje smesno.

Jeste Toma izdajnik,utalio se sa zutima. Samo je problem ,kada to uradi seselj ,e to je vec nesto drugo. Kod tebe kipti od dvostrukih arsina.

Ako radikal ukrade ,on nije lopov,jer je neki zuti ukrao vise.
E vidis,meni su i jedan i drugi lopovi. Samo je jedan bio u prilici da ukrade manje ,a drugi vise. I obojica su pokazali da su lopovi.

Ако ти је свака вест коју објави "Курир", "Б-52", "Блиц" ... оно у шта се не сумња, свака дискусије је илузорна ...

За дискусију су неопходно потребна два интелектуално приближна актера ...

Ако сте Ви кукали и молили да Вам се (одустајањем од амандмана) омогући усвајање Буџета РС у законом прописаном року јер би у противном био озбиљно угрожен монетарни споразум са ММФ,
што би директно утицало на позицију Србије,
да ли је ненормално да се Странка која се далеко више од Вас брине о интересима Срба о Србије,
Чији Председник те интересе брани пред назовисудом у Хагу,
не пристане да се такав (НИКАКАВ) БУЏЕТ,

не усвоји ...

Тражили сте - гледајте ... ћутите и трпите

ЕУРО - 150
Јелашић - оставка
Динкић - негде код његових мафијаша (док га трпе)
Тома - у Владу која ће ионако пући врло брзо заједно са ЗЕС-ом ...
 
Hehehe... totalno me zabole da li ce on da podnese ostavku. Vidim da su zaslepljeni radikali krenuli njegovim stopama. Ne daj boze da pocne da izlazi u halterima za govornicu, trecina Srbije bi to uradila koliko nema mozga.

Ne brinem se ja za njega. Bice on jos dugo dugo poslanik. A marva koja glasa za njega neka ne misli da nece imati on od cega deci da plati nov stan ili auto... kako su jadni oni koji ga podrzavaju.
 
Николић: Оставку подносим ако се распишу нови избори

Бета, 26. јануара 2009. - Шеф посланичке групе Напред Србијо Томислав Николић изјавио је данас да је за њега прихватљиво да поднесе оставку у Скупштини Србије само у случају да се распишу ванредни парламентарни избори.


Поводом позива лидера Јединствене Србије Драгана Марковића да поднесе оставку како би се окончала опструкција у парламенту због сукоба радикала и напредњака о мандатима, Николић је рекао да Марковић не треба да одлучује о томе да ли ће он поднети остваку.

"Мој мандат је апсолутно мој, као и мој живот и моја политика и нека ми се не мешају ни Палма, ни Шешељ, ни Ивица Дачић, нити Борис Тадић који све то организује. Имаће ме на врату док постоји овај сазив Народне скупштине", рекао је Николић новинарима у Скупштини Србије.


Како је навео Николић, Марковић је увек био задужен да као органски део политике лидера радикала и хашког оптуженика Војислава Шешеља буде у свакој власти.

"Ово је жеља Војислава Шешеља и ја ту жељу не могу да испуним", навео је Николић и поручио владајућој колацији да распише изборе.



Николић је рекао и да очекује да ће Скупштина Србије изгласати чланове сталних делегација у међународним парламентраним институцијама, и оценио да је срамота да се на заседању Парламентарне скупштине Савета Европе не појави српска делегација.

 
Hehehe... totalno me zabole da li ce on da podnese ostavku. Vidim da su zaslepljeni radikali krenuli njegovim stopama. Ne daj boze da pocne da izlazi u halterima za govornicu, trecina Srbije bi to uradila koliko nema mozga.

Што се тиче халтера, он ће ускоро и без гаћа да излази,
СТРИПТИЗ траје ...
Сваки дан се све више разголићује ...

Друго, ти му бре подиже цену ... каква трећина, и оно што је, у први мах, кренуло са њим, сада га напушта ... 10% МАХ

Ne brinem se ja za njega. Bice on jos dugo dugo poslanik. A marva koja glasa za njega neka ne misli da nece imati on od cega deci da plati nov stan ili auto... kako su jadni oni koji ga podrzavaju.

НА жалост, ту си у праву ... До избора ће се консолидовати политичка сцена, (СНС ће прећи цензус) и Тома ће узети довољно за двадесетак мандата...

А са последњим се слажем у потпуности ...
Знају ли шта подржавају ???

Партију без програма, људе без образа ...
 
Николић: Оставку подносим ако се распишу нови избори

.
Već viđeno - kad ste podneli ostavke u Vladi u kojoj ste bili sa slobom i mirom.

Grobar odlično zna da se, kad budu raspisani izbori, administrativno-mandatna komisija neće ni baviti njegovom ostavkom tako da bi bio poslanik sve dok traje taj saziv skupštine.
 
Već viđeno - kad ste podneli ostavke u Vladi u kojoj ste bili sa slobom i mirom.

Grobar odlično zna da se, kad budu raspisani izbori, administrativno-mandatna komisija neće ni baviti njegovom ostavkom tako da bi bio poslanik sve dok traje taj saziv skupštine.

A koliko je to para brale.... eeeeeeee... al ne radi on to zbog sebe nego naroda hahahaha

Ima da kad postane ministar da otkupljuje od seljaka zito za 1 din kg kako bi prodavao helb za 3 din :D
 

Back
Top